17.6.2023
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: Musk a české řetězové e-maily

Sdílejte článek:

EMA

Včera jsme s kolegou viděli jednu sexy zrzku a s ní tři kamarády.
Povídám kolegovi: “Ty zmlať ty tři kluky a já opíchám tu krásnou zrzku!”
Kolega ale odporoval: “A co kdyby jsme to udělali obráceně?!”
Sice je to proti mým morálním zásadám, ale na druhou stranu, co bych pro kolegu neudělal.
Tak jsem souhlasil: “Dobře, tak já zmlátím tu zrzku a ty opíchej ty tři kluky!”

Orgasmus má 6 fází:
Astmatickou-Ach!
Geografickou-Tady!
Matematickou-Přidej!
Náboženskou-Bože!
Sebevražednou-umírám!
Vražednou-jestli přestaneš zabiju tě!

Americký miliardář, filantrop a vizionář po Twitteru hodlá koupit další velikou sociální síť. České řetězové e-maily. Elon Musk doufá, že se tímto nákupem stane nejmocnějším mužem na světě.

„Když jsem si koupil Twitter, domníval jsem se, že dokážu zasáhnout většinu populace, ale ukázalo se, že jsem se mýlil. Lidé seniorního věku, lidé s nižším vzděláním a nižším množstvím zubů se na Twitter příliš nehrnou a veškerý svůj čas tráví na řetězových e-mailech. Přiznám se, že to jsem tehdy podcenil,“ přiznal Musk.

„Jelikož nejsem zvyklý prohrávat, rozhodl jsem se, že vkročím i na tuto pro mě neprobádanou půdu a koupím jednu z největších sociálních sítí pro tuto sortu lidí, a to jsou české řetězové e-maily,“ dodal Musk jedním dechem.

Odborníci se shodují na tom, že pokud Musk dotáhne nákup českých řetězových e-mailů do konce, stane se nejmocnějším člověkem na světě.

„České řetězové e-maily jsou opomíjenou sociální sítí, ačkoliv skýtá stovky tisíc, ba i milionů uživatelů. Navíc oproti jiným sociálním sítím zde neexistuje žádná diskuse. Uživaté řetězových e-mailů daný e-mail berou jako nezpochybnitelnou pravdu. Cokoliv se na řetězových e-mailech dočtou, vnímají jako fakt. Je to velmi silná zbraň a ve světě sociálních sítí je to naprostý unikát,“ domnívá se Adam Sluka, který se dlouhodobě věnuje sociálním sítím.

Zatímco Elon Musk pomalu chystá kupní smlouvu, čeští uživatelé českých řetězových e-mailů se bouří.

„To je konec svobody slova. Zrovna ráno mi přišel hromadný mail, ve kterém se psalo, že Musk bude přidávat do řetězových e-mailů čipy a že to bude ještě horší než očkování. Mám řetězové e-maily ráda, ale pokud ten prodej dopadne, budu nucena odejít. Nechci mít v sobě Muskovy čipy,“ bojí se uživatelka hromadných e-mailů Hana Vlahá, která si až do teď řetězové e-maily jenom pochvalovala.

„Díky řetězovým e-mailům jsem byla vždy o krok před ostatními a hlavně mi otevřely oči. Dozvěděla jsem se, že Petr Pavel je hologram řízený CIA a že Fiala tajně chodí s Ukrajinkou. Proto cpe všechny peníze, které patří našim samoživitelkám, právě na Ukrajinu. Ale o tomhle se v médiích nemluví, protože jsou média podplacená. Řetězové e-maily byly vedle některých facebookových skupin poslední oázou čisté pravdy a teď nás o to chce Musk připravit,“ rozplakala se paní Vlahá.

Ta ve svých pochybnostech o budoucnosti českých řetězových e-maileů není rozhodně sama. Další a další uživatelé českých řetězových e-mailů se pod tíhou řetězových e-mailů zaměřených proti Muskovi cítí podvedení a hlavně ohroženi.

„Přišel mi řetězový e-mail, že Musk bude lidem e-mailem domů posílat Ukrajince. To už je fakt vrchol,“ postěžoval si Vlastimil Bolák, další z mnoha zklamaných uživatelů českých řetězových e-mailů.

Elon Musk však prohlásil, že si váží všech uživatelů českých řetězových e-mailů a že se nemusí ničeho bát, protože žádné změny nechystá.

„České řetězové e-maily jsou dokonalost sama. Tam opravdu není potřeba nic měnit a ani do nich jakkoliv zasahovat,“ ubezpečoval Elon Musk. Jakmile se stane vlastníkem českých řetězových e-mailů, hodlá rozeslat hromadný řetězový e-mail, který uživatele sítě dozajista uklidní. Protože co je psáno v řetězovém e-mailu, to je pravda.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Kremelský režim je čím dál nevypočitatelnější. Dokud vyhrožovali, že hodí atomovku na Londýn nebo Varšavu… well, tomu se dá rozumět. Ale proboha proč na Poznaň? Co přijde příště? Budou chtít hodit atomovku třeba na Řečany nad Labem??
  • Každý Severokorejec by mohl z fleku přednášet na Dnech antikapitalismu o nerůstu.
  • Když se do domu přistěhují noví vlastníci bytů, je to vynikající příležitost k tomu vést na schůzi SVJ nekonečnou debatu o problémech, o kterých se vedla nekonečná debata už před několika lety.
  • Mně ani tak nepřekvapilo, že Peterkovou převezli do zdravotnického zařízení, mě spíš překvapilo, že ji pak pustili.
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 4,53 out of 5)
Loading...
1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)