29.8.2022
Kategorie: Společnost

Jaká je úloha Ruska ve Velkém resetu?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Většina lidí se mylně domnívá, že v tzv. „Velkém resetu“, který je vlastně nástinem plnění Agendy 2030, jsou zainteresovány výhradně západní země. Tedy USA, EU, Austrálie, Nový Zéland a několik dalších USA oddaných zemí. Jenže je třeba si uvědomit, že Velký reset má za cíl VYROVNÁNÍ životní úrovně na celé planetě, jak na to apeluje článek 10 Agendy 2030.

Tedy jsou země, kde Velký reset pocítí víc a jsou země, kde bude pociťován výrazně méně. Důkazem, že ve Velkém resetu nejede zdaleka jen o západ, je například Čína a její covidismus či systém sociálních kreditů, na jehož vývoji spolupracuje s Indií a testuje se také v několika zemích EU, kde sociální kredity fungují k měření uhlíkové stopy testovaných subjektů. Například v Pákistánu, který je již také ve velkém zavádí, mají zejména sledovat názory lidí, přičemž kritikům vlády by měl být zablokován účet.

Podívejte se také na situaci na Srí Lance, která byla vzorovým územím realizace plánů WEF – zničená země je ukázkou, jak má časem vypadat i mnoho dalších zemí.

Ve výčtu nezápadních zemí, které se s Velkým resetem plně ztotožňují, bychom mohli pokračovat, ale stačí se podívat na to, kdo se účastní srazů davoského fóra a budete mít jasno, že v tom jede většina zemí světa, jen každá poněkud jinak. Letošního srazu se zúčastnily všechny země světa, vyjma Severní Koreji a Ruska, které bylo z účasti vyloučeno poprvé.

Ale jaká je úloha Ruska ve Velkém resetu? Jede v tom nebo ne? Zde musím podotknout, že odpověď na to v tento moment nemám. Vzhledem k vyloučení Ruska z WEF záhy po začátku války na Ukrajině by se mohlo zdát, že v ničem nejede. Nebo to, že z „Resetu“ odstoupilo. Ale je tomu tak skutečně?

Podívejme se na rok 2019, kdy zřejmě dostávaly loutky ve vládách instrukce k roku 2020 (za nás byli na srazu Babiš s Havlíčkem). V roce 2019 bylo Rusko nejen účastno davoského fóra, ale Putin měl i zvláštní setkání se Schwabem, ke kterému došlo později, již nějakou dobu po summitu.

Ruská banka Sberbank také vedla ještě v roce 2021 nácvik kybernetické pandemie (tzv. Cyber polygon) – opět pod vedením WEF. Nebudu se zde o akci rozepisovat detailněji, neboť více jste si o ní mohli přečíst zde.

A také je třeba zdůraznit, že globalistům se konflikt na Ukrajině velmi hodí, neboť mohly být zavedeny „protievropské“ sankce (jak by se měly ve skutečnosti protiruské sankce nazývat), které ekonomicky zcela položí nejméně polovinu zemí EU. Po záměrně narušených ekonomikách v době covidismu již sankce pouze „dorazí“ ještě nezdevastované ekonomiky.

Ale vraťme se k Rusku, které samozřejmě sankce také postihly, ale zdá se, že mnohem méně, než Evropu, která je navíc soustavně ničena politikou tzv. zeleného údělu.

Jak jsem již uvedla výše, tak Putin se setkal koncem roku 2019 se Schwabem. Schůzka z 27. listopadu 2019 a text jednání jsou stále k dispozici na webu Kremlu. Vladimir Putin přislíbil svou plnou podporu kontroverznímu zakladateli a vůdci Světového ekonomického fóra (WEF). Je zvláštní, že prezident světové velmoci je na stejné úrovni s nikým nevoleným šéfem WEF a že se navzájem ujišťují o „dobré spolupráci“.

Putinovo submisivní chování je hluboce znepokojivé. Z úst ruského prezidenta ke Schwabovi zazněla mimo jiné tato věta: „ Tak následujeme váš příklad. Doufám, že vás nezklameme a potáhneme za jeden provaz. “

K videu níže a volnému překladu pod ním jen dodávám, že Putin byl dlouhé roky pravidelným návštěvníkem WEF a mimo jiné je desítky let velmi dobrým přítelem Henryho Kissingera, o němž je známo, že je již od 60. let  pravou rukou Rockefellerů (až do konce života byl věrný Davidu Rockefellerovi).

27. listopadu 2019

Ruský prezident Vladimir Putin: Pane Schwabe, přijměte prosím můj upřímný pozdrav. Jsem rád, že vás znovu vidím.

Všichni známe současný stav globální ekonomiky. Problémů je mnoho a počet nepředvídatelných proměnných neustále narůstá.

Globální sazby HDP klesají. Podle WTO se očekává růst obchodu o zhruba 1,2 procenta namísto předpokládaných 4 procent.

To je důvod, proč je vaše mezinárodní místo, Globální ekonomické fórum, tak žádané a velmi přínosné. Podporuje lidi, kteří se snaží pracovat otevřeně a v souladu s platným mezinárodním právem, a podporuje kontakty mezi obchodními a vládními úředníky.

Z tohoto důvodu jsme vždy podporovali a budeme nadále podporovat naše vztahy s fórem, které jste založili. Na vašich akcích samozřejmě byli a budou ruští zástupci.

My zase pořádáme podobné akce zaměřené především na navazování obchodních kontaktů s partnery Ruska. Jak víte, máme zde v Petrohradu Ekonomické fórum a také různé akce na Dálném východě, na Sibiři a v jižním Rusku. Takže následujeme váš příkladDoufám, že vás nezklameme a potáhneme za jeden provaz.

Bild

Klaus Schwab, předseda Světového ekonomického fóra: Pane prezidente, děkuji za vřelé přijetí. Ve skutečnosti máme již mnoho let dobré pracovní vztahy. Vždy pro mě bylo důležité, že se našich akcí v Davosu účastnili ruští zástupci. Vždy to pro mě mělo zvláštní význam.

Od poslední návštěvy našeho fóra se toho hodně změnilo. Postupujeme a nyní máme ve Švýcarsku status mezinárodní organizace. Naším cílem, jak jste řekl, je přispět ke zlepšení spolupráce mezi podnikateli a státními strukturami.

Jsme přesvědčeni, že hlavní výzvy, kterým čelíme, ať už jde o otázky klimatu a životního prostředí nebo otázky hospodářského růstu, lze vyřešit pouze prostřednictvím spolupráce a v celosvětovém měřítku.

Také chci vyjádřit své pozitivní emoce po dvou dnech strávených v Moskvě. Někteří lidé mě nazývají otcem čtvrté průmyslové revoluce. Napsal jsem o tom knihu a chci vám ji dát.

Slyšel jsem také, mimo jiné i od ministra Oreškina, že Rusku se podařilo dosáhnout významného pokroku, zejména v úsilí o vývoj umělé inteligence. Ptáme se sami sebe, jak můžeme těmto výzvám čelit, a to i prostřednictvím globální spolupráce. Myslíme si, že specifické problémy nastanou při budování globální spolupráce v oblasti nových technologií. Potřebujeme nové globální standardy, nové etické normy, také ve vývoji technologií umělé inteligence. Z tohoto důvodu jsme vybudovali síť center, kde analyzujeme technologie čtvrté průmyslové revoluce.

Tolik k rozhovoru. Je možné, že i současný multipolární svět byl záměrem, vždyť to nijak nebrání globalistům ovládat obě strany, jako tomu bylo i v minulosti, za doby studené války. Jak je známo, tak i tehdy bylo rozdělení světa v jejich rukou. Ruská revoluce v roce 1917 nebyla žádnou revolucí, jednalo se o akci, připravovanou v součinnosti Rothschildů (vyslali Lenina, který tehdy žil v exilu ve Švýcarsku) a Rockefellerů (Trockij žil v New Yorku). A podobně připravené bylo zřejmě i pozdější rozdělení Evropy.

Multipolární svět může mít pro ty nahoře nesporné výhody, nyní například v rekordních ziscích jejich zbrojních firem. Jaká je úloha Ruska v tom všem lze samozřejmě jen spekulovat. Navenek WEF zcela přerušilo veškeré vztahy s Ruskem záhy po začátku konfliktu na Ukrajině. Podle některých hypotéz, na něž jsem narazila, mělo jít v případě příchylnosti Ruska ke Schwabovi a WEF údajně o snahu zjistit, jaké jsou další plány, postupy a údajně za tím nebyla žádná poslušnost.

Další názor je, že vyloučení Ruska z WEF bylo jen na oko, přičemž Schwabovy plány budou i nadále realizovány. Ostatně, většina zemí se při realizaci plánů řídí také národními specifiky, ne vše, co oddaně akceptují lidé ve většině západních zemí, akceptují v Rusku, Číně, Indii nebo  v zemích 3. světa.

Ať je to jak chce, tak je třeba si uvědomit, že politika je jedno velké divadlo a mnohé nezbývá než si domýšlet. Pro nás, kdo žijeme v područí EU, je důležité, že právě naše členství v EU nás samo o sobě odsuzuje k tomu, že se zde plány Velkého resetu realizují naplno a to dokonce se souhlasem většiny „spících“ obyvatel…

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)