9.3.2024
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: Rusko napadlo Česko

Sdílejte článek:

EMA

Víte, jaký je rozdíl mezi Rusem a Ukrajincem?
Rusa si nemusíme vydržovat z našich daní.

      

Potká Tanzer souseda Paschkese:
„Slyšel jsem, že jste oženil svého syna Jakuba? Ženil se z lásky, nebo kvůli penězům?“
„Jak znám sebe a jeho, tak určitě z lásky k penězům.“

„Kde bydlíte?“
– „Nikde,“ odpoví tulák.
„A Vy?“ obrátí se policista na druhého bezdomovce.
– „Taky nikde, my jsme sousedi.“

Vždy si půjčuj peníze od pesimisty. Ten aspoň nebude čekat, že je vrátíš.

 

Od napadení Ukrajiny Ruskem podpora Západu napadené země postupně slábla, až nakonec ustala úplně. Lidé byli z války unaveni. Obtěžovala je. Ukrajina bez zahraniční pomoci postupně přicházela o další a další území, až ji nakonec Rusko celou anektovalo.

Staronový americký prezident Donald Trump zrušil NATO. Evropská unie nebyla schopna domluvit nový evropský obranný pakt, tak bylo rozhodnuto, že každá země jede na sebe. Toho Rusko využilo a pokračovalo v denacifikaci Západu. Nejprve napadlo Slovensko a potom prvního ledna 2027 i Českou republiku. Pojďme se nyní podívat na sled hlavních událostí prvního roku okupace naší vlasti.

1. leden: V brzkých ranních hodinách napadlo ruské vojsko Českou republiku. Ve tři hodiny ráno vstoupili první vojáci a ozbrojená vozidla na naše území z okupovaného Slovenska. Karviná a Ostrava padly během pěti minut. Havířov padl dvě hodiny před útokem.

„Premiér je tady. Ministr obrany je tady. Ministryně financí je taky tady,“ zveřejnil premiér Babiš videonahrávku, kde neohroženě na soukromém ostrově na Kajmanských ostrovech na pláži, kam odletěli statečně soukromým letadlem deset vteřin po zahájení invaze, ukazuje na sebe, potom na ministra Havlíčka a na ministryni Schillerovou.

Prezident Petr Pavel v době zahájení invaze okamžitě nasedá na motorku a jede na zteč. To bylo naposledy, co byl spatřen…

15. leden: Z napadeného Česka prchají statisíce lidí do Německa. Němci z toho nadšení nejsou. „Utíkáme před válkou a Němci nám na parkovišti propíchli pneumatiky u auta. Vykřikovali, že co jsme to za uprchlíky, když máme drahé auto. Manžela dokonce zmlátili jenom proto, že je Čech. Mně nadávali v autobuse. Kde je nějaká solidarita a lidskost?“ plakala senátorka Zwyrtek Hamplová, která se stejně jako další čeští uprchlíci v Německu potýká s nenávistí místních občanů.

20. únor: Rusko ovládá již polovinu celé České republiky. Nejtěžší boje aktuálně probíhají na Pardubicku. Matěj Stropnický nechce válku. Chce mír. Tuto svou vizi šel oznámit okupační správě, která sídlí v Brně, načež byl na místě ruskými vojáky popraven.

14. duben: Česká vlastenecká scéna se postupně celá přesouvá do Německa. „Jsme vlastenci, ale ať bojuje někdo jiný,“ vzkazují vlastenci, kteří se v Německu skrývají před všeobecnou mobilizací, již vyhlásila vláda.

6. květen: Předsedkyně KSČM a ministryně kultury Kateřina Konečná odmítá tanky a raketový systém, které nám nabídla Velká Británie. „Zbraně válku akorát prodlužují. To není řešení. Jediné řešení je zasednout k jednacímu stolu a vyjednat mír s Ruskem. Proto jedu do Brna za okupační správou vyjednávat,“ pravila Konečná.

7. květen: Při vyjednávání míru byla ministryně kultury Konečná několikrát znásilněna a posléze zastřelena okupačním vojskem.

28. květen: Premiér Babiš ve svém videu z Kajmanských ostrovů vzkázal, že v této době musí každý nést oběti a posílá do České republiky pozitivní vibrace.

18. červen: Vicepremiér Tomio Okamura podepsal kapitulaci, aniž by ho o to někdo žádal. Ruský prezident Putin však jeho žádosti vyhověl. Česká republika je tedy oficiálně celá pod okupační správou Ruska.

19. červen: Někteří čeští občané vítají ruské vojáky a provolávají jim slávu. Do ulic vycházejí lidi a shromažďují se na podporu Putina. „Konečně to teď bude řídit tatíček Putin a nastolí tu pořádek, kde bude pro slušné a poctivé lidi radost žít,“ usmíval se pan Karel.

Okupační vojska ještě ten večer začínají střílet do davu slavících lidí a pan Karel je poslán na frontu do Polska, které Rusko rovněž napadlo, kde bez vybavení a výcviku v první linii nad ránem padl pro slávu Ruska.

19. srpna: Tomio Okamura aktualizoval svůj rodný list, kde se nově píše, že je napůl Rus a napůl Číňan, pročež je Ruskem jmenován gubernátorem České gubernie.

7. září: Jindřich Rajchl s podporou facebookové skupiny „Rusko je náš přítel“ si stěžuje na cenzuru na internetu, a hlavně Facebooku. Zorganizuje demonstraci za svobodu slova na Václavském náměstí, již rozeženou ozbrojenci za použití střelby a organizátoři demonstrace včetně Rajchla jsou povoláni na frontu do Polska do první linie, kde umírají.

23. prosinec: Gubernátor Tomio Okamura ruší Ježíška a zavádí dědu Mráze. Ve svém vánočním poselství národu se pochlubil, že konečně zastavil diktát Evropské unie a vítá své muslimské přátele z Čečenska, kteří si na Pražském hradě postavili výcvikové středisko.

30. prosinec: Premiér Babiš je na Kajmanských ostrovech obžalován z dotačních podvodů. Tvrdí, že to je kampaň. To je ale už jiný příběh.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Já si od toho přerušení kontaktů se slovenskou vládou nejvíc slibuju to, že k nám přestane jezdit teta Marika z Bardejova.
  • Tak včera takhle koupím nějaký akcie (neřeknu vám jaký, protože byste se mi pošklebovali), načež během chvíle spadly o 9 %. Tak jako správný burzián hned přikoupím další, tak spadly ještě o 4. Ten baron Danglars v Monte Christovi se nakonec zastřelil, žejo?
  • V zásadě si myslím, že se jedná o pokus části odborářů sesadit poměrně umírněného Středulu a zvolit někoho, kdo bude běhat pro rozumy do Průhonic a do ulice Politických vězňů.
  • Čekám v jedné firmě na jednání s vedením a posadili mě sem k míse s takovýma úžasnýma kávovýma bonbónama. Tak dva ty rozdělaný obaly nechávám na stole, aby to jako nevypadalo, že se nějak upejpám a těch asi dvacet zbývajících mám nacpaný v tašce.
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 votes, average: 2,93 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)