12.8.2023
Kategorie: Společnost

Další mladík brutálně sexuálně napadl ženu. Tentokráte v Praze. Opět Ukrajinec?

Sdílejte článek:

COM/NP

Na brutální čin upozornil na svém twitterovém účtu bývalý policista, který vystupuje pod přezdívkou Hanz Pilc. „Nedělám to rád. Ve tři ráno vzbudí operační výjezd. Zřízená mladičká holčina u autobusové zastávky, kluci z hlídek honí zmrda po poli, varovné výstřely, prostě brajgl. Ne, není to začátek Malého pitavala. Znásilnění nepotvrzené, ale zřízená strašně. Kwa proč? Poldové ho dostanou. Zatím všechno ukazuje… to už nechte na oficiální zprávu. Nápověda, národnost uvedena nebude,“ uvedl Pilc a posléze potvrdil ukrajinskou národnost pachatele.

„Od dnešní noci policisté řeší případ fyzického napadení ženy s možným sexuálním podtextem, kdy podezřelý zaútočil na poškozenou a odtáhl ji do křoví. Policisté, kteří přijeli na místo, začali podezřelého z místa činu pronásledovat a použili i varovný výstřel. Muži se v daný okamžik podařilo zmizet, ale ne na dlouho. Okamžitě se rozjela pátrací akce, na jejímž konci byl dopaden. Jedná se o šestnáctiletého muže, se kterým nyní probíhají úkony trestního řízení. Poškozená skončila se zraněními v nemocnici. Nyní zjišťujeme všechny okolnosti případu,“ sdělil na dotaz Naše Prahatiskový důstojník Policie Praha Jan Daněk. Na přímý dotaz, zda-li se jednalo o Ukrajince Daněk odmítl odpovědět s odkazem na nezletilost pachatele. Podle svědků je Ukrajinec.

Již jsme informovali o dalším brutálním znásilnění 15-leté dívky v Plzni. 18-letý Ukrajinec ji vylákal do lesa, znásilnil, podřezal, polil benzínem a nakonec zabalil do pytle a shodil ze srázu. Dívka předstírala smrt a tím si zachránila život.

Na sérii brutálních znásilnění ze strany ukrajinským imigrantů zareagoval předseda SPD Tomio Okamura, který požaduje deportace cizinců po vykonání trestu. „SPD prosazuje, aby cizincům, kteří jsou odsouzeni za trestný čin, bylo ukončeno povolení k pobytu v ČR. Bohužel tomu tak v současnosti není, jelikož to neumožňují pravidla EU. A Fialova vláda plně tuto politiku EU podporuje. Takže pachatelé odporných trestných činů jako je brutální znásilnění a pokus o vraždu české 15leté dívky v Plzni, které tento týden spáchal 18letý Ukrajinec, mohou i po uplynutí trestu nadále zůstat legálně v ČR. To je pro SPD nepřijatelné,“ uvedl Okamura.
.
K události se na FB vyjádřil i Jindřich Rajchl: Ačkoliv policie odmítá zveřejnit národnost 16-letého mladíka, jenž se pokusil znásilnit v Hostivaři mladou ženu, je už z faktu, že Vít Rakušan svolal na zítra tiskovou konferenci, které se zúčastní ukrajinský chargé d’affaires Vitalij Usatyj, více než pravděpodobné, že se znovu jednalo o občana ukrajinské národnosti.

.
Rakušan bude zítra dojemně apelovat na naše občany, aby se neuchylovali k uplatňovalní principu kolektivní viny a předsudečné nenávisti vůči Ukrajincům.
.
Nicméně poté, kdy to byl právě on, kdo nám tady rok a půl předváděl předsudečnou nenávist vůči občanům ruské národnosti, bude všem normálním lidem jen k smíchu.
.
My jsme naše politiky před touto krátkozrakostí opakovaně varovali, protože bylo zcela zřejmé, že se toto krátkozraké jednání nakonec otočí proti nim.
.
Teď, Víte Rakušane, sklízíte, co jste zaseli.
.
P.S. Vzhelem k tomu, že od počátku konfliktu tvrdě vystupuji proti uplatňování principu kolektivní viny, budu ba vás i nyní apelovat, abyste neobraceli svůj hněv vůči Ukrajincům. Hněvejte se na naše hloupé politiky. To oni tady iniciovali atmosféru nenávisti a kolektivní viny. Pojďme jim za to společně vystavit účet.
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)