25.2.2023
Kategorie: Ze světa

Jeden rok marný snahy porazit Rusko … propaganda versus realita

Sdílejte článek:

ANTIVIRUS

Dneska je to přesně rok, co se celej svět zcvoknul ještě víc, než byl zcvoklej ty dva roky předtim. Přesně před rokem byli náhle covidioti vytlačeni z veřejnýho prostoru ukronacistama (což teda byli v podstatě ti samí bioroboti, akorát místo rouškou se začali ohánět ukrajinskou vlajkou, případně si vyráběli roušky z ukrajinský vlajky). Během v podstatě jednoho dne přestala pandemie fakticky existovat a všichni se mohli přetrhnout, aby vyznali nehynoucí lásku jednej z nejzkorumpovanějších zemí na světě, plný psychopatickejch nacistů, kteří tam tou dobou už 8 let vyvražďovali civilní obyvatelstvo na jihovýchodě země.

To civilní obyvatelstvo požádalo o pomoc velkýho medvěda a medvěd samozřejmě přišel. Média o méďově pomoci mluvily jako o nezákonnej invazi suverénní země, ačkoliv o mnoho let dříve říkali něčemu podobnýmu “humanitární bombardování”. Naše velmi progresivní vláda reagovala velmi rychle – opravdu velmi. S nevídanou “odvahou” zbaběle během 24 hodin zajistila vypnutí několika webů, u nichž hrozilo, že by věcem říkali jinak, než se jim mělo říkat, a že by mohly lidem nemístně připomínat takový nežádoucí věci, jako že Ukrajina má nějakou historii a nedej bože jaká ta historie je.

Populace, která se pomalu probírala ze zfanatizovanosti neviditelným a neviděným virem, se během pár hodin nechala totálně zfanatizovat agresí krvelačnejch útočníků, kteří zákeřně bez jakýkoliv provokace napadli mírumilovný hodný lidi. Že ti “útočníci” byli v podstatě lidi, kteří se 8 let bránili, že provokací bylo za tu dobu nesčetně, a že ti mírumilovní hodní lidi byli nacisti, nikoho nezajímalo. Nějak mám pocit, že spousta idiotů to nepochopila dodneška.

Takže začala fáze historie, kterej se později odborně začalo říkat Sláma u kravína, podle jakýhosi zvláštního pokřiku lidí potetovanejch hákáčema. Jelikož záškodníci z alternativních médií byli aspoň částečně zneškodněni, masmédia měly volnou ruku v naprosto pravdivym informování lidí o tom, že Ukrajina vyhrává a každou chvíli vytlačí medvěda zpátky na Kamčatku. (Skoro se člověk až bál, že to přeženou a doženou ho až na Aljašku.)

Celej rok jsme slyšeli, jak udatní Ukrajinci statečně bojujou a vyhrávaji. Denně jsme četli o tom, že Rusům dochází všechno od tanků až po čistý ponožky a vydrží maximálně tak ještě tři dny. Taky jsme byli informováni, že soudruh Putin je na smrt nemocnej a každou chvíli to s nim sekne. A taky že naše geniální sankce Rusko systematicky ničí.

Byli jsme ujišťováni, že udatní Azovci, co vůbec nejsou nacisti, už brzo vyženou zbabělý a hloupý RuSSáky z Donbasu a dobudou zpátky Krym. Takže bylo jasný, že do roka a do dne bude medvěd zahnanej a poraženej a Ukrajina bude oslavovat svojí svobodu a demokracii a prosperitu.

Ten rok je za náma, takže můžeme zhodnotit, jak to dopadlo.

Všichni kromě těch nejzabedněnějších tupců (kterejch je ale asi pořád ještě dost) ví, že U kravína už dávno bojujou hlavně jednotky NATOstánu, jelikož z ukroarmády toho moc nezbylo. O pluku Azov, což byla ta nejbojeschopnější část ukroarmády, už dlouho nepadlo ani slovo. To slovo “Azov” už zní skoro cize a neznámě, ačkoliv svýho času bylo ve zprávách asi 86-krát denně.

No ale když proti Rusku bojuje NATO, nejsilnější armáda ve vesmíru, s nejlepšíma zbraněma, tak o to spíš je jasný, že Rusko nemá šanci, ne? Stručně si projdeme výsledky tohodle ročního pachtění, jehož cílem mělo bejt položení Ruska na lopatky.

 • Krym patří stále Rusku a nic nenasvědčuje tomu, že by se na tom mělo něco změnit.
 • Z Donbasu Rusy nikdo nevyhnal. Naopak – Doněck a Luhansk jsou teď součástí Ruska.
 • Stejně tak jsou navíc součástí Ruska i Záporoží a Cherson.
 • Po roce neustálýho každodenního prohrávání Rusové pořád neprohráli.
 • Ačkoliv už 365 dní Rusům dochází všechny zbraně a zásoby, pořád ještě jim nedošly.
 • Sankce nejen že Rusko ne a ne zničit, ale v mnoha ohledech ho ještě posílily.
 • Sankce ale systematicky ničí Evropskou Uhniji, což všichni vidíme, kam se podíváme.
 • NATO přišlo o většinu zbraní, který buď zlikvidovali Rusové, nebo nakoupili za pakatel teroristi.
 • Hloupejma dodávkama zbraní se přiblblý státy jako Čechistán zruinovaly a zadlužily nadosmrti.
 • Rusko jede dál, plní svoje cíle, a ještě ani zdaleka nenasadilo svojí plnou sílu.
 • Putin je navzdory všem zaručenejm zprávám pořád živej a zdravej a je mu někdy i do smíchu.

Zajímalo by mě, kde asi soudruzi z NATOstánu udělali chybu. Co se jim vlastně podařilo? Akorát tak odbouchnout Nord Stream, ale to je opět něco, co poškodilo ne Rusko, ale Evropu.

My tady samozřejmě víme, že západní média a agentury o všem lžou, ale jak si to všechno má vysvětlovat průměrnej zombík? Když mu západní agentury rok tvrdí, že Rusům za 3 dny všechno dojde, a po 333 dnech se tak pořád nestane, tak jsou jen dvě možnosti. Buď ty agentury lžou, nebo jsou to bandy nekompetentních idiotů, který vůbec nechápou situaci. Výsledek je nicméně v obou případech ten, že se jim nedá nic věřit. Leč zombíci pořád věří. To je svym způsobem docela obdivuhodný.

Zombíci si asi pořád myslí, že Ukrajina má nějakou funkční armádu. Doporučoval bych jim podívat se na video jednoho českýho armádního nadšence, kterej tej slavnej ukroarmádě jel pomoct. Sice evidentně ještě nepochopil, že bojuje na špatnej straně, ale o to je zajímavější, co říká. Pochopil aspoň to, že ukroarmáda je úplně k hovnu a bez šancí na jakejkoliv úspěch. Je to jen bezedná díra na prachy. To bohužel zahrnuje i naše prachy.

Když se v průběhu války říká na každej straně něco jinýho o tom, kdo vyhrává a jaký má ztráty, nedá se možná věřit nikomu. Čemu se ale vždycky dá věřit, jsou ty výsledky. A po roce máme celkem velký množství výsledků. Jistý je přinejmenším to, že se čtyři regiony připojily k Rusku, a že Rusko neprohrálo a Rusům nedošly žádný zbraně ani zásoby. Tohle jsou fakta, o kterejch se nedá pochybovat.

Mimo jiné teda najisto víme, že kdokoliv tvrdil, že Rusům za 3 dny něco dojde, tak buď lhal nebo je to idiot nebo obojí. Stejně tak víme, že kdokoliv celej rok tvrdil, že Rusko prohrává, když výsledkem je získání čtyř regionů a ztráta žádnýho, tak mele hadry. Kdo tvrdil, že sankce Rusko položí, tak se v lepším případě splet a v horším případě lhal. Rozhodně neměl pravdu. Prostě uběhlo dostatek času na to, abysme viděli nějaký výsledky, a všechny dosavadní výsledky nám jasně ukazujou, že média NATOstánu nám celou dobu lhaly.

Neboli zombíci, co těm médiím ze začátku věřili, by si možná už konečně mohli začít všímat toho, že skutečný výsledky těm jejich “informacím” neodpovídaji.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (56 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
153 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)