21.6.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropané si musí vzít zpět svou Evropu

Sdílejte článek:

JANA ZWYRTEK HAMPLOVÁ

Jsou kultury, které do Evropy prostě nepatří. Třeba i proto, jak se dívají na ženy, a to od útlého věku. Nelze vyloučit, že cílem bylo právě ono děvčátko… Ale nejen to – i my ostatní jsme pro ně lidé bez hodnoty… Dívají se na nás nadřazeně, protože tak je to učí jejich náboženství po staletí.

Nesmí se proto ustoupit ani o milimetr. Evropu musíme vrátit zpět Evropanům … Než bude opravdu pozdě. Pokud už v některých zemích pozdě není….

Závěr? Bez diskuzí, teoretických polemik a akademických frází – tito lidé musí z Evropy odejít, a žádní noví příchozí nesmí projít bez přísného síta na hranicích. Z pudu sebezáchovy nás všech.

Gheta musí být zrušena, zakázané zóny se musí stát minulostí. Ty státy se nesmí bát to udělat, protože si vezmou zpět jen to, co oni jim bez souhlasu vzali.

Jde i o naše bezpečí.

A hlavně – v České republice vznik něčeho podobného nesmíme vůbec připustit. Tedy aktuálně kategoricky odmítnout jakékoli nelegální migranty a ostudné zneužívání pojmu solidarita. Zkušenosti zemí na západ od nás by nám měly stačit.

Zatím to ale bohužel vypadá tak, že si o tyto zkušenosti (viz video) dokonce chceme říct. Pokud mají některé země migrantů moc, protože si je dokonce v přímém přenosu zvaly, musí je ze svých území vykázat. Ovšem nikdy ne k nám, do České republiky. Tady nemají co dělat. A naše vláda to musí jasně říct…

Pro Českou republiku ještě není pozdě.

 

Jana Zwyrtek Hamplová

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (39 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
83 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)