24.6.2022
Kategorie: Politika

Fiala je trapná karikatura premiéra svobodné země. Brusel bude spokojený

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Tak nám fialový premiér opět vyslal nějaké ty signály, tentokrát ve svém mimořádném projevu 22.6.2022. Z televizní obrazovky všech hlavních stanic Petr Fiala bez sebemenší empatie s výrazem robota, jak jsme u něj zvyklí, odříkával naučené věty a nestydatě lhal veřejnosti.

Svou oblíbenou dvojicí univerzálních viníků ve složení Babiš & Putin doplnil naivním energetickým okénkem s informací, že v polostátní firmě ČEZ se 70% podílem nemůže dělat žádná rozhodnutí. Mohlo by tím dojít ke snížení zisku minoritních akcionářů, který jim jistě rádi všichni zaplatíme. Stejně tak jako obchodníkům na burze, kam v ČR vyrobenou elektřinu prodáváme, abychom ji pak za několikanásobně vyšší cenu kupovali zpět pro naši potřebu. Už dávno na to upozorňují skuteční odborníci, to ale ukrajinského předsedu vlády ve službách EU nezajímá.

Místo snížení cen energií prosazuje fialová vláda „pomoc“ až 66 miliard korun domácnostem i firmám, které dále poženou inflaci do závratných výšek. O zvyšování dluhu, dalším tištění ničím nekrytých peněz a rozdávání milodarů z cizího ani nemluvě.

Milý soudruhu Fialo. To jsou naše peníze, Vy zločinče! Kdybyste vy, vlastizrádci, neprodávali naší elektrickou energii, kterou vyrábíme do 0.60 Kč (a jsme v ní zcela soběstační), do Lipska skopcům, z jejichž prdele vám koukají jen cvičky, a nekupovali tuto NAŠI VLASTNÍ elektřinu za 20-40-ti násobek zpět, tak byste nás nemusel okrádat o další NAŠE peníze. Naše peníze vám nepatří, nepatří vám nic. Vy jste skopec a Ukrajinec, ne Čech. Skopeček to má aspoň ve jméně. Vy očividně chráníte zájmy skopců a sudeťáků. Myslíte, že jsme zapomněli na vaše členství v sudetoněmeckém spolku Panevropa, cíleném na prolomení Benešových dekretů? Už to je vlastizrada.

Z burzy v Lipsku můžeme kdykoliv odejít. Rozhodnutím vlády. Když už si na ní hrajete.

Jednáte proti zájmům vlastní země a to je vlastizrada. Stojí za vámi jen zkorumpovaná vlastizrádná média a pár blbců, kteří nechápou souvislosti a dají na vaše falešné brýle a uhlazené vystupování. Jste slizký vlastizrádný ještěr. Odstupte a ten hořící stan si vemte s sebou!
[zdroj]

V dramatickém výstupu Fiala informoval, že nás prý Putin odřízne od energií.
Takže Putin zablokoval energie? Zablokoval plyn? Skutečně?

Brusel řekne „PRD“ a onuce zavříská „PRD PRD“ sloužím Bruselu. Proboha, jak se tohle odporné, prolhané, trapné a nesvéprávné mohlo stát premiérem?
[zdroj]

Ve svém projevu Fiala jistě úplně náhodou opomenul zmínit probíhající kauzu Dozimetr, protože korupce v nejvyšších patrech koaličního subjektu, kterého předseda je shodou okolností ministr vnitra přece nestojí za pozornost. Stejně by za to mohl Babiš nebo Putin.

Kdo si chce udělat lepší představu o postavě Petra Fialy, může se podívat na jeho zdokumentovaný pozoruhodný názorový posun od roku 2014, kdy celkem razantně vystupoval proti Evropské unii, uprchlíkům, a hájil třeba i svobodu jako hodnotu oproti bezpečnosti. Jak se vyrovnává z bezprecedentní cenzurou právě pod jeho dohledem?

PREVENTIVNÍ VZKAZ PREMIÉROVI K JEHO VEČERNÍMU PROJEVU K NÁRODU.

Pane premiére…
Mile jste nás překvapil, že víte, že nějaký národ máte.
Dejte si pozor, ať se nespletete – jsme národ český!
Ověřte si raději včas – my opravdu nejsme ve válce.
Opatrně s pojmem dezinformace – bývají pravdivé.
Ne, skutečně neděláte dost.
Ano, skutečně rozhazujete moc.
Ne, odstoupení jednoho ministra korupci neřeší.
Ano, vláda by měla podat demisi.
Ano, opravdu nejste dobrý premiér.
Ano, uleví se nám, až tato vláda nebude vládou.
PS:
Dejte si pozor na gesta. Děláte je vždy o cca 5 vteřin později, než vás to kdysi učili…
[zdroj]

Včera večer v 8 jsem zapnul ČT 1 a zjistil jsem, že tam oproti plánovanému programu vysílali film Lhář, lhář 2.

Akorát je škoda, že vyměnili herce v hlavní roli. Zatímco Jim Carrey byl vynikající komik, tak ten brejlatej robot ze včerejška je hodně špatnej tragikomik.

Počítám, že tenhle nepovedenej remake moc hvězdiček na CSFD nedostane.

ALTERNATIVNÍ PROJEV PŘEDSEDY VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY.

Dámy a pánové, vážení spoluobčané!
Rády bych Vám v této turbulentní době popřál hlavně zachování zdravého rozumu a dostatek sil k oproštění se od mediálně vybičovaných emocí.
Nejprve bych rád zdůraznil, že nejsme ve válce. Nikdo nás nenapadl, válku nám nevyhlásil a také my jsme ji nikomu nevyhlásili.
Současná špatná politická a ekonomická situace je zapříčiněna spoustou minulých chyb, z nichž ta největší byla hrnutí problémů před sebou, jejich neřešení a jejich záplatování dalšími a dalšími ničím nepodloženými miliardami a biliony, na čemž se v rámci EU naše minulé vlády bohužel též podílely. Nemohlo to tedy skončit jinak.
Mám pro vás následující řešení:
Okamžitě odejdeme z lipské energetické burzy a začneme distribuovat českým občanům a firmám elektrickou energii za české, podstatně nižší ceny.
Okamžitě odejdeme ze systému emisních povolenek a patřičně zdaníme vysoké zisky solárních baronů.
Okamžitě začneme vyjednávat dlouhodobý kontrakt na dodávky ruského plynu.
Okamžitě přestaneme finančně podporovat válečné konflikty.
Okamžitě přestaneme podporovat ekonomickou migraci.
Okamžitě přestaneme podporovat neproduktivní neziskové organizace.
Okamžitě přestaneme ostrakizovat a kriminalizovat občany za jejich názory, rozdělovat tak společnost a vytvářet „jedinou přípustnou pravdu“.
Okamžitě se pustíme do legislativního procesu, na jehož konci bude stav, kdy občané budou moci kontrolovat vydání každé koruny z veřejného rozpočtu.
Co nejrychleji přestaneme přisypávat do rozpočtu další a další ničím nekryté peníze, neboť by to je roztáčelo další inflaci, a postaráme se o co nejrychlejší změnu systému přerozdělování, aby na jedné straně nebylo pár korporací vydělávajících miliardy tu na epidemiích, tu na energetických zdrojích, a na druhé straně rostoucí počet ožebračovaných a chudnoucích lidí.
Okamžitě přestaneme vnášet do ekonomiky politické aspekty a vytvoříme všem, kteří podnikají nebo chtějí podnikat, co největší svobodný prostor.
Žádám vás, dámy a pánové, o co největší podporu, neboť bez vás a bez vaší důvěry to nepůjde.
Dejme se ihned do práce!

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
46 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)