2.12.2023
Kategorie: Ze světa

Generál s generálem. Jednají tajně Ukrajinci a Rusové?

Sdílejte článek:

HSP

Americký novinář Seymour Hersh s odvoláním na anonymní americké představitele tvrdí, že Rusko a Ukrajina údajně vedou tajné mírové rozhovory po lince Gerasimov-Zalužnyj navzdory námitkám Zelenského.

V článku na platformě Substack Hersh napsal, že se údajně diskutuje o možné úpravě hranic podél současné frontové linie, přičemž Rusko si ponechá Krym a zabraná území “DLR”, “LLR”, Chersonské a Záporožské oblasti, výměnou za zvážení možnosti, že Ukrajina by mohla vstoupit do NATO, ale se závazkem, že aliance tam neumístí svá vojska a útočné zbraně.

„Americký představitel řekl, že Zelenskému dal najevo, že není na něm, ale „na armádě, aby vyřešila tento problém, a jednání budou pokračovat s vámi nebo bez vás“,“ napsal Hersh.

Je třeba poznamenat, že Ukrajina, západní země a Rusko popírají, že by probíhaly nebo se připravovaly jakékoli jednání o ukončení války.

Hersh je známý americký novinář. Loni zveřejnil své vyšetřování zničení Nord Streamů, podle kterého jej zorganizovaly americké úřady. Ve Washingtonu takovou verzi oficiálně popřeli. Na Západě byl Hersh obviněn z konspiračních teorií az práce pro Rusko.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)