8.8.2023
Kategorie: Společnost

Chystá se pokračování covidových her. Na podzim opět roušky a injekce?

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Blíží se nám podzimní pokračování covidových her. Provaření čeští mainstreamoví „odborníci“ Smejkal a Prymula nepřekvapivě okamžitě naskočili do opět se rozjíždějícího vlaku, a bez skrupulí doporučují přeočkování vakcinačním zázrakem z roku 2020 a nezbytné roušky k prokázání stádní poslušnosti. Globalisté dál plní svou agendu 2030 s cílem nedopřát ovečkám ani chvilku oddychu. Notičky jsou jasně dané a poslušných loutek téměř neomezená zásoba.

Covid se vrací, bojte se!

Článek z mainstreamu, podrobený analýze kritického myšlení.
Nejdříve si článek přečtěte zde a pak si ho rozebereme. Pro ty, co to číst nechtějí, tak je níže shrnutí.

SPOILER ALERT! Info pro ty, které odradil už název a na čtení manipulativních sraček nemají žaludek:
Článek uvádí, že v nedalekém Rakousku se už připravují na příchod Covidu a že tam byly odstraněny roušky z MHD teprve nedávno. Prymula dodává, že vakcína už netáhne, ale možná se vrátí roušky, zatímco Smejkal se toho nebojí a říká, že by se lidé měli nechat očkovat.

A teď článek podrobíme analýze z hlediska reakcí obyčejného korporátního Pepíka, doplněných o naše pozorování. Postačí nám k tomu dva první body pětibodové analýzy kritického myšlení, kterou celou naleznete zde.

SLEDUJTE SAMI SEBE.

Postup: Po shlédnutí nebo přečtení zprávy pozorujte svou okamžitou reakci. Jak na vás zpráva působí? Jak se cítíte? Co chcete na základě ní udělat? Chcete snad vykoupit všechny fazolové konzervy v supermarketu? Chcete si koupit bunkr? Chcete jít bojovat na Ukrajinu?
Tedy, ptejte se, jakou reakci ve mně chce šiřitel vyvolat? Co Vám říká prvotní intuice? Co Vám říkají zkušenosti s podobnými situacemi?

REAKCE PEPÍKA: Pepík je duševně smířen s tím, že na podzim zase půjde na vakcínku a na svém submisivním ksichtě bude nosit roušku. Pokud je úplný imbecil, tak ho dokonce přepadne hrůza a roušku začne nosit preventivně. Však uvidíte koncem srpna v MHD.

KOMENTÁŘ: Cílem zprávy je přesně výše uvedené. To jest, připravit Pepíka na to, že na podzim bude zase muset poslouchat a že půjde na vakcínu. K navození naléhavosti tématu je zde použita trojí manipulační technika. Manipulace „blízkým nebezpečím“, manipulace „sociálním důkazem“ a manipulace „autoritou“.
Článek nám podprahově podsouvá: „podívej, nebezpečí je blízko“, je to v Rakousku, to je náš soused; a podívej se, jak se na to chystá reagovat on (sociální důkaz); a podívej se, co si o tom myslí „autority“ (poznámka: i když Prymula i Smejkal jsou autoritami asi už jen pro ty, co si půjdou pro eutanázii).
Dalším primárním cílem článku je prověřit, co všechno si budou moci na podzim dovolit na lidi s mozkem, kterých za poslední tři roky razantně přibylo.

CUI (NON) BONO.

Postup: Ptejte se sami sebe na otázku „cui bono?“, tedy „komu to prospěje?“ Kdo profituje z takové zprávy. Komu přinese taková zpráva prospěch?
A zároveň se ptejte „cui non bono?“, tedy „komu to neprospěje?“, tj. „komu to uškodí?“
Deep State je v úzkých. Mnohdy jím šířené dezinformace mají za cíl pouze oddálení nevyhnutelného poznání pravdy.

REAKCE PEPÍKA: Pepík nad takovýmito věcmi vůbec nepřemýšlí. Prostě tu bude „kovit“, protože ten chodí na podzim. Tečka.

KOMENTÁŘ: Pokud chce Deep State přežít, zoufale si potřebuje udržet kontrolu nad populací. Jeho pád však může způsobit pouze probuzení podstatné části světové – nebo alespoň lokální – populace. Lidé jsou již otráveni tématem Ukrajina, které bylo obecně úspěšné – lid byl ožebračen o desítky miliard a byly mu dány náhubky politické korektnosti, která je nezbytnou součástí fungování Nového světového řádu. Ukrajinci se překvapivě dobře integrovali a začali produkovat, takže toto téma je klinicky mrtvé. Oddálení nevyhnutelného probuzení lidstva je možné pouze za pomoci vypnutí jeho myšlení a intuice za pomoci strachu. Témat ke strašení již moc nezbývá. Mobilizace je vyloučená – ta by způsobila obrovské násilné povstání všude. Takže zbývají takzvané „infekční choroby“. Co na tom, že SARS-CoV-2 neexistuje a pandemie byla vyvolána pouze množstvím testovaných absolutně neprůkazným nespecifickým testem PCR a úplným odstraněním chřipky na dva roky z veškerých statistik, aby ji mohla nahradit přejmenovaná detoxikační nenakažlivá chřipka, jménem COVID-19.
Deep State přesto doufá, že úplných imbecilů je stále ještě podstatné množství a že bude moci ještě o kousek posunout Agendu 2030.

Takovýmto článkem skoro nic neriskuje, neb článek má fungovat jen jako lakmusový papírek „oživitelnosti“ tématu pandemie a když ne pandemie, tak alespoň mírných represivních opatření a prodeje vakcín. Z toho těží zejména farmaceutické firmy, proto byly použity jejich tradiční figurky, které z Covidu nejvíce profitovaly.

Schwabovy ještěrky do budoucna počítají s tím, že téma Covid, či jakékoli jiné pandemie, bude již silně lokálně specifické, to jest tam, kde bude odpor malý, nebo neexistující (Rakousko, Německo), tam budou represe velké a tam, kde bude odpor velký (USA, Velká Británie, ČR,…), tam budou represe malé, či žádné. V USA, VB, ale i v ČR by hrozil téměř okamžitý pád vlády. Což, zejména v korporaci ČR, bude možným cílem globalistů. Zatím se jim totiž Majdan za pomoci nových nastrčených zkorumpovaných systémových loutek vůbec nedaří. Takže budou potřebovat loutky nové, méně okatě PRO-systémové (a alespoň naoko) proti EU a proti NATO. Nabízí se SPD a Babiš. A už vidíte, jaký mají asi plán… [zdroj]

Poplašných zpráv už bylo dost, teď předložte důkazy, ministře Válku.

Vážený pane ministře Válku, vládo a parlamente korporace ČR, milí redaktoři televize veřejné služby,
my si podvod s názvem COVID-19 stále dobře pamatujeme! Takže až zase od svých farmaceutických loutkovodičů dostanete pokyn vyměnit téma „Ukrajina“ za téma epidemie či dokonce pandemie a budete se opět snažit předstírat, že se po roce a půl vrátil Covid, či jeho „mutace“, budete to tentokrát bezpodmínečně muset vysvětlit kvalifikovaně – rozumějte vědeckou metodou, nikoli cestou prázdného politického strašení a nasazení pseudoodborníků (Prymula, Smejkal, Konvalinka, Maďar, Chlíbek, Hořejší, Flégr a další), šířících paniku a poplašné zprávy v médiích, z nichž se žádné nikdy nepotvrdily a některé z nich byly vyslovené lži (např.: „lehčí průběh onemocnění po vakcíně“). Nevšimli jsme si byť jen jediného soudu výše zmíněných osob dle §357 TZ Šíření poplašné zprávy. Proč tyto osoby unikly trestu?

Rozumíme, že v letošní zimě Covid do médií – a tudíž ani mezi lid – nedorazil, protože musel být nahrazen tématem „Ukrajina“.
Proto, pokud budete byť jen uvažovat o medializaci jakékoli epidemie či pandemie v nadcházejících zimách, abyste si znovu získali důvěru lidu, budeme už tentokrát důrazně požadovat následující, stále chybějící, vědecké důkazy.

POŽADOVANÝ DŮKAZ Č. 1: PROKAŽTE, ŽE BYL SARS-COV-2 IZOLOVÁN A PROKÁZÁNA JEHO PATOGENITA [1]

Zveřejněte vědecké případové studie, včetně jejich metodiky, potvrzující, že byl virus SARS-CoV-2 řádně izolován, purifikován a podroben sekvenci tzv. Kochových postulátů za účelem potvrzení patogenity, tj. nakažlivosti a kauzality onemocnění. Jinými slovy, že je původcem nemoci, zvané COVID-19.
Poznámka: toto platí i pro jakýkoli jiný údajně „infekční“ agens, který se rozhodnete medializovat a tvořit na něj opatření, omezující práva a svobody jednotlivce a zasahující do jeho fyzické integrity PCR či jinými takzvanými „testy“.

Jak CDC v USA [2], tak Ministerstvo zdravotnictví Irska [3], stejně jako Národní institut zdraví (NIH) v kanadské provincii Alberta [4] a desítky dalších klíčových vládních zdravotnických institucí [5], písemně potvrdily, že nemají jakýkoli důkaz, že by byl SARS-CoV-2 kdy izolován.

Důkaz toho, že zde bylo v letech 2020 až 2022 nové „virové“ onemocnění, tedy dosud absolutně chybí a bez veřejně prezentovaných výše požadovaných vědeckých důkazů nelze dojít k jinému závěru, než že COVID-19 byl medicínsko-politicko-mediální podvod monstrózních rozměrů a vědecký nesmysl, jelikož genová sekvence jeho údajného kauzálního agens SARS-CoV-2 nikdy v přírodě, ba ani v laboratoři, neexistovala! Ta totiž prokazatelně vznikla v počítači „virologa“ Dr. Christiana Drostena na začátku roku 2020 [6], poslal je elektronicky do laboratoře ve Wuhanu a čínská vláda následně rozeslala sekvenci pro PCR testy a výrobcům vakcín [7].

POŽADOVANÝ DŮKAZ Č. 2: ZDŮVODNĚTE ZÁHADNÉ ZMIZENÍ CHŘIPKY V LETECH 2020-2022

Z bodu 1) vyplývá, že infekční agens choroby, která ji měla na dva roky nahradit, neexistuje. Takže lze logicky dovozovat, že chřipka musela být na dva roky „zrušena“ a veškeré její případy byly nazývány COVID-19. A vzhledem k tomu, že nenakažlivá detoxikační chřipka (pro jejíž „infekční“ agens platí úplně to samé, jako pro SARS-CoV-2) přichází na člověka zejména v podzimním, zimním, či časně jarním období, nelze, bez vědeckých důkazů dojít k jinému závěru, než že chřipka bude opět první obětí případné další „pandemie“ Covidu, či jakékoli jiné jeho v reálném světě neexistující „mutace“. Prosíme tedy o řádné vědecké vysvětlení, kam zmizela chřipka v letech 2020 až 2022.

POŽADOVANÝ DŮKAZ Č. 3: PROKAŽTE SCHOPNOST PCR TESTU ZACHYTIT INFEKČNÍ PACIENTY COVID-19 [8]

Pokud neposkytnete vědecké důkazy k bodu (1), pak se tímto důkazem vůbec nezabývejte, protože nemůžete hledat něco, co neexistuje. Toto je logický protimluv.

Pokud se vám vědecké důkazy k bodu (1) poskytnout podaří, zveřejněte studie, které prokazují specificitu testu a jeho schopnost zachytit osoby, které trpí onemocněním, jehož „infekční“ agens má test vyhledat a nejsou jen pouhými „asymptomatickými přenašeči“ – což je další protimluv a nesmysl.

POŽADOVANÝ DŮKAZ Č. 4: PROKAŽTE ÚČINNOST A ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST POUŽÍVÁNÍ ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ [9]

Pokud neposkytnete vědecké důkazy k bodu (1), pak se tímto důkazem vůbec nezabývejte, protože vzduchem nebude poletovat něco, co neexistuje.
Pokud se vám vědecké důkazy k bodu (1) poskytnout podaří, zveřejněte studie, které prokazují zdravotní nezávadnost dlouhodobého používání roušek a respirátorů a jejich účinnost v záchytu „létajících“ nanočástic.

POŽADOVANÝ DŮKAZ Č. 5: PROKAŽTE BEZPEČNOST A ÚČINNOST VAKCÍN „PROTI COVID-19“

Pokud neposkytnete vědecké důkazy k bodu (1), pak se důkazem o účinnosti vůbec nezabývejte, protože nemůžete zjišťovat účinnost vakcíny proti něčemu, co neexistuje. Prokažte však, že je bezpečná a že uvolnění experimentální vakcíny Covid-19 není zločinem proti lidskosti, vzhledem k tomu, že jen mezi 1.12.2020 a 28.2.2021 při klinických testech Pfizer 1223 subjektů zemřelo a stav 9400 osob, trpících vedlejšími účinky vakcíny, byl v době ukončení studie Pfizeru neznámý! Viz strana 7 uvolněné studie Pfizer [10]

Pokud budete, skrze média, či jinými obzvláště účinnými způsoby, opět prezentovat údajnou přítomnost infekčního agens a nezveřejníte požadované vědecké důkazy (1) až (5), budeme z toho automaticky dovozovat, že jde o podvod a plánovaný útok na naše nezadatelná lidská práva a svobody jako tomu bylo v letech 2020 až 2022.
Vzhledem ke zkušenostem obyvatel – s vládními a mediálními podvody a absurdními svévolnými práva a svobody potlačujícími neúčinnými opatřeními z výše zmíněného období – se dá předpokládat i mnohem mohutnější odpor lidu.

Proto požadujeme návrat vědeckosti a zákonnosti a eliminaci politických rozhodnutí ve vztahu k lidskému zdraví. [zdroj]

Vystavení účtů za zločinecký projekt Covid-19.

JAK ŠEL ČAS:
ŠIKANA OBYVATEL KVŮLI PŘEJMENOVANÉ NENAKAŽLIVÉ DETOXIKAČNÍ CHŘIPCE – KOMPLETNÍ PŘEHLED VLÁDNÍCH SVIŇÁREN

BŘEZEN 2020 AŽ PROSINEC 2020
LEDEN 2021 AŽ PROSINEC 2021
LEDEN 2022 AŽ KVĚTEN 2022
ÚNOR 2021: SCHVÁLENÍ PANDEMICKÉHO ZÁKONA ZA BABIŠOVY VLÁDY
ÚNOR 2022: POKUS FIALOVY VLÁDY O PRODLOUŽENÍ PLATNOSTI PANDEMICKÉHO ZÁKONA NA NEURČITO
ÚNOR 2022: NOVELA PANDEMICKÉHO ZÁKONA ZA FIALOVY VLÁDY A PRODLOUŽENÍ PLATNOSTI DO 30.11.2022
LISTOPAD 2022: ZLOČINEC VÁLEK VYHROŽUJE NÁVRHEM NOVELY PO SKONČENÍ PLATNOSTI PANDEMICKÉHO ZÁKONA
LISTOPAD 2022: KONEC PLATNOSTI PANDEMICKÉHO ZÁKONA
BŘEZEN 2023: VYŠKRTNUTÍ COVIDU ZE SEZNAMU NEMOCÍ, JEJICHŽ ŠÍŘENÍ JE TRESTNÉ

PŘIPOMEŇME SI HLAVNÍ CÍLE ZLOČINNÉHO PROJEKTU NA ZÁKLADĚ NEEXISTUJÍCÍHO VIROVÉHO AGENS SARS-COV-2:

 1. PROVEDENÍ DŮCHODOVÉ REFORMY – odstranění podstatné části tzv. „zbytečných jedlíků“ (tak se říká důchodcům v žargonu jelit z WEF; zdroj.: Coleman, John The Conspirators Hierarchy, the Committee of 300, 1992) – a to otravou vdechováním vlastních zplodin zpět do těla, nedostatkem pohybu a vakcínami
 2. ODEBRÁNÍ NĚKTERÝCH LIDSKÝCH PRÁV A SVOBOD NATRVALO- a jejich podmínění dobrým chováním – příprava na přechod na Systém sociálního kreditu
 3. VEŘEJNÉ ZADLUŽENÍ – ohromné zadlužení všech zemí světa bankéřským rodinám
 4. SOUKROMÉ ZADLUŽENÍ – finanční zotročení jedince, který přišel o živnost či práci a jeho přinucení stát se závislým na systému
 5. OMEZENÍ PORODNOSTI – hádejte čím – ale z toho to přeci není, to by nám přece řekli v televizi!!!
 6. UPEVNĚNÍ KONTROLY NAD VAŠIMI DĚTMI – výchova k poslušnosti a strachu z „autorit“
 7. ZVÝŠENÍ ZÁVISLOSTI NA SYSTÉMU ALOPATICKÉ MEDICÍNY – zvýšení závislosti části světové populace na zkorumpované Rothschildovsko – Rockefellerovské zdravotní „péči“
 8. INFLACE – drastický pokles životní úrovně světové populace skrze inflaci
 9. PŘÍPRAVA NA ODSTRANĚNÍ HOTOVOSTI – obava z neexistujících infekčních chorob měla napomoci zvýšení poptávky po odstranění „infekční“ hotovosti a její nahrazení bankéři plně kontrolovanou elektronickou měnou
  a konečně…
 10. ZÍSKÁNÍ INFORMACÍ O VAŠÍ POSLUŠNOSTI – získání informací o tom, jak moc poslušná je populace a co všechno si mohou Schwabovy ještěrky dovolit (50% z vás se nechalo dobrovolně „znásilnit“ experimentální vakcínou jen na základě propagandy, 20% kvůli tomu, že o nic nechtělo přijít, cca 30% zbytek nepodlehlo. A těchto 50% nezklamalo ani 24.2.2022, když přišla propaganda Ukrajina)

…mnoho dalších drobných cílů.

ČAS PLATIT ÚČTY.

Kromě ústavy – roztrhané Babišovou a Fialovou „vládou“ na kusy nekonečnými absolutně absurdně odůvodněnými lockdowny, které byly validovány zločineckým spiknutím v parlamentu a senátu korporace ČR a nezpochybněny českou veřejnoprávní televizí a rozhlasem (kteří mají zpochybňování zákonnosti postupu politiků a ochranu zájmů občana v popisu práce dle zákona), dále nekonečným omezováním základních lidských práv a svobod, validovaným zločinci ve všech mainstreamových hnojometech – jsou tu i porušené zákony z platného trestního zákoníku vládou, parlamentem a médii korporace ČR, z nichž si vyjmenujme jen ty nejdůležitější:
§309 Vlastizrada; §357 Šíření poplašné zprávy; §400 Genocidium; §405 Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia; §406 Příprava útočné války; §407 Podněcování útočné války a další….

Trest smrti si Havlisté zrušili už v roce 1990. Globalisté věděli proč ho nechali zrušit už tehdy a skoro všude. Protože by se vztahoval zejména na jimi dosazené politiky a ti by pak nebyli ochotni pro ně riskovat krk.

Ale i se současnou legislativou lze viníky patřičně potrestat. A třeba, do budoucna, zvážit znovu zavedení trestu smrti pro vlastizrádné státní úředníky, jako to letos udělali v Bělorusku.

Aby se ti budoucí už báli více nás, než svých loutkovodičů.

A to by byl definitivní konec globalizace.

Tik tak… [zdroj]

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)