23.10.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Islamizovaný Berlín v plamenech: Takto to Merkelová a její nástupci zvládli

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V posledních týdnech dochází k opakovaným muslimským nepokojům po celé islamizované Evropě. A zajímavé je, že nejhorší nepokoje tentokrát neprožívá Francie, kde si to muslimové „vybrali“ již začátkem léta, ale Německo.

V Berlíně vyráží muslimové do ulic takřka denně a k nim se občas přidává i neméně násilná Antifa. Ovšem nezapomeňte, že podle oficiálních stanovisek německé vlády nejsou extremisté ti, kdo dělají z Berlína multikulturní peklo, ale ti, kdo roky upozorňují na nebezpečí islamizace a bezbřehého vítání.

Ráda bych také připomněla, že s tímto chalífátem máme hranice. A další chalífát máme na jihu (Rakousko). Skutečně si myslíte, že bude tak jednoduché se vyhnout osudu obou zemí??

Už ani v Německu není příliš dobré nechávat auto zaparkované na ulici:

Islámský džihád v Evropě. Střety mezi policií a „propalestinskými“ migranty v Berlíně. Nejméně 70 policistů bylo zraněno a 200 fanatiků bylo zatčeno. Shořelo mnoho vozidel, házely se Molotovovy koktejly a docházelo k různým destrukcím. Nechtějí mír, chtějí chaos v srdci západní Evropy. Toto šílenství musí být nyní zastaveno.

A pokud zrovna neřádí a nezapalují auta, tak v ulicích ukazují, že byl Berlín dobyt:

A nakonec se ještě na skok podíváme na dva zajímavé záběry z Velké Británie. Na tom prvním v průvodu za Palestinu napadli Arabové partičku LGBTQ nesoucí duhovou vlajku a trasparent Queers for Palestine.

Připomínám, že na palestinském území je homosexualita trestná a LGBTQ průvody přísně zakázané…

Na poslední ukázce z džihádistických shromáždění se můžete podívat na stále častější úkaz z protestů. Na nich můžeme vidět vlajky ISIS, Al Kájdy či Hizb ut Tahrir, tedy organizací, které otevřeně hlásají likvidaci všech nemuslimů a přechod na všesvětový chalífát.

Nikdo nebyl za mávání těmito vlajkami zatčen…

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)