20.8.2023
Kategorie: Společnost

Covidová kampaň pro spodinu je zpět …

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Jestli to znovu rozjedou, bude nejdůležitějším úkolem hned od začátku radikálně oddělit zrno od plev, tj. eliminovat covidisty ihned, radikálně a nemilosrdně všemi myslitelnými i nemyslitelnými způsoby. Zejména ve svém nejbližším okolí. Ostatně vždy je třeba začít u sebe. Pavel Kamas drsně a bez servítek o plánovaném pokračování covidového podvodu. Nová (samozřejmě nakažlivější) varianta omikronu už je připravená, na podzim to zase rozjedou.

Při prvním vydání covid-games šlo dlouholetého kamaráda, příbuzného, manžela či kolegu s hadrem na papuli a očkovacím certifikátem v kapse omluvit: uvěřili propagandě, neměli dost informací, dostali strach. Budiž. – Přestože to byli právě tito lidé, na jejichž součinnosti celý teror stál. („Představ si, že je válka, ale nikdo do ní nepůjde.“)

Ovšem teď, po třech letech, už nic z toho omluvit nelze. Nijak. Informací jsou tuny, možností se s nimi seznámit jakbysmet.

Kdo na tohle v roce 2023 znovu najede, má zcela bezpečně, jasně a empiricky prokazatelně místo mozku kančí moč a/nebo mizerný, opovrženíhodný charakter.

Můj otec vždycky říkával: „Zkurvencům a vylízancům se vyhni!“ – Léta se tímto pravidlem řídím, funguje skvěle a nesmírně zvyšuje kvalitu života.

A v kontextu boje proti covidistickým kazisvětům lze s trochou nadsázky říct, že dokáže zachránit i svět. [zdroj]

Dlouho jsme tu žádnou vlnu neměli, takže je zase na čase.

Na podzim udeří covid, varuje rakouský expert. Prymula nevylučuje roušky.

Válka už nezabírá, ale my strašně nutně potřebujeme protlačit ten “Reset”, se kterým se tu pachtíme už nezdravě dlouho. Takže se vrátíme ke starým osvědčeným metodám.

A protože jste tupé, bezectné ovce, které budou žrát i vlastní exkrementy, když jim to nakážeme, tak si z vás budeme dělat srandu, abychom vám dali najevo, jak vámi pohrdáme.

“Dlouho jsme tu žádnou vlnu neměli, takže je zase na čase”, chechtá se poslušným blbečkům zvaným “zodpovědný občan” přímo do ksichtu jakýsi rakouský expert na cucání si pandemií z prstu.

Když se tak dívám, jak odpor zpohodlněl a pomalu se z něj stává folklor resp. kratochvilná subkultura typu skinheads nebo motorkáři, tak nabývám přesvědčení, že by nám menší covídek, roušečky a zepár lockdowníčků jenom prospělo. [zdroj]

Sklízíte jen a pouze vlastní jedovaté ovoce, hošánci.

„Antisystémové hnutí v první polovině letošního roku zcela zastínilo tradiční extremistickou a xenofobně populistickou scénu v Česku.“
Napsalo to ve zprávě o extremismu ministerstvo vnitra.

Příčina si stěžuje na následek.

O ruských strategických zájmech na poli subverzivní propagandy sice není pochyb. Nicméně, že naše vlastní vlastizrádné politické kreatury

  • dle rozkazu global-gaunerů ochotně terorizovaly vlastní lidi fake-pandemií a ještě na tom vydělávaly neskutečné prachy (roušky, texty atd.)
  • na lži postaveným sanitárním terorem zničily nekonečné tisíce existencí a ještě na tom spřátelené megakoncerny vydělávaly neskutečné prachy (v Lenčině květinářství se nakazíte, v Globusu a v Hronbachu ne)
  • dle rozkazu global-gaunerů hnaly miliony vlastních lidi do pomalé euthanasie mRNA genovou injekcí, ze které už se dotyční nikdy nedají dohromady a zaživa shnijou,
  • dle rozkazu global-gaunerů ženou vlastní lidi do digitálního gulagu (CBDC), ze kterého nebude úniku,
  • šikanují vlastní lidi eko-komunistickými výplody chorých mozků (doprava, bydlení, potraviny)
  • sdírají vlastní lidi z kůže nesplatitelnými dluhy a inflací, na kterých vydělávají mezinárodní finanční košer-baroni pohádkové jmění,

tak s tím nemá „ruské hybridní působení“ nic společného.

Všechny jmenované body jdou na účet internacionalistické chobotnici zaprodaných vládních dobytků a velkokapitálem zkorumpovaných prasat v parlamentu.

Sklízíte jen a pouze vlastní jedovaté ovoce, hošánci.

A já vám prorokuji, že už je ho tolik, že vás postupně otráví.

Vaše kvičení je pro mě důkazem, že jste si toho vědomi.

Proto se to vaše kvičení tak dobře poslouchá… [zdroj]

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)