14.1.2023
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: President

Sdílejte článek:

EMA

Do pilotní kabiny vstoupí chlap s pistolí, namíří ji na pilota a přikáže: “V Pariž!”.
Pilot ani nehne brvou a odpoví klidně: “Něvazmóžno.”
Únosce se naštve a zařve: “Ja skazal, my letěť v Pariž, patamu my letěť v Pariž!”
“Něvazmožno!!”
Únosce už úplně nepříčetný: “Pačemu něvazmožno?!”
Pilot zase zcela klidně odpoví: “Patamu što v samaljotě babuška a u babušky bombuška a babuška skazála v London.”

Přijde Hanák do restaurace a ptá se:
“Máte kolo?”
“Ne, kolo fakt nemáme.”
“Tak fanto.”

Budoucí prezident Andrej Babiš vyhrál na celé čáře a po zásluze soud v malicherné a vykonstruované kauze Čapí hnízdo, která byla na objednávku politických oponentů, lobbistů, polistopadového kartelu a celkově zlých lidí.

Pan budoucí prezident Babiš, i když vlastně už nyní ho lze s klidným svědomím titulovat rovnou prezidentem, vyhrál podle odborníků soud naprosto s přehledem. Navíc ho vyhrál čestně a takzvaně bez ztráty kytičky.
„Byla to spanilá jízda celým procesem. Pan prezident Babiš během procesu neměl konkurenci a už od začátku to směřovalo k jeho vítězství. Všichni věděli, že ten proces je kampaň a že se chce akorát někdo pana prezidenta Babiše zbavit, protože se ho bojí. Pan prezident během procesu jasně dokázal, že je mužem spravedlivým, poctivým a empatickým, ale navíc samozřejmě průběžně během soudních stání finančně podporoval tu sirotky, támhle opuštěné pejsky a podobně. Takový suverénní výkon u soudu naše justice nepamatuje,“ je přesvědčený Vlastimil Strup z advokátní kanceláře Strup & Agrofert.

I bez komentáře pana Strupa je všem jasné, že pan prezident Babiš si všechny u soudu takzvaně namazal na chleba a že jeho obajoba byla neprůstřelná. Jak by také mohla být průstřelná, když se pan prezident Babiš ničeho nedopustil.
Všichni ti zlí lidé, pleticháři, mafiáni, polistopadový kartel, ale i drobní šizuňkové teď spláčou nad výdělkem. Nejen že se jim nepodařilo svou lstí, intrikami a děláním špatností dostat nevinného prezidenta Babiše do vězení, ale navíc mu dali nevědomky veliký mediální prostor před volbami, který pan prezident Babiš využil ve svůj prospěch.
Pan prezident tatíček Babiš bude jistě velkorysý vítěz, který umí odpouštět. Je úplně jasné, že tak veliký člověk, jakým je pan prezident tatíček Babiš, nebude po vítězství kolem sebe kopat a ukazovat na viníky.Zcela jistě nyní nebude žalovat média a konkrétní publicisty za to, že o něm šířili nepravdy, lži a že si z něho utahovali, zatímco on jako nevinný bojoval proti bezpráví a nasazoval vlastní krk ve prospěch všech občanů této republiky.
Všichni dobří lidé, kteří vidí dál než za roh, věděli, že soud ani jinak dopadnout nemůže. Absolutní vítězství pana prezidenta Babiše byla jediná možnost. Samozřejmě že nám tam v hlavách někde vzadu hlodal červíček pochybností o nestrannosti české justice, obavy se nakonec ukázaly jako liché.
Radujme se, neboť se ukázalo, že česká justice je naprosto nestranná a objektivní a pan prezident Babiš díky tomu nakročil stát se nezpochybnitelným vládcem nás všech. Sláva panu prezidentu Babišovi. Nechť slunce nikdy nezapadne za jeho velikostí a dobrotou.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Největší majstrštyk, který se kdy povedl vymyslet Babišovu marketingovému týmu, je výraz moje bývalá firma. To je, jako kdybyste si uložili peníze do banky a začali jim říkat moje bývalé peníze.
  • Ségra s švagrem budou volit generála, můj synovec, kterýmu bylo včera 18, jde volit generála a kromě toho tchýni sebrali všechny lístky kromě jednoho, takže i ta bude volit generála.
  • Běžná cena za vajíčko je dnes už 6 Kč. A já mám dodavatele z vesnice za 3 Kč, heč! Jediný problém teda je, že slepice teď nenesou…
  • Obdivuju, že si někdo může koupit v hypermarketu mořské plody ve slevě. Když si vzpomenu na ten salát z mušlí v Bulharsku před lety, který asi byly taky ve slevě… co vám budu povídat, málem jste mě tady nikdy nečetli…
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 4,29 out of 5)
Loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)