13.11.2023
Kategorie: Ekonomika

Digitální diktatura. CBDC je cesta k úplnému zotročení

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Digitální měna CBDC dává vládě úplnou kontrolu nad našimi životy, protože může jen stisknout tlačítko a zavřít naše bankovní účty. Bude moc prosazovat politické programy a politické ideologie, a trestat neposlušné odříznutím od jejich peněz. Pokud nezastáváte správný názor a nejste dobrým občanem, pak budou naprosto jistě tyto peníze použity proti vám. Že to není možné? Stačí si vzpomenout na řidiče kamiónů v Kanadě, kteří protestovali proti povinnému očkování. Vláda jim zmrazila bankovní účty.

Budou vědět o každém jednom vašem nákupu. Neřeknou vám, jak budou naprogramované. Neřeknou vám, že je to špionáž. Neřeknou vám, že se snaží postupně vyřadit hotovost, a že chtějí sledovat úplně všechno, co děláte. Když budou chtít zdvojnásobit daně, prostě vám je vezmou z účtu, žádný problém.

Pokud bude CBDC všeobecně přijata, umožní bankéřům naprostou kontrolu nad naším každodenním životem. Síť dohledu bude všudypřítomná a každý aspekt našeho života bude řízen.

Jak se bude reálně digitální měna CBDC (Central Bank Digital Currencies) používat? Plánem globalistů je implantovat RFID čipy pod kůži, mít jednu světovou vládu, zrušit hotovost. Stanete se otrokem těchto lidí. Cílem manipulace je přimět světovou populaci, aby viděla jako dobrý nápad nebo jedinou možnost v daných okolnostech, které jsou zmanipulované, vytvoření vlády jednoho světa světové centrální banky, která by spravovala veškeré finanční transakce na planetě.

CBDC: Cesta k úplnému digitálnímu zotročení.

Na všeobecném globálním odmítnutí digitální měny centrální banky (CBDC) závisí zbytek lidské svobody. Krátký, ale velice výstižný dokument Wide Awake Media.

Používejte hotovost každý den. Překážka pro zavedení CBDC bude pro centrální plánovače vyšší. Každý z nás má možnost individuálně změnit celý stav věcí. Máme moc to zastavit. Když se podíváte na globální kontrolní síť, jsme to my lidé, kteří ji financujeme. My chodíme do práce, a my jí budujeme. Utrácíme v ní peníze, my jí podporujeme. Podporujeme lidi, kteří ji vedou. Máme moc to zastavit, protože nás je mnoho a jich je málo. Když jim přestaneme pomáhat, oni to nedokážou. Lidstvo nechce být ovládáno. Svobodo pokaždé zvítězila a pokaždé, když to vypadalo beznadějně. To, co se snaží udělat, je proti základní moudrosti vesmíru, a proto neuspějí.

Nemáte co ztratit, když s tím budete každý den bojovat až do konce. Protože alternativou je něco, v čemž nejenže nechcete žít, ale nechcete ani dorazit k nebeské bráně a říct , že to vaše duše přijala.

Digitální euro je na cestě: aktualizace zavádění CBDC.

Předsedkyně Evropské centrální banky, Christine Lagarde, oznámila další fázi postupu zavádění digitální měny centrální banky pro eurozónu. Nenechte si ujít podrobný rozbor dokumentů ECB. Co to bude konkrétně znamenat v praxi? Jak by se mělo digitální euro zařadit do stávajícího finančního systému? Analýza portálu Coin Bureau zveřejněna 26/10/2023.

Pro EU není CBDC otázka jestli, ale kdy.

Země G20 ohlásily zavedení CBDC a ID po celém světě. Většina zemí chce mít absolutní dohled nad svými občany a v případě jednotných digitálních dokladů v podstatě i nad občany jiných zemí. Už před rokem, kdy na summitu G20 panovala naprostá shoda v tom, že musí být zaveden celosvětový jednotný očkovací průkaz, který by vydávala WHO, bylo jasné, že směřování zemí bez ohledu na jejich skutečné postavení ve světě, je v tomto ohledu zcela jednotné. Stejná shoda nyní panovala i ohledně zavádění povinných ID napojených na digitální měnu (CBDC) – a samozřejmě potažmo i na již zmíněný mezinárodní očkovací průkaz.

V roce 2030 budou mít všichni v EU svoji digitální identitu, která bude doplněna digitální měnou (CBDC). To alespoň tvrdí EU, která letos v červnu představila digitální euro, přičemž projekt digitální ID pro každého občana EU již druhým rokem probíhá v pilotním testovacím programu. S nástupem programovatelné CBDC a souběžným ukončováním hotovosti se dostaneme do světa, který již dlouho globalisté připravují.

Argumentují tím, že vzhledem k tomu, že jakýkoli hypotetický CBDC je bezpečnější než tradiční bankovní vklady a snáze se získá než hotovost, v případě bankovního runu by se jej lidé rozhodli využít, a že bankovní runy by proto byly pravděpodobnější a častější. Chápete, co to znamená? Jakmile budou CBDC existovat – zpočátku samozřejmě na dobrovolném základě – centrální banky by teoreticky mohly zvýšit přijetí tím, že uměle vytvoří finanční nestabilitu a způsobí kolaps regionálních bank. Nebudou dělat CBDC povinné, jen je udělají „bezpečné“. Zdá se, že právě našli svůj problém, který bude třeba řešit. A problémy jsou jako všechno ostatní – nejlepší jsou ty, které si sami vytvoříte.

Sledováním každé finanční transakce se dozvídají vše o našich výdajových návycích, příjemcích našich peněz a o tom, jak utrácíme naše příjmy.

Mezitím Evropská bankovní federace (EBF), obchodní asociace, zveřejnila dokument představující svou „vizi“ digitálního eura. EBF vidí budoucí „ekosystém“ osídlený maloobchodním digitálním eurem, velkoobchodním  a peněžními tokeny vydávanými bankami, což by údajně bylo přínosem pro zákazníky a podnítilo inovace. EBF by také ráda viděla kontrolu nad tím, co Evropané smějí dělat se svými digitálními peněženkami, a vyslovuje se pro nízký fixní strop pro jednotlivé holdingy navržený tak, aby odrážel průměrné denní platební potřeby evropských občanů. Obchodní asociace uvedla, že by měl existovat také limit na částku transakce.

Digitální diktatura a celosvětový nový řád.

Film Early Warning z roku 1981 je až děsivě přesný, pokud jde o události, které v současnosti prožíváme – včetně globální energetické krize, nedostatku potravin, oslabování dolaru, digitálního ID a CBDC. Velmi to připomíná Klause Schwaba, Světové ekonomické fórum a program „Velkého resetu“. Uměle vytvářený chaos, a následný „pořádek“, vše naplánováno tak, aby lidé v podstatě přijali celosvětový nový řád – Digitální diktaturu.

Jedna světová měna, jedna společná centrální banka a především jedna vláda. Přesně to je již roky odkazováno do sféry konspiračních teorií. Nicméně nyní jsme dospěli do stavu, kdy se již konspirační teorie začínají stávat realitou. Výkonná ředitelka MMF Kristalina Georgievová na konferenci v Maroku oznámila, že OSN „pracuje na globální platformě CBDC“.

Nedělejte si iluze. CBDC je konečná hra.

Digitální měna centrální banky (CBDC) ukončí lidskou svobodu. Nedejte na ujišťování o bezpečnostních opatřeních, sliby o anonymitě a ochraně údajů. Všechno jsou to podvody a odvádění pozornosti, které mají zastřít zlovolný záměr, jenž stojí za globálním rozšířením CBDC.

Digitální měna centrální banky je nejkomplexnějším, nejrozsáhlejším autoritářským mechanismem společenské kontroly, jaký byl kdy vynalezen. Jeho „interoperabilita“ umožní propojení CBDC vydávaných různými národními centrálními bankami do jednoho centralizovaného globálního systému dohledu a kontroly CBDC.

CBDC promění peníze v donucovací a kontrolní nástroj.

Pokud je necháme zvítězit, CBDC předá globální správu lidstva do rukou bankéřů.

CBDC se nepodobá žádnému druhu „peněz“, který známe. Je programovatelný a do jeho kódu lze zapsat „chytré smlouvy“, které řídí podmínky transakce.

Politická rozhodnutí a širší politické programy, které omezují naše životy podle přání, lze prosazovat pomocí CBDC, aniž by k tomu bylo zapotřebí legislativy. Demokratická odpovědnost, která je již nyní fraškovitým pojmem, se stane doslova nesmyslnou.

„Úsilí Bidenovy administrativy směřuje ke sledování a kontrole. Florida nepřijme politiku, která ohrožuje osobní ekonomickou svobodu a bezpečnost. Na rozdíl od kryptoměn a hotovosti je centralizovaná digitální měna přímo kontrolována vládou a vydávána spotřebitelům. CDBC je o monitorování Američanů a kontrole jejich chování. Americká vláda v posledních čtyřech až pěti letech ukázala, že je ochotna tuto moc využít.“
Ron DeSantis, guvernér Florida

CBDC umožní skutečně bezprecedentní úroveň dohledu, protože každá naše transakce bude monitorována a kontrolována. Nejen výrobky, zboží a služby, které nakupujeme, ale dokonce i transakce, které provádíme mezi sebou navzájem, budou pod dohledem centrálních bankéřů globálního řídícího státu. Shromažďování dat se rozšíří na každý aspekt našeho života.

To umožní centrálním plánovačům vytvářet společnost přesně podle přání bankéřů. CBDC může být a bude propojena s našimi digitálními průkazy totožnosti a prostřednictvím našich „peněženek“ CBDC bude svázána s našimi individuálními účty uhlíkových kreditů a očkovacími certifikáty. CBDC omezí naši svobodu pohybu a umožní programátorům upravit naše chování, pokud se odchýlíme od určené funkce Technate.

Cílem CBDC je nastolit tyranii diktatury. Pokud dovolíme, aby se CBDC stala naším jediným prostředkem peněžní směny, bude použita k našemu zotročení.

Velké změny finančního systému. CBDC, BRICS, konec dolaru.

Informací není nikdy dost! S finančním expertem Robertem Vláškem jsme v krátkosti rozebrali téma zajímavé konference o CBDC, BRICS a historických souvislostech s názvem „Exponenciální byznys pro 21. století, která se koná 27.9. 2023 v Praze v kině Dlabačov. Dozvíte se velmi zajímavé informace o masivních ekonomických změnách následujících let ve světle geopolitiky a finančních trhů.

Digitální veřejná infrastruktura (DPI).

Už jste někdy slyšeli zkratku DPI? Tak si ji dobře zapamatujte, protože bude podobně důležitou jako již velmi dobře známé zkratky ID (digitální identita) a CBDC (digitální měna). Digitální veřejná infrastruktura (DPI) je něco jako digitální ID pro každého – napříč lidmi, místy a nákupy, které pohání systém sociálních kreditů. Digitální veřejná infrastruktura (DPI) je monitorovací a kontrolní mechanismus, který kombinuje digitální ID, CBDC, očkovací pasy a data sledování uhlíkové stopy, čímž připravuje půdu pro 15minutová chytrá města, budoucí lockdowny a systémy sociálních kreditů.

Digitální veřejná infrastruktura kombinuje digitální ID, CBDC a výměnu dat pro ovládnutí chytrého 15minutového města.

DPI je samozřejmě prezentován jako něco, co by mohlo lidem velmi prospět. To by však vyžadovalo, aby lidé důvěřovali vládám, korporacím a nikým nevoleným globalistům, kteří se snaží chránit své nejlepší zájmy. Tyto „společné digitální systémy“ zahrnují přání zavést digitální měny centrálních bank (CBDC) v globálním měřítku, stejně jako vytvoření „rámce řízeného WHO pro vybudování komplexního ekosystému digitálního zdraví “, který bude zahrnovat také očkovací pasy.

Pro nevolené globalisty nemůže existovat žádná digitální veřejná infrastruktura, včetně CBDC, bez digitální identity a nemohou existovat žádná „chytrá města zaměřená na člověka“ bez DPI. Světové ekonomické fórum (WEF) předpokládá, že digitální identita bude propojena se vším, od finančních služeb a zdravotních údajů po cestování, mobilitu a digitální správu – všechny součásti DPI.

Digitální veřejná infrastruktura je něco jako digitální ID, které vládne lidem, místům a nákupům, aby posílilo nadcházející systém sociálních kreditů spolu s 15minutovými inteligentními městy zaměřenými na člověka, kde je nařízený zdravotní a/nebo klimatický lockdown, když se vlády rozhodnou udělit si nouzové pravomoci pro konkrétní „krizi“ – ať už skutečnou nebo domnělou.

Zdroje a další informace:

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)