1.2.2023
Kategorie: Ekonomika, Exklusivně pro PP

Je globalismus v posledním tažení? Co na to říká WEF?

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Francouzský miliardář Philippe Argillier říká, že má důkazy o 38 osobách, které dnes vedou ze zákulisí celý svět a tvoří tak zvanou tajnou vládu. Na příklad, Bidenova vláda v Americe dostává od těchto tajných „vládců“ přímé příkazy a podle nich se řídí.

Jeden z těchto lidí je také Bill Gates, který si velice rád hraje na boha. Svými penězi si zaplatil kontrolu WHO (Světová organizace pro zdraví), takže WHO podle jeho pokynů dnes provádí globální společenský a medikální experiment na lidech celého světa. Gates ze sebe zkouší skrze „očkování“ a geneticky změněné zemědělství udělat spasitele lidstva. On to byl, kdo diktoval Anthony Faucimu pandemická opatření, která zasáhla celý svět.

Je dobré tohoto člověka sledovat, protože to, co dělá a co veřejně prohlašuje nám dává vidět do budoucnosti, co pro nás zločinní globalisté chystají.

Na příklad, zrovna nedávno Gates oznámil světovým vládám, že je na čase založit „Komise smrti,“ které budou určovat, kteří lidé mohou dál žít a kteří musí zemřít. To je samozřejmě následek nesmyslné globalistické agendy na depopulaci země. Problém spočívá v tom, že Gates, spolu s WEF (World Economic Forum). jsou opravdu připraveni s tím začít.

Čína – náš vzor

Jak říká Klaus Schwab v krátkém videu, úspěchy, které Čína docílila za posledních 40 let, jsou obdivuhodné. Podle něho by tato země měla být vzorem pro všecky ostatní, kteří by podle jejich vzoru měli zkoušet zavést obdobný systém. Nový systém je nutno zavádět pomalu, aby si lidé zvykli.

Takže komunistický systém, který vládne v Číně a který je založen na teroru, příkazech, zákazech a přísných trestech, je těmito lidmi upřednostňován. Čínský systém je systém společenského kreditu, kde když si koupíme cigarety, nebo láhev vína, tak nám zkrátí plat, anebo nás zbaví možnosti získat lepší zaměstnání. Je to systém neustálého sledování kamerami, které nikdy nespí a které obsahují program na identifikaci obličejů, takže neustále sledují a hlásí kam jednotliví lidé jdou a co dělají. Nic jim neunikne.

Je to systém, který zakazuje lidem přestěhovat se kvůli zaměstnání, uzavírá všecky doma kvůli neexistující nemoci na týdny a měsíce a kde lidský život nemá žádnou cenu. Ještě před časem byl zákonem přikázaný potrat tam, kde rodina měla více než jedno dítě a u některých společenských vrstev, jako na příklad u Ujgurů, tento zákon přetrvává nadále. Je to systém, který docílil veškerý úspěch skrze otrockou práci svých lidí, kteří pracují nadměrné množství hodin za minimální plat a mnohdy jsou v místech zaměstnání vězněni, aby se náhodou někde netoulali a nezanedbávali pracovní povinnosti.

Čína je ve skutečnosti jedno obrovské vězení, spolu s otrockou prací, nízkými platy, koncentračními tábory, nemocnicemi, plnými nedobrovolných dárců orgánů. Je to země, odkud jen v r. 2019 uteklo 11 milionů lidí a Čína musela zřídit své vlastní „policejní stanice“ v jiných státech světa, skrze které uprchlíky „přemlouvají,“ aby se vrátili.

Takže Schwab, který se sám může chlubit nacistickým původem, dnes tleská komunistům v Číně jak snadno a rychle zotročili mohutnou čínskou populaci. Jen pro informaci, podle Wikipedie vlastnil Schwabův otec za 2. světové války v Německu firmu, která používala vězně z koncentračních táborů na práci. Nacistický režim by mu nedovolil provozovat takové podnikání ve státě, kdyby si jím nebyli jisti. Takže byl prakticky jeden z nich.

Zbavit státy pravomoci

Stejně jako WEF, tak také WHO dělá vše pro to, aby pro nás vytvořili celosvětový totalitární režim. Při nedávných tajných jednáních v Ženevě byl diskutován přídavek ke WHO směrnicím, který by z nich udělal výkonný orgán mezinárodního zákona.

Ve spojení s dříve vydanou „Pandemickou dohodou,“ jim tato změna podstatně přidává možnosti jak reagovat na „veřejné zdravotní ohrožení“ po celém světě. WHO v takovém případě pak nahrazuje vedení jednotlivých států a zbavuje tyto země samosprávnosti. To se týká i České republiky a Slovenska!

Současně začalo WEF připravovat převrat v různých zemích světa, kde zkoušejí dosadit své odchovance, tak zvané „mladé světové vedoucí“ do hlavních pozic. Celý seznam takových mladých světových vedoucích, zkoruptovaných pro potřeby Davosu, najdete ZDE.

Něco se ale mění

Přese všecky silné řeči, propagandu a agitaci, něco se začalo měnit. Letošní setkání nadšenců a členů WEF v Davosu utrpělo značné ztráty: velké množství pozvaných se omluvilo a prostě se nedostavili. Dokonce ani Klaus Schwab sám se setkání nezúčastnil, prý kvůli zdravotním problémům. Objevil se pouze na začátku a ihned odešel. George Soros se vymluvil na konflikt s jinými plány a dokonce i Bill Gates chyběl!

Zpravodajové z kanadských „Rebel News,“ kteří do Davosu osobně přijeli, aby získali čerstvé zprávy prohlásili, že z plánovaných 2700 účastníků konference a pracovníků WEF, kteří měli být v Davosu letos v lednu, přijelo na setkání jen asi 400 lidí. Že by zájem pohasínal? Anebo je v tom něco jiného?

Z G7 zemí, což je nejbohatších 7 ekonomií světa, se dostavil pouze Olaf Scholz. Ruský president Putin a čínský president Xi ani neuznali za vhodné se telefonicky omluvit.

Scholz se příliš nevyznamenal, když stále dokola omílal standartní klišé na podporu „zelené energie,“ což je přesně to, co jeho zemi zničilo. Podle něho, naše budoucnost je jistá jen s obnovitelnou (zelenou) energií. Zjevně o tom nikdy do hloubky nepřemýšlel a nic o tom neví, takže si neuvědomuje, jak dětinský a ničím nepodložený názor propaguje.

A zatím co Scholz vede silné řeči v Davosu, Německo pálí uhlí a uvažuje o zprovoznění jaderných elektráren.

Premiérka kanadské provincie Alberty, Danielle Smith se vyjádřila, že to, jak se tito miliardáři neustále chlubí, že své lidi propašovali do všech vlád a s jejich pomocí tyto vlády ovládají, je skutečně nechutné. A přitom když dobře projdete seznam absolventů WEF školení, tak neobsahuje zdaleka tolik politických osob. Zdá se, že to jsou převážně vedoucí pojišťoven a investičních firem, spolu s nějakými televizními hlasateli a novináři.

Při volné diskuzi byl v Davosu hlavní problém ten, jak přimět lidstvo, aby spolklo nesmysly, které WEF propaguje. Richard Edelman, ředitel komunikační firmy prohlásil, že lidé ničemu nevěří kvůli pravičákům, kteří hromadně zbavují práv neziskovky. Všichni začali pátrat po tom, kdo ty neziskovky platí a zjistili, že je to hlavně Gates a Soros.

Elon Musk pak napsal na Twitter že „Edelman je opovrženíhodný lidský tvor – jeho zaměstnání je doslova být profesionálním lhářem.“ Musk také oznámil výsledky hlasování, které odhalilo, že 86% ze 2,4 milionů uživatelů Twitteru jsou proti WEF a proti jejich snaze ovládnout diktátorským způsobem svět.

Kdo potřebuje takovou nadbytečnou organizaci? Nikdo! Tito lidé hájí zájmy pouze své vlastní a ty jsou převážně zaměřené na uspokojení požadavků jejich investorů. Takže všecko, co z Davosu kdy vzešlo musí být zkoumáno pod drobnohledem, protože v ničem z toho není nic dobrého pro nás a velká část jsou pouhé fantazie, ne-li přímo lži.

Globalismus je v posledním tažení

Odborníci jsou toho názoru, že letošní schůze v Davosu byla pohřební hostinou globalismu. Gal Luft, ředitel „Institutu pro analýzu globálního zabezpečení“ z Washingtonu prohlásil, že Davos se postupem času stále více rozcházel s názory ostatních. Už dávno nepředstavoval mínění světové populace. Jeho doslova posedlost změnou klima, společenskou spravedlností, pohlavními záležitostmi a s jinými náměty ve smyslu „woke“ směru z něho udělaly cosi, čemu se lidé mohou pouze smát, anebo se nad tím pohoršovat.

(Woke je americký slang, který vyjadřuje zaobírání se společenskými vztahy a událostmi ve smyslu rasové a sociální spravedlnosti. Bývá zaměřen proti bělochům.)

Původní plán WEF organizace, která se dříve nazývala „Evropské manažující forum“ byl zabývat se současnými problémy a ovlivňovat politiku k jejich řešení. Scházeli se tam podnikatelé, vysocí korporační úředníci, filosofové a významní politikové. Ta snaha byla pomáhat v zavedení globalizace a zároveň řešit současné ekonomické a politické záležitosti. Jenže postupem času se hlavní námět změnil a WEF se stal technokratickým globalistickým elitistickým klubem, který zkouší ovládat svět a hlavně pak Evropskou unii.

Luft se vyjádřil, že globalizace byla podložena kladným přijetím mezinárodních institucí a jejich zákonů a směrnic. Měla usnadnit převádění financí, sdílení informací a celosvětové dodávky zboží. Jenže vztahy mezi US a Čínou tyto záměry silně narušily a stejně tak válka na Ukrajině, kdy v obou případech byly uvalovány sankce na všecky zúčastněné. Sankce jsou přesně ta brzda obchodu a spolupráce, která tyto plány zničila.

Návrat ke starému systému není prakticky možný. Dnes jsou dokonce ti, kteří smýšlejí globálně, zavrhováni, včetně medií, zábavního průmyslu a také Davosu. Mnohde začínají dokonce prosvítat proti-globalistické názory. Západní myšlenky a cíle, jejich etika a ‚hodnoty‘ jsou opouštěny kvůli jejich následkům, což je destabilizace.

Rusko se vymyká globalistické šabloně

Letošní shromáždění v Davosu bylo prodchnuto myšlenkou jak zařídit, aby Rusko bylo na Ukrajině poraženo. Mnozí zdůrazňovali naprostou nutnost takového zakončení války. To proto, že ruská nezávislost a samosprávnost, což je naprostý opak globalizace, se absolutně nehodí do „ideálního světa“ myslitelů z Davosu.

Profesor Kenneth Rogoff z Harvardu, dříve hlavní ekonom IMF (International Monetary Fund) dokonce urgoval nejen vytvoření dalších a dalších sankcí, ale také nutnost nastolení nového vládního režimu v Rusku.

Rusko se naprosto vymyká chápání těchto globalistických alibistů, kteří nedokážou jednat samostatně a musí vždycky mít za sebou hromadu podpůrných institucí, firem, nebo zemí, aby na ně mohli svádět své omyly.

Když z Ruska vytáhly cizí firmy, čímž zkoušely vyjádřit svůj nesouhlas s válkou na Ukrajině i za cenu své vlastní finanční ztráty, nic se tím valně nezměnilo. Všecko v Rusku fungovalo dále a postupem času byly západní firmy nahrazeny místními, nebo jinými, cizími podniky. Rusko se tím ovšem vymklo z nadvlády západních korporací. To je v naprostém rozporu s tím, jak globalisté z WEF uvažují. Tak rádi by donutili Rusko aby – stejně jako všichni ostatní – poslouchalo diktát ze Západu, ale stále se jim to nedaří.

Tato situace zároveň podrývá jejich myšlenku globalizace, založené na vedení ze Západu, ze Spojených států. To je ještě zhoršováno tím, že mnohé země se k ruským volnomyšlenkářům přidávají a nechtějí už být nadále svazovány americkým dolarem.

Konstantin Babkin, ředitel „Rosagromaš asociace“ a spoluvedoucí „Moskevského ekonomického fóra“ říká, že jedině re-industrializace každého státu a posílení národních ekonomií může zajistit světovou stabilitu a udržet národní kultury států.

Jinými slovy, smíchat všecky národy do jedné hromady, jak si to globalisté představují, je návod na katastrofu. Je to pravda, můžeme to denně sledovat v Americe, kde jsou neustálé třenice mezi různými národnostními vrstvami. Albánci nemají rádi Makedonce, Portugalci nemají rádi Španěly a Mexičany, Španělé nemají rádi Muslimy, černoši jsou proti Asiatům, Poláci neharmonují s Italy a naopak a rodilí, kutí Američané nemají rádi skoro nikoho z nich.

Věřte že tento tak zvaný „melting pot“ (tavící kotel), jak tomu Američané říkají, nefunguje, protože různé národnosti jsou tak různé, že nejsou snadno slučitelné. Nikdo to ovšem nechce přiznat, protože říct něco takového není dnes politicky správné.

Takže bez Klause Schwaba a postupem času se nejspíš stane WEF jakýmsi předraženým klubem pro ty bohaté, kteří si mohou jednou za rok dovolit zaplatit 250 000 dolarovou vstupenku. Jak říká Luft, „už dnes je (tato organizace) symbolem elitismu a arogance … a snahou o uskutečnění cílů Západu.“

Základy WEF stojí na písku

Když si uvědomíme, že letos potřebovali v Davosu 5000 vojáků na ochranu účastníků jejich setkání, tak je zjevné, že se něčeho bojí. Bojí se nás, obyčejných lidí, že se rovněž dostavíme a řekneme jim, co si o tom všem myslíme.

Jak píše Tom Luongo, není divu, že Davos ztrácí význam. Jejich podstata je dána podivnou směsí psychopatie a nesmyslné pýchy, což nemůže přetrvat. Je nutno tyto lidi vidět takové, jací doopravdy jsou: ubozí komunisté v drahém oblečení, kteří nechápou, že svět kolem nich je zcela jiný, než jak si ho představují. Považují se za zachránce lidstva, když nám slovy jejich Führera diktují k obědu brouky a cvrčky, přesvědčují nás o nainstalování počítačových částí do našich vlastních těl a nabádají nás ke složení života na oltář centralizmu.

Ztráta jejich popularity může mít co do činění s poměrně málo censurovaným Twitterem, kdy lidé mohou opravdu napsat co cítí. Tím pádem konečně vyplaval na povrch odpor k této organizaci, který se odrazil ve stížnosti ředitele firmy BlackRock, což je Larry Fink, když tento naříkal, že většina lidí s tím, co WEF propaguje, nesouhlasí.

Jejich popularitě nedodalo ani vyjádření Jens Stoltenberga z NATO, pro kterého zbraně jsou způsobem, jak nastolit mír. Stoltenberg je napůl zoufalý (video na stránce), je to na něm vidět, protože jak se sám vyjádřil před časem, prohra ukrajinských vojsk je prohra NATO. A pak, až dojde k porážce, tak on sám půjde do starého železa. Globalisté ho odhodí, nebo lépe řečeno odkopnou bez nejmenších výčitek svědomí.

V tomto směru, co se týče války na Ukrajině tito lidé vidí jen jednu cestu kupředu a to je ta jejich cesta. Dávají nám tím ve skutečnosti formální ultimatum, buď – anebo nic. Neberou vůbec v úvahu možnost vyjednávání. Namísto toho, jak Schwab sám, tak jeho odchovanec Zelenský hlásají do světa stále větší a větší nesmysly. Dnes dokonce Spojené státy plánují převzetí Krymu ukrajinským vojskem, které bylo mezitím rozdrceno na padrť. A všichni společně opomíjí skutečnost, že Rusku nebyla dána jiná možnost řešení situace než válkou.

Vzpoura ve WEF

Klaus Schwab, který vedl WEF celých 52 let se dostal do konfliktu i se svými vlastními zaměstnanci. Tito ho obviňují, že převzal hlavní roli na sebe a oni všichni jsou odstrčeni do pozadí. Je diktátorský a cokoliv řekne, je zákon. U nás se tomu říkalo ‚kult osobnosti.‘

Takže i oni rebelují. Možná se už všichni ti otrlí chlapci z New Yorku nasytili výmyslů a nesmyslů, které se tam přemílaly celých 52 let. Vytasili se s vlastními názory a s vlastními zásadami a došlo ke konfliktu.

A dnes hlavní západní tisk vydává zprávy, které by si za Schwabovy krutovlády netroufli vydat.

I když je nutno dodat, že Schwab je pouhý podřízený. Za celým WEF stojí mnohem mocnější a starší organizace světových manipulátorů. Tito lidé nemají životopis na Wikipedii a málokdo zná jejich jména. Takže takový Larry Fink z BlackRock (firma, která vlastní polovinu světa) je pro ně pouhý poručík v boji proti nám a Klaus Schwab je pak jenom plukovník v celé hierarchii. Nic víc.

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)