16.9.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

„Eko teroristy“ v Hradci Králové zastoupí radnice

Sdílejte článek:

VPH

Po celé EU, a u nás zejména v Praze vydírají řidiče duchem omezení zoufalci, kteří se přilepují k asfaltu, aby terorizovali obyvatele měst. V Hradci Králové jsou zřejmě sympatizanti těchto činů ve vedení města, a proto v pátek 22. září se rozhodli zablokovat nejhlavnější magistrálu uprostřed města, Gočárovu třídu.

Tento nesmyslný naschvál pojmenovali jako „vrchol Evropského týdne mobility“. Jako by nestačily rozkopané a neudržované komunikace, opakované omezování provozu, instalace radarů po celém městě a zakoupení dopravního systému, který spíše zdržuje dopravu. Hradečtí aktivisté se zřejmě inspirovali v sousedních Pardubicích, kde uspořádali podobnou akci, ale s tím rozdílem, že atrakce byly zcela logicky umístěny na pěší zónu. V Hradci zeje pěší zóna prázdnotou, Malé náměstí, přezdívané „Mrtvé“ , by si také zasloužilo oživit, ale to by bylo asi málo progresivní.

Ve stejné filosofii se připravují již jednou zpackané Vánoční trhy, které budou umístěny opět na Velkém náměstí, aby tam ti „zlí motoristé“ 2 týdny nemohli parkovat, zatímco Malé náměstí bude dále mrtvé. Občany města bude tato akce stát 2 670 000,- Kč! Paradoxem všeho je i to, že stejní „progresivní aktivisté“, kteří bojují proti autům, „podřezávají“ krásné památné stromy po celém Hradci (naposledy v Žižkových sadech https://pravyprostor.net/?p=165227 ). Těžko říct, co je cílem této destruktivní aktivistické politiky, nebo jestli se jedná jen o hloupost spojenou s ideologii.

Vlastenci pro Hradec

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)