23.10.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Ze světa

Je zde snad snaha zničit Ukrajinu a vyvolat celosvětovou válku?

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Ukrajinský ministr zahraničí Dimitrij Kuleba přiznal v telefonním hovoru, že sabotáže na Ruském území, z nichž mnohé zabily nevinné civilisty, byly zorganizovány Kyjevem. Kuleba si totiž myslel, že mluví s bývalým americkým ambasadorem z Moskvy, Michaelem McFaulem a proto se mu neváhal svěřit s těmito a mnohými jinými citlivými informacemi.

Jenže ve skutečnosti mluvil s jedním ze dvou ruských rošťáků-komiků, kteří si říkají Vovan a Lexus a kteří se za ambasadora vydávali. Ti dva již napálili mnohé jiné diplomaty a politiky, se kterými vedli rozhovory, vydávaje se za někoho jiného.

Maria Zacharova, mluvčí ruského Ministerstva zahraničí na to řekla, že se tím Kuleba přiznal k teroristickým činům a sabotážím.

Kdyby se měli Ukrajinci zpovídat …

Kdyby měli Ukrajinci skládat účty ze všeho co vyvádějí, to by byl velice dlouhý seznam. Těch teroristických činů už bylo tolik, že by se svět nestačil divit. Zrovna nedávno, použili americké HIMARS rakety na odstřelování města Doněck. Zničili městskou administrativní budovu, ze které zůstala jen hromada suti. Na ruském území stříleli po celní budce a zásobárně ropy.

V ruském Belgorodu zničili obytnou budovu a sklad zbraní a nábojů. Také došlo k mnoha výbuchům i jinde a místní obyvatelé museli být evakuováni. (obrázky a videa na stránce)

Ukrajinská policie našla hromadné hroby 534 civilistů v charkovské oblasti, v blízkosti města Izjum, které předtím drželi Rusové, ale byli vypuzeni Ukrajinci. Z celkového počtu mrtvých bylo 226 žen a 19 dětí. Mnozí z nich měli ruce svázány za zády a byly na nich zjevné známky mučení. Našly se rovněž přerážené kosti, vytrhané nehty, střelné rány z blízka, bodnutí nožem. Hodně z těchto chudáků zemřelo velice násilnou smrtí.

V okolí bylo rovněž nalezeno asi 22 míst, které mohly sloužit jako mučírny. Samozřejmě, že jsou z těchto zvěrstev obviňováni Rusové a to i přesto, že se v jedné z tak zvaných „mučíren“ našly kromě jiných věcí kabáty ukrajinských vojáků.

Snaha vydávat tyto nelidské činy za ruské zločiny skončila, když se obyvatelé proti tomuto obvinění postavili a řekli, že to byli ukrajinští vojáci, kteří tyto zločiny páchali. Jen proto tento objev nezískal stejnou pozornost jako předtím Buči.

Když se ale podíváte na obrázek toho místa (na stránce), tak se nestačíte divit. Hroby jsou vykopány v hustém lese, což je skoro nemožné docílit. Jehličnaté stromy mají mělké kořeny a mezi nimi vykopat hrob pro člověka a dokonce pro více lidí, je skoro nemožné. Také kříže, které hroby označují, jsou křesťanské. Pravoslavný kříž je jiný! Takže – co z toho je pravda?

Vydatná pomoc ze Spojených států na Ukrajině

Tak, jak je počet vojáků ukrajinských vojsk stále zmenšován ruskými útoky, úměrně jsou odkudsi zezadu dodáváni vojáci noví, zkušenější, schopnější. Jak je to možné? To proto, že na Ukrajině proti Rusům už nebojuje ukrajinská armáda, ale jsou tam vojáci z nejrůznějších zemí světa. Amerika tam vyslala nejen CIA rozvědku, ale také své „Zvláštní oddíly,“ což jsou speciálně vycvičení jednotlivci, skuteční odborníci.

Ze začátku, když Rusové vtáhli do země, tak Amerika stáhla svá vojska pryč, zřejmě se obávali, že Rusko se převalí přes Ukrajinu jako parní vál. Když k tomu nedošlo, tak je zase navozili zpátky. Nejen CIA specialisté, kteří tam byli vždycky a zacvičovali Ukrajince do nejrůznějších zákeřností, ale také pověstné „Zvláštní oddíly.“

Stalo se tak přes výslovné prohlášení Presidenta Bidena, že žádní američtí vojáci na Ukrajinu nepůjdou. A pak potichu informoval Kongres o „široké škále tajných operací,“ které tito uvnitř země provádějí. Tím se ovšem Spojené státy stávají účastníkem války a s nimi i jiné evropské země, včetně Kanady. To je velice nebezpečná situace. Navlečeni do uniforem ukrajinských vojáků tajně a zákeřně bojují proti Rusku.

Kyjev dokonce navrhl vládě Spojených států, aby převzala kontrolu nad ruskými bojovými cíli. Zelenský je ochoten vybavit je seznamem možných cílů útoku a nechat je vybrat, které použít a které ne. Snad doufají, že tímto gestem podpoří Ameriku k zasílání stále dalších zbraní. Ale možná se také zajišťují, aby si Západ nemyslel, že používají jejich zbraně k útokům na ruská území, což mají smluvně zakázáno. Ovšem – dodržují Ukrajinci jakékoliv smlouvy?

Problém je, že jak Washington, tak Kyjev a Rusko mají dnes zcela odlišné názory na to, co je ruské území. Mnohé bývalé části Ukrajiny, dnes ruské, nejsou Západem za ruské považovány. A jak se nedávno zmínil americký Ministr obrany, Lloyd Austin, Washington bude nadále podporovat veškerou snahu Kyjeva, aby tato území znovu převzal a k Ukrajině připojil.

Tím pádem Ukrajinci nabývají na drzosti. Počet útoků na ruské území podstatně vzrostl, což Rusové považují za vliv jednotek NATO. Dokonce dochází i k útokům na ruské jaderné elektrárny, což je naprosto barbarské a sprosté. Je to vydírání s pomocí jaderné energie.

Spojené státy rovněž zaplavují Ukrajinu zbraněmi stále delšího dostřelu. Ruský Ministr zahraničí, Sergěj Lavrov se k této skutečnosti vyjádřil, že jako odpověď na tuto tendenci, bude Rusko muset rozšířit své válečné plány na Ukrajině. Již letos v červnu napsal Lavrov článek, kde se zmiňoval o tom, že NATO vojska jsou již na bojišti a že používají zbraně s dalekým dostřelem. Spolu s CIA odborníky a veliteli NATO z Litvy, Kanady, Británie a Francie také vedou ukrajinská vojska v bojích proti Rusku.

Všichni, jak Američané, tak Britové, Finové a mnozí jiní nemají v úmyslu s válkou přestat, dokud prý Rusko neporazí. Ty prodejné, nízké nestvůry, zkažené západním blahobytem si vůbec nedovedou představit, co taková válka obnáší pro obyvatele země a jejich vyhubení asi berou jako zajímavou hru. Všichni z nich by potřebovali aspoň jednou pocítit bolest sami na sobě.

Ukrajinci používají zcela bezostyšně i cizí pomoc

NATO vojska jsou dnes na Ukrajině zcela běžná. Nestačilo jim vozit zbraně a munici do země, i své vojáky tam poslali. Jejich jednotky jsou údajně zapojeny v plánování vojenských akcí a také se soustředí na vydírání Ruska používáním zbraní hromadného ničení.

Sekretář ruské Rady bezpečnosti, Nikolaj Patrušev říká, že to nejsou žádná prázdná slova. Jak Spojené státy, tak i jejich spojenci zkouší již dlouhou dobu používat biologické zbraně hromadného ničení, které vyvíjejí v tajných laboratořích po celém světě. Hodně laboratoří tohoto druhu byly také na Ukrajině, kde byly vyráběny ty nejhorší jedy, jaké jsou.

Denis Pušilin, vedoucí Doněcké republiky říká, že NATO instruktoři se stále častěji uchylují k převzetí velení ukrajinských jednotek v předních liniích u Donbasu. Protože tito také umí lépe zacházet se západními zbraněmi, jejich útoky jsou čím dál víc ničivé.

Ani nájemní žoldáci nechybí a údajně tito tvoří 60-70% současné ukrajinské armády u luganských hranic, jak říká luganský Ministr vnitra, Vitalij Kiseljov. Většina těchto žoldáků je z východní Evropy a jsou vyzbrojeni západními zbraněmi. Údajně jsou placeni zhruba kolem 35000-40000 dolarů za měsíc, zatím co žoldáci z Albánie dostávají 2000-3000 dolarů za den.

A celá ukrajinská armáda používá zbraně americké (a jiné) výroby, které jsou zakázány mezinárodními předpisy a zákony. Útočí na města HIMARS raketami, naplněnými šrapnely. Ty když se rozprsknou, tak zabijí každého kolem. Mnohé tyto zbraně jsou novějšího data výroby, což nasvědčuje, že Spojené státy stále dál vyrábí mezinárodně zakázané zbraně.

Jenže zakázané zbraně, nebo povolené zbraně – obojí zabíjí a to je podstatné. Jakmile je povoleno zabíjení, tak nestojíme jako lidé za nic. Správně by měly být zakázány války!

Třetí světová válka

Někteří jsou toho názoru, že třetí světová válka už začala, pouze to nikdo lidem neříká, aby nedošlo k panice. Vlády o tom mlčí, protože politikové si chtějí udělat potřebné zásoby potravin, léků, zbraní a všeho dalšího a nechtějí, aby jim je ostatní vykoupili. Jako jediný, srbský Premiér Aleksandar Vučič oznámil svým lidem zcela otevřeně:

Mám za to, že opouštíme fázi zvláštní vojenské operace (na Ukrajině) a blížíme se k hlavnímu ozbrojenému konfliktu, takže tím vzniká otázka, kde je hranice a jestli – po určité době, snad měsíc, nebo dva – se ocitneme ve velkém světovém konfliktu, jaký jsme neviděli od 2. světové války.“

NATO již ve válce s Ruskem je a President Putin se právě připravuje na celoevropskou válku. Psychopatické západní země, které jsou ti skuteční váleční štváči, zavedli „sebevražedné sankce“ proti Rusku a současně na Ukrajině proti Rusku bojují. To znamená pouze jedno, že NATO už je ve válce, i když to zatím nepřiznávají. Dovolávají se naprostého zničení Ruska a to samozřejmě znamená jeho obsazení a vykradení přírodních zdrojů, což je typická strategie Západu.

Vedoucí NATO otevřeně požadují naprosté zničení Ruska a situace je tak vážná, že žádné vyjednávání již nepřipadá v úvahu. Západní psychopati jsou odhodláni zničit Rusko za každou cenu, jejich nenávist k této zemi, anebo lépe řečeno závist, je příliš veliká.

Putin pochopil, že těmto lotrům nemůže věřit, protože nedodrží žádné smlouvy, které by s nimi uzavřel. Proto Rusko dnes musí bojovat za svoje přežití, anebo být zničeno. Problém leží v tom, že tito šílenci si myslí, že ten, kdo první použije jaderné zbraně, tak vyhrává. To je samozřejmě nebezpečný nesmysl, protože jak Ruskové pravdivě říkají, v jaderné válce není výherce.

NATO si také neuvědomuje, že jejich jaderné zbraně jsou zastaralé, navržené někdy v 1970. letech, zatím co ruské jaderné možnosti jsou ty nejdokonalejší na světě, s možností manévrování, vybavené těmi nejmodernějšími vymoženostmi a hypersonické rychlosti, takže je není možno zastavit. Rusko má také tajnou zbraň, nazvanou „konec světa,“ která daleko předčí termobarické bomby Západu. A v současné situaci, do které Rusko západní váleční štváči nahnali, je schopno s nimi Západ kdykoliv seznámit a ani nebudou mít čas vydechnout poslední „sbohem.“

S největší pravděpodobností má Rusko potřebné zbraně trvale nastaveny na klíčová světová centra, na hlavní města, na vojenské základny, na přístavy, plné vojenských lodí a podobné. US a NATO si ve své nedospělé bláhovosti myslí, že mohou vyhrát proti Rusku, což je tak nesmyslné, jako v současné době na Západě zastávaný názor, že muži mohou otěhotnět.

Zatím co se Západ do nekonečna babral v tom, jestli jsou černé životy důležité a bílé ne, v Rusku vylepšovali zbraně a připravovali se na střetnutí s těmito imbecily, o kterém dobře věděli, že jednoho dne musí přijít. A kdyby opravdu došlo k jaderné válce, tak pravda, Rusko ztratí pár milionů lidí, ale Západ ztratí všecko. Pozbyde nejen obyvatelstvo, ale i svoji ekonomii, finance, prosperitu, obživu – prostě, přijde o naprosto všecko. Bude uvržen do temnoty a zoufalství, jakému není rovno. Mnohé státy přestanou existovat a už nikdy nebudou nahrazeny. Polsko, Německo, Francie, Anglie, Amerika, Kanada – ti všichni přijdou o životaschopnost své země.

Bohužel, ani globalisté sami, nebo jejich poskokové, politici a novináři si tyto skutečnosti neuvědomují. Proto nedělají nic, aby toto šílenství zastavili. S mozky, vymytými propagandou opravdu věří tomu, že Ukrajinci válku vyhrávají a že Rusko je poraženo, Podle nich, Rusko je zaostalá země třetího světa, Putin je druhý Hitler a podobné nesmysly. Ve své neporovnatelné krátkozrakosti jsou přesvědčeni, že sankce skutečně ničí ruský průmysl a utápějí celou zemi v bídě. Tito lidé jsou ve skutečnosti tak hloupí, že nazvat je klauny je málem lichotka.

Jejich sankce, namísto zničení rublu, zničily euro, zatím co dolar čeká na svůj úděl za rohem. Západ čeká zima plná strádání, nedostatku, temnoty a hladu, zatím co v Rusku budou v zimě chvílemi otevírat okna, aby dostali dovnitř nějaký čerstvý vzduch. Evropský průmysl a průmyslová výroba zanikne, lidé přijdou o zaměstnání a Evropa se stane zemí žebráků, prosících o almužnu. Amerika už se v této fázi ocítá, jejich průmyslová výroba je prakticky nulová.

Válečný dopisovatel Michal Yon se právě vrátil z cesty po Německu a říká, že jak daleko mohl vidět, Němci kácejí lesy, aby měli otop na zimu. To je zoufalství nejvyššího stupně, protože stromy nedorostou tak rychle, aby ty vykácené nahradily. Také větrné elektrárny jsou již vyřazeny jako zdroj „zelené energie.“ Poměrně dlouho jim trvalo, než si uvědomili, že turbíny jsou nejen velice drahé, ale jejich údržba je ještě dražší. Takže na to, kolik vyprodukují skutečné, použitelné energie, se jejich výstavba prostě nevyplácí.

Kdysi dávno nahnal Hitler německé vojáky ke Stalingradu, kde umírali zimou a hladem, kromě útoků nepřátelského vojska. Dnešní německá vláda žene své občany do stejné situace v jejich vlastní zemi. A to všecko proto, aby ekonomicky zničili Rusko, což se jim vůbec nedaří, ale tito šaškové si to ve své příkladné zaslepenosti neuvědomují. A pak budou naříkat a volat do světa, že to všecko zavinil Putin! Škoda, že propaganda nemůže vydávat teplo, jinak by západní media mohla být ten nejlepší zdroj „zelené“ energie.

Mluvě o zbraních …

Zatím co Západ svými hloupými řečmi neustále přivolává jadernou válku, někdo by je měl zastavit a připomenout jim ruský systém „Mrtvé ruky,“ taky zvaný „Perimetr.“ Je to počítačem řízený systém, který i kdyby veškeré ruské politické a vojenské vedení bylo zničeno, tak sám, automaticky vypustí jaderné střely na nepřátele Ruska a zničí je.

Zařízení je z dob tak zvané „Studené války,“ ale je stále funkční a stále použitelné. Může automaticky vystřelit balistické rakety s dalekým dostřelem, které snadno doletí kamkoliv na světě. Normálně je tento systém vypnutý, ale v těžkých časech může být spuštěn a čekat na okamžik, kdy je ho zapotřebí.

Mrtvá ruka“ po spuštění prvně zjistí, jestli funguje spojení, aby mohla zjistit, jestli je někdo z vedení země a z armády ještě živý. V případě, že zjistí, že již nikdo nežije, pak se ujme řešení situace. Napřed vyhodnotí, jestli jsou kolem náznaky jaderného útoku, jako je změna tlaku vzduchu, příliš silné světlo, nebo radioaktivita. Když systém dojde k názoru, že opravdu došlo k jadernému útoku a všichni jsou mrtví, pak vystřelí všecky předem nastavené rakety po celém světě, zasahujíc – podle svého naprogramování – všecky nepřátele Ruska.

Je to chytřejší přístup než ten, který údajně používá Israel na jejich konzulátech, kdy musí každý den v přesně určenou hodinu zadat do zařízení kód, jinak by byla spuštěna jaderná reakce.

Dnešní jaderné zbraně jsou natolik vylepšeny, že přeletí většinu světa v 7-8 minutách. Tak snadné je všecko zaráz zničit. Už jen EMP zařízení patřičné síly je schopno zničit veškerou elektroniku, zastavit všecky dodávky energie, chlazení, ohřev a všecko ostatní a uvrhnout zasaženou oblast do středověku na velice dlouhou dobu.

Náš hlavní cíl dnes je, jak říká internetový komentátor Joe Rogan v rozhovoru s Dave Smithem, aby Rusko a Amerika spolu neválčili. Jenže Amerika dělá vše co může, aby Rusko k útoku vyprovokovala. Herec, dnes nazývaný Joe Biden nešetří urážkami vůči Rusku a ruskému vedení a ani ostatní členové jeho vlády se nezdají schopni natolik, aby ovládali umění diplomacie.

Americký veterán Elijah J. Magnier prohlásil, že „US zoufale provokuje Rusko k použití jaderných zbraní. Nemyslím, že se něco takového stane tak, jak to Amerika, nebo dokonce Kyjev očekávají. Ale vedení US nutí Presidenta Putina reagovat mnohem tvrdším způsobem než kdy předtím. Takže mám za to, že jejich přání se splní.“

S vymytými mozky hurá do války

Většina Američanů si neuvědomuje, že západní media jsou vlastněna těmi stejnými korporacemi, které vydělávají obrovské peníze na všech nekonečných válkách, které neustále propagují kde mohou. Prostí lidé jsou dnes dokonale zpracování natolik, že věří, že Amerika je neporazitelná, nezničitelná, vrcholně spravedlivá země, která nemá obdoby v celém světě. Jsou přesvědčeni, že bez ohledu na to, jak špatná je situace, to se všecko zase spraví, vždycky to tak bylo.

Takže spolehlivě věří pomluvám místních politiků, kteří jim nalhávají, že „Rusové jsou geneticky vedeni ke zlu.“ Dříve to stejné tvrdili o Němcích, kdoví o kom to budou říkat zítra. Snad o Číně, nebo o Icelandu?

Takže se nemůžeme divit, že většina Američanů vůbec neví o tom, že již před 14 roky varoval ruský Ministr zahraničí Sergěj Lavrov amerického ambasádora William Burnse, že Rusko bude nuceno na Ukrajině zasáhnout, kdyby tato se měla stát členem NATO. Přesto, v r. 2014 Amerika zorchestrovala na Ukrajině státní převrat, kterému bylo přezdíváno „ten nejvíc očividný státní převrat v historii“ a okamžitě volali po členství v NATO.

V r. 2016 se ruský President Putin vyjádřil nesouhlasně s nastavením raket v Rumunsku a v Polsku, které mohou být málem přes noc převedeny na nebezpečné, jaderné zbraně. V prosinci 2021 poslal Putin vedení NATO a Bidenovi k podepsání smlouvu, o odstranění NATO přítomnosti na Ukrajině a z bývalých satelitů Sovětského svazu a vyžadoval dodržování Minských dohod. Dodnes na tento dopis nedostal kladnou odpověď.

Takže když toto všecko (a mnoho jiného) nevědí, pak je bude snadné vyprovokovat k tomu, aby volali jak nejvíc mohou po jaderném napadení Ruska, protože podle nich (nebo spíše podle televize) Rusko napadlo Ukrajinu bez nejmenšího důvodu. Ve své příkladné prostotě, což je to stejné jako hloupost, nechápou, že jaderná válka se nehraje na televizní, nebo počítačové obrazovce, že je nesmírně ničivá, smrtelná a že je to spolehlivý konec světa.

Ovšem – válka byla vždycky propagována

I u nás doma, naše staré, dobré lidové písně, naše národní tradice, je ve skutečnosti z velké části založena na propagandě války. Přezpívejte si aspoň těch pár následujících a věnujte dobrou pozornost textu:

Chovejte mne má matičko, jako míšeňské jablíčko …

Na tu svatú Katerinu, katerinskú nedělu, verbovali šohajíčka na vojnu …

V Hodoníně za vojáčka mňa vzali, moje vlásky na kraťučko striháli …

Černé oči, jděte spát … vždyť musíte ráno vstát …

Když jsem mašíroval přes hranici …

Ej vy páni vy, vy nevíte co nového, já vám to povím … ve Strážnici verbujú …

Až já na tu vojnu půjdu … komu zanechám svoju milú …

Boleslav, Boleslav, překrásné město …

Já husárek malý, boty roztrhaný, já na vojnu nepojedu, až budu mít nový …

Pod Prešpurkem, kraj Dunaja … je kasárna, je kasárna, je kasárna malovaná …

Vojáci jdou (vojáci jdou), bože, jaká je to krása …

Generál Laudon jede přes vesnici …

Hercegovina, lautr rovina … tu musela vybojovat infanteria, cha-cha …

To je jen tak, co si namátkově vzpomínám. Určitě jsou celé desítky dalších.

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (33 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
98 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)