11.7.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

Jak německá vláda nemilosrdně diskriminuje vlastní občany na úkor migrantů

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Německá vláda se zlomyslně vysmívá a cynicky “ukazuje” vztyčený prostředník vlastnímu obyvatelstvu:

Práce německých občanů má nyní oficiálně menší hodnotu než práce cizinců. Ti, kteří v zemi žijí již delší dobu, jsou otevřeně znevýhodněni tím, že musí platit vyšší daně – naproti tomu migranti dostávají dlouhodobě velké daňové slevy.

Rovnost a rovné zacházení se všemi v Německu již neexistuje.

Německý ministr financí Christian Lindner (FDP) už v březnu sliboval daňové úlevy – ale jen pro migranty!

Něco takového neexistuje nikde v EU!

Podle takzvané „iniciativy růstu“ pro migranty by nově imigrovaní „kvalifikovaní pracovníci“ měli mít 30, 20 a nakonec 10 procent své hrubé mzdy nezdaněných v prvních třech letech.

Není divu, že každoročně statisíce německých kvalifikovaných dělníků, kteří se už nechtějí nechat dojit od státu emigrují z Německa.

A právě to je hlavní příčina nedostatku kvalifikovaných pracovních sil v Německu – ale o tom stát mlčí.

Ve skutečnosti tedy je v „nejlepším Německu“ všech dob vlastní obyvatelstva brutálně diskriminováno na úkor migrantů, a to téměř v každém ohledu,

Pro spolkovou vládu je vlastní obyvatelstvo jen jakýmsi manipulovaným stádem vykořisťovaných pracovních sil, které slouží pouze k financování přebujelého státního aparátu – včetně jeho šíleného rozpočtu, jehož obrovskou součástí jsou výdaje na zbraně pro Ukrajinu, na více než milion Ukrajinců v Německu a na Bundeswehr.

Přičemž německých občanů stojí nesmírně mnoho i to, že brány do sociálního systému jsou pro ekonomické migranty z celého světa otevřeny dokořán.

Proč to Němci snášejí a jsou tak ochotni nechat se ždímat a ponižovat vlastní vládou, zůstává záhadou pro kritické pozorovatele doma iv zahraničí.

To, že úcta a respekt k Německu se v mezinárodním měřítku ztratily, není způsobeno jen pochybnou levicově zelenou politikou, ale je to způsobeno i pasivitou obyvatelstva, které ji podporuje (i když už stále méně), a to na vlastní škodu a na škodu následujících generací.

roman-bednar.com

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)