29.1.2023
Kategorie: Ekonomika, Exklusivně pro PP

Další výstřednosti Světového ekonomického fóra (WEF)

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Když na nás globalisté z WEF přes naše vlády, tak poslušné každého diktátu uvalili povinnou karanténu, všichni jsme poslechli. Mnozí poslechli ze strachu, jiní protože neměli na vybranou, ale všichni poslechli. Tím jsme ovšem dali tam nahoru signál, že něco takového funguje a naši manipulátoři budou své osvědčené metody proti nám používat pořád dál, houšť a ještě větší kapky.

Ta další karanténa má být kvůli globální změně počasí. A protože žádná změna počasí neexistuje, tak je možno takovou karanténu táhnout do nekonečna. Stačí záminka a už se za námi a za ekonomií státu zabouchnou dveře na dalších pár týdnů.

Že to není možné? Ale je a už s tím začali v Anglii, v Oxfordshire a říkají, že karantény kvůli klima jsou zde napořád, ať se to lidem líbí nebo ne. Občané této oblasti teď potřebují speciální povolení, aby mohli přejít z jedné „zóny“ do druhé. K tomu účelu musí nahlásit všecky detaily, týkající se jejich auta a cíle cesty a pak budou sledováni kamerami, aby se náhodou neprovinili a nejeli jinam.

Zmíněné povolení je platné pouze na 100 dnů každého roku a když místní Výbor, který o těchto záležitostech rozhoduje neuzná žadatele za hodného takové vymoženosti, tak žádné povolení nedostane. Takže ti, kteří dojíždějí do zaměstnání právě ztratili místa.

Debilové, kteří toto zavedli, si myslí, že tím „zachraňují planetu“ před globálním oteplováním. Plánují uzavřít všecky cesty z měst pomocí elektronicky ovládaných zábran, aby občané nemohli ven.

Jak to, že je něco takového uváděno v platnost dnes, když i Bill Gates sám přiznal, že celá agenda kolem změny klima je obrovský podvod. Jeho výrok byl zachycen na videu, které bylo okamžitě z internetu staženo. Také se vyjádřil k tomu, jak tak zvaná „čistá energie,“ neboli „zelená energie“ totálně lidi pobláznila. Řekl: „Je sice pravda, že větrná a sluneční energie jsou módní, ale tyto nejsou schopny vyřešit klimatický problém“ a náramně se tomu smál, viz video.

Gates to byl, který přesvědčil (nebo mu to přikázal?) dřívějšího Presidenta Trumpa, aby nevyšetřoval vedlejší účinky injekcí proti Covidu. Na videu (3:55) Gates „předpověděl“ jak Covid a pandemii, tak i nedostatek potravin a hlad. Je pravda, že od té doby, kdy začal hromadně skupovat ve Spojených státech ornou půdu, tak začaly hořet firmy, zpracovávající potraviny a pěstující dobytek.

Gates je rovněž jeden z hlavních činitelů za vykupováním orné půdy holandských farmářů. Investoval totiž 600 milionů euro do nově zavedeného dodávkového prodeje potravin jménem „Picnic.“ Picnic je vlastněn švagrem Marka Rutte, současného holandského premiéra, který je jedna ruka s WEF a zkouší pro ně tyto pozemky skoupit.

Stávky a karantény

Nespokojení Angličané a Američané zkouší své problémy řešit stávkami. Těsně před Vánocemi byla stávka poštovních zaměstnanců, pak byly stávky dopravců, učitelů, v Americe to byly ošetřovatelky, atd. Většinou stávkují kvůli zvýšení platů a myslí si, že pár týdnů jejich absence stačí, aby si zaměstnavatelé uvědomili, jak moc je potřebují.

Většinou se ale něco takového nevyplatí. Schodek, který vytvoří mzda, ušlá za několik pracovních týdnů stávkování, není často možné později vyrovnat přidáním na platu, které nebývá podstatné. Nejen to, zaměstnanci stávkují pod dojmem, že zaměstnavatel má zájem na tom, aby pracovali. A co když tomu tak není? Co když zaměstnavatel zrovna potřebuje několikatýdenní finanční oddech?

Nemluvě o tom, že stávky jsou přesně to, co WEF a jeho nohsledové milují. Stávky totiž způsobí, že lidé méně cestují, dojde k ochromení dodávek zboží, dojde k vyšším výdajům za domácnost, potraviny, otop, osvětlení a podobné. Lidé přestanou pracovat a zlenošní, mnozí utrpí zdravotně kvůli nedostatku pohybu. Taky dojde k narušení zdravotnických služeb a celkově tato aktivita poškodí ekonomii.

To všecko je přesně to, co Schwab a WEF chtěli docílit, když nadiktovali světu karanténu!

Všecky vlády tím rovněž dokázaly, že nechtějí pokrok, ale stagnaci, úpadek a nedostatek, spolu s narušením všeho, na co jsme byli zvyklí. Pak mohou volat do světa, že celý systém nefunguje a že je potřeba ho zničit (Great Reset) a nahradit novým (Built Back Better = Vybudovat znovu, lepší). To všecko nesmírně podporuje globalistickou agendu, která sleduje náš úpadek, nedostatek, zničení ekonomie a ne progres a blahobyt.

No ale nakonec lidé dostanou něco málo přidáno a i to se obrátí proti nim. Aby na stávkami vynucené vyšší výdaje měli zaměstnavatelé dost peněz, musí zvýšit ceny svých produktů. Tím dojde k celkovému navýšení cen a jsme tam, kde jsme začali.

Ještě horší následek může být „základní universální plat“ pro každého, neboli minimální udržovací poplatek, abychom přímo nezemřeli hladem, který nám bude vláda ochotna vyplácet, ať už pracujeme, nebo ne.

Něco takového se mnohým může zdát fantastické, ale pro většinu z nás je to předpis na životní katastrofu. Ne každý má koníčka, kterému by se mohl vší mocí začít věnovat, když získá tolik volného času. Většina zamrzne před televizory, budou hltat lži, kterými je media budou přecpávat a strach, který tyto zprávy v nich vyvolají, spolu s nadměrným množstvím potravy, konzumované z nudy, ve spojení s nedostatkem pohybu, je zničí.

Zničí to i jejich rodiny, děti nebudou správně vedeny, rozvody budou častější a častější, protože doma uzavření lidé se budou o to víc hádat. Trvalé pohodlí vyprodukuje lenost, takže se přestaneme zabývat opravami bytu či domu, postupně přestaneme vyhazovat odpadky a možná ani nebudou vyváženy a to všecko půjde pořád dál, až nás to jako lidskou společnost zdegraduje na úroveň zvířat.

V Americe jsou vidět následky něčeho takového v tak zvaných ghettech, kde je velká část populace na podpoře. Do těchto míst nechcete zabloudit omylem ani ve dne. Ani taxík vás tam nezaveze a pokud jste běloši, tak se může stát, že vás černý prodavač jízdenek pro podzemní dráhu bude přemlouvat, abyste tam nejeli. To jsou vlastní zkušenosti.

Prý jsme snadno zhackovatelní

Schwab a všichni kolem něho nemají nejmenší úctu k nám. Podle nich jsme snadný problém pro každého hackera, který se může skrze AI (umělá inteligence) dovědět o nás naprosto všecko. Letos shlédli účastníci schůze v Davosu video (na stránce), kde bylo ukázáno, jak dovedou být lidské mozkové změny nejen snímány, ale decifrovány a použity podle potřeby.

Takto je prý možno reprodukovat obličeje lidí, se kterými jednáme, zjistit číslo bankovního účtu a i PIN kód, sledovat naše myšlenky, podrobit průzkumu naše nálady a možná nás i ovládat a převzít naše vědomí.

To, co si myslíte a co cítíte,“ řekla Nita Farahany z Duke University, která vysvětlovala přednosti této technologie, „to všecko jsou jen data, která je možno dešifrovat s použitím umělé inteligence.“

Ovšem jestli my jsme snadno zhackovatelní, pak stejně tak jsou i oni.

Harari a jeho názory

Yuval Noah Harrari je historik a profesor na Hebrejské universitě v Jeruzalémě. Je vegetarián a jeho manželka/manžel je další muž, Itzik Yahav. Klaus Schwab považuje Harariho za vynikajícího myslitele a filosofa a rád ho používá jako poradce.

Harari se zapsal do historie několika knihami a články a také „Projektem Gilgameš.“ Tento projekt je hledání nesmrtelnosti, nebo aspoň dlouhověkosti. On sám je přesvědčen, že „Smrt není nevyhnutelná, je to pouze technický problém.“ Spolu se Schwabem věří tomu, že Bůh je mrtev a božství proto přechází do horních vrstev vedení WEF.

Harari se vyznamenal na schůzi WEF již v r. 2018 svými řečnickými projevy na témata „Vyhození zaměstnání z práce,“ nebo „Bude budoucnost lidská?“ Podle něho, současné generace lidstva jsou ty poslední. Po nás převládnou v zemi bytosti, které budou naprosto odlišné. To proto, že se lidé naučí jak sami vytvářet svá těla, mozky a myšlení.

Je přesvědčen, že transhumanistická budoucnost je nevyhnutelná. Ti, kteří budou mít data (informace), budou naši budoucnost vytvářet. Vývoj lidstva od Darwinových časů se dá popsat dvěma slovy: organismy a algoritmy (počítačové programy). Když se smísí informační technologie s biotechnickou revolucí, pak vzniká možnost zhackovat lidstvo.

Zhackováním lidského organismu získají „elity“ možnost přebudovat lidský život. Bude to největší revoluce v biologii člověka za posledních několik miliard let. Věda tak nahradí vývoj, který byl řízen přirozeným výběrem, něčím vyšším, neboli inteligentním návrhem. To nebude nějaký bůh, tam nahoře, to bude inteligentní návrh nového člověka.

Jakmile budeme mít algoritmy, které nám budou rozumět lépe než my sami, tyto budou schopny předpovídat naše přání, měnit naše pocity a rozhodovat se za nás. Musíme pak být opatrní, protože něco takového může vést k digitálnímu diktátorství.

Nikdy se nedokážeme skrýt před Amazonem, Ali Baba a sociální policií. A jestliže se světové demokracie nedokážou s těmito novotami srovnat, pak uvidíme nárůst stále dokonalejšího sledování, špehování a sbírání informací po celém světě. Mnohé z toho se děje už dnes.

Může se ovšem stát, že malá část „elit“ ovládne scénu a přetvoří si lidstvo po svém. Takže bychom se měli obrátit na vědce, filosofy, právníky a také na básníky – hlavně na básníky(?), aby se začali zaobírat otázkou, jak dozírat na vlastnictví informací. Budoucnost lidstva a celé naší země závisí na odpovědi na tuto otázku.

Podle vlastní zkušenosti, něco takového závisí také na nás. My sami bychom měli zveřejňovat co nejméně informací sami o sobě. Nemluvit o důvěrných věcech v telefonu, ani je nekomunikovat přes počítač. Nezúčastňovat se těchto hovorů na společenských stránkách. Jakmile některé rubriky v dotazníku nejsou povinné, nevyplnit je. Když se nás někdo na něco zeptá, odpovědět, pokud musíme, ale nepřidat ani slabiku víc. Jak říkají v Americe: „don’t volunteer anything,“ neboli dobrovovolně nic nepřidávej.

Mnozí si myslí, že když žijí podle zákona, tak že nemají co tajit. To je naprostý omyl. Když začnete tento námět blíže studovat, tak zjistíte, že i velikost vašich botů není radno zveřejnit. Někdo nechá někde stopy, policie vyrobí důkazy a jdete sedět. To nevadí, že jste v kolečkové židli a poslední 3 roky jste nepřekročil práh domu. Důkazy budou tak pádné, že si soud něčeho takového nepovšimne.

V Americe je uzákoněno, že si soudce může vybrat které důkazy vezme v úvahu a které ne. Mnoho lidí se kvůli tomu dostalo neprávem za mříže. Jistý černoch byl odsouzen za vraždu i když v době, kdy ke zločinu došlo, byl prokazatelně o 30 km dál. Soudce se prostě rozhodl k těmto důkazům nepřihlédnout. Je v evropských státech obdobný zákon?

Harari se zcela překonal

V r. 2020 se Harari znovu ocitl jako jeden z řečníků na setkání WEF. Tehdy mluvil společně s holandským Premiérem Markem Rutte na téma „Jak přežít 21. století.“ Harariho výroky, považované mnohými za senzacionalistické na úkor skutečné vědy a prošpikované četnými chybami, by se daly shrnout následovně.

Zmínil se, že existují pro lidstvo tři existenční možnosti: jaderná válka, ekologický kolaps a technologické narušení. Technologie může narušit lidskou společnost a smysl života v mnoha směrech, počínaje vytvořením nové společenské třídy zbytečných lidí, až po kolonizaci informací a digitální diktátorství. Automatizace nahradí velké množství zaměstnání.

Dříve se lidé museli bránit, aby nebyli nadužíváni; dnes budou muset bojovat o to, aby nebyli bezvýznamní. A je mnohem horší být bezvýznamný, než být nadužíván. Nová společenská třída zbytečných lidí bude plná těch, kteří budou pro ekonomický a politický systém naprosto nepotřební. Přitom umělá inteligence může vytvořit nesmírné bohatství pro mnohé, zatím co jiné země budou bankrotovat a stanou se zneužívanými koloniemi.

Digitální diktátorství bude rozšířeno a všichni budou neustále sledováni. Ani ti, kteří se každoročně scházejí v Davosu na konferenci WEF, si nebudou před špehováním jisti. My všichni tím budeme postiženi a to nás zbaví posledních zbytků osobní svobody. Dokonce i naše rozhodnutí budou dělána počítačovými algoritmy.

Měli bychom si pomalu zvykat na to, že už nejsme ta záhada jako dříve. Dnes jsme zhackovatelní, takže je o nás možno zjistit naprosto všecko, i to, co sami nevíme. Kdyby někdo tyto možnosti zneužil, to by vedlo k tomu nejstrašnějšímu diktátorskému systému, jaký kdy byl.

Umělá inteligence ve spojení s biotechnologií nám dá stejné možnosti, jako má bůh. Budeme moci navrhnout svůj další život a také vytvořit zcela nové živé tvory. Musíme si ovšem dát pozor, abychom se stejným nadšením nevytvářeli zmetky a nedělali vážné chyby.

To není žádné proroctví. Zde se jedná o různé možnosti, které se mohou vyskytnout s postupem času. Abychom něco takového ale mohli zavést, k tomu potřebujeme celosvětovou spolupráci, protože ony tři existenční možnosti: jaderná válka, ekologický kolaps a technologické narušení musí být řešeny v celosvětovém měřítku. Kdybychom totiž dovolili, aby se zbrojení vyvinulo i v počítačovém oboru a v bio-inženýrství, pak by nikdo z nás nevyhrál a všichni bychom ztratili.

Takže ve 21. století se musí všichni vlastenci stát také globalisty.

Bláznivé nápady účastníků WEF

Klaus Schwab se již pokouší některé globalistické nápady uvést v platnost, většinou v Holandsku. Na příklad, holandské město Apeldoorn bylo koncem roku 2021 tajně změněno na „chytré město.“ Aniž by o tom občané věděli, byla všude nainstalována 5G mikrovlnná technologie. Instalaci provedla neznámá rakouská firma RadioLED, která si vyhradila právo na informace, tímto získané. Tisíce sensorů sledují občany města všude, kam se pohnou, telefonní hovory a internetový provoz, to všecko je zaznamenáváno.

Co zamýšlí firma RadioLED s těmito informacemi dělat? Proč je vůbec sbírá? Málokdo ví co je to za firmu, co je jejich skutečný záměr a kdo má z toho všeho jaký užitek. Nikdo se neptá jestli mohou občané odmítnout instalaci antény v jejich blízkosti, která je velice zdraví škodlivá, nikdo se nepozastavuje nad zdravotními následky. A co se týče soukromí občanů, o tom se nezmiňuje už vůbec nikdo.

Celý projekt má stát 17,8 milionů euro a RadioLED ho financuje od začátku až do konce. Je jisté, že v tom musí pro ně být něco, co má mnohem vyšší cenu, než co je to bude stát, jinak by něco takového nepodnikali. Ne každá firma má volných 17,8 milionů euro, aby je jen tak věnovala na projekt v cizí zemi. RadioLED neříkají jakým způsobem tyto peníze získají zpět, ale s největší pravděpodobností se tak stane prodejem informací. Takže vlastně to všecko budou platit občané města svým soukromím.

Apeldoorn není jediný projekt, který WEF organizuje. Skrze spojení s hlavními holandskými představiteli, včetně Královny Maximy zkoušejí v zemi zavést a vyzkoušet i jiné globalistické plány. Všecko co podnikají je ale nezákonné, protože takové záležitosti by měl řešit holandský Parlament a lidé, kterých se tyto změny týkají, by o nich měli být uvědoměni.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)