12.11.2024
Kategorie: Společnost

České ministerstvo zvažuje pokutování domácností za vyhazování potravin do popelnic a kontejnerů

Sdílejte článek:

VK

České ministerstvo zvažuje pokutování domácností za vyhazování potravin do popelnic a kontejnerů! Total Control jako řemen! Městská policie se vám bude přehrabovat v odpadcích? Dopadne to jako v Jižní Koreji a v USA, kde lidé splachují rozdrcené potraviny do kanalizace! Za vším je offsetová ekonomika, digitální Euro a nepodmíněný příjem!

Jestli se ptáte, jaké sviňárny na občany ČR ještě může vymyslet Fialova vláda za ten necelý rok, který ještě asi bude u moci, tak tato informace vás asi definitivně dostane do kolen. V českých médiích se totiž objevila informace, že Ministerstvo životního prostředí, které vede ministr a lidovec Petr Hladík, prý zvažuje pokutování českých domácností za vyhazování potravin. Zní to jako Apríl, ale je to myšleno naprosto vážně.

Aby prý Česká republika do roku 2030 splnila závazek daný Evropské unii, že sníží plýtvání potravinami v obchodech a v domácnostech o jednu třetinu, tak zvažuje zavedení pokut. Článek [1] o tomto plánu se objevil na českém mainstreamu a vyvolal takový poprask, že ministr ihned běžel na Twitter a tam ujišťoval [2], že cesta je především ve vzdělávání občanů, aby se potravinami neplýtvalo, že pokuty rozhodně nejsou primárním cílem.

Jak to bude vypadat v EU po zavedení pokut na vyhazování potravin? Umělá inteligence to vidí takto, jak je zachyceno na obrázku

Jenže, toto prohlášení se objevilo až po vypuknutí skandálu. Ministerstvo životního prostředí podle serveru Aktuálně.cz zvažuje zavést finanční sankce pro domácnosti, které vyhazují příliš mnoho potravin. Pouze vzdělávání a informování lidí podle ředitele odboru odpadů při ministerstvu prý není efektivní. Česko je pod tlakem závazku vůči Evropské unii snížit do roku 2030 plýtvání v domácnostech a obchodech o třetinu.

Ten se zatím plnit nedaří, shodují se prý experti, uvádí se v článku. Pokutovat občany za vyhazování odpadu je návrh, která zazněl na Světovém ekonomickém fóru tuším již v roce 2018 na jednom ze sympózií. Ten navrhoval, aby se vyhazování potravin pokutovalo u velkých řetězců, ale i u obyvatelstva. Kontrolu obsahu potravin v odpadu by prý měla namátkově kontrolovat městská policie. Ta by se vám prohrabovala odpadky a sepisovala by vyhozené potraviny.

Čechům reálně hrozí, že jim někdo poleze do popelnic a bude je pokutovat za vyhazování potravin

Naprosto zrůdná forma Total Control společnosti, kdy lidé jsou špehováni na každém kroku a orgány státu špehují člověka nejen v tom, co říká, co píše na internetu, co kupuje, za co utrácí, ale dokonce i co vyhazuje do odpadu. Absolutní Total Control obyvatelstva, přičemž zásadní otázkou je, co je sakra státu a režimu do toho, jestli vyhodíte jídlo, které vám nechutná, nebo vyhodíte jídlo, které je chycené?

A to i když má třeba ještě dva dny trvanlivosti, nebo prostě jste koupili jídlo, které jste nestihli zkonzumovat, a konzumovat ho po expiraci je zdravotní riziko a hazard. Nikdo asi nevyhazuje jídlo, kterému ještě neprošla expirace. Tohle se týká nejen balených potravin, ale třeba i zeleniny a ovoce. Některá zelenina je po dvou dnech z obchodu podivně gumová, takže ji prostě vyhodíte. A teď si představte, že měšťáci dostanou od náčelníka úkol, že je třeba vybrat pokuty, aby byly prémie, a začnou se lidem hrabat v popelnicích.

Tady hned nastává první problém. Pokud má někdo rodinný domek, tak popelnice u domku je adresně přiřazena a lze vlastníka pokutovat. Ale co když je popelnice volně přístupná a někdo tam vhodil cizí odpad? A co teprve společné kontejnery před panelákem. To si budou muset lidé pytle s odpadem podepisovat?

A kdo nepodepíše, tak komunální služby pytle bez podpisu nechají na místě, takže za pár týdnů tam bude hora odpadků? Anebo u každého kontejneru bude hlídač městských služeb, bude tam mít budku a bude všem lidem z paneláku prohrabávat odpadky a kontrolovat, jestli tam nemají potraviny, které by se ještě daly zkonzumovat? Budete se možná divit, ale v jedné zemi to takto již udělali, a to v Jižní Koreji [3].

V Jižní Koreji začali obyvatelé po zavedení pokut potraviny mixovat v mixérech a splachovat do záchodu jako v USA

Tam totiž zavedli pokuty za produkci odpadu a lidé dostávají odpadové pytle s různými barvami. Pytle bez barev jsou automaticky pokutovány všem vlastníkům bytových jednotek. Takže funguje systém bonzování mezi nájemníky. Kontejnery jsou hlídány kamerami a dá se zjistit, když někdo do kontejneru vhodí pytel bez barevného odlišení.

Mnoho korejských výškových paneláků je navíc vybaveno tzv. garbage chute šachtami, které vedou odshora dolů a každý byt má dvířka, kterými se vhazuje odpad dolů do velkého kontejneru, ke kterému obvykle není zvenku přístup. Nikdo cizí tak nemůže do kontejneru vhazovat svůj odpad. Ale abych se dostal k jádru věci – zavedení pokut v Jižní Koreji nesnížilo plýtvání potravinami, ale vytvořilo jiný problém.

Garbage Chute pro vyhazování odpadu ve výškové budově

Nepoužité a prošlé potraviny začali Korejci mixovat v mixérech a poté takto rozmixované potraviny začali splachovat do záchodů. Jako v USA. Ti movitější si rovnou do kuchyňského dřezu pořídili drtič odpadu, který vlastně zajistí to samé jako mixér a navíc s mnohem vyšším drtícím výkonem, než jaký nabízí stolní kuchyňský mixér. Do doby zavedení pokut za potraviny v pytlích na odpad v roce 2013 prakticky nikdo drtiče odpadu v Jižní Koreji nepoužíval. Mimochodem, je dobré uvést, že Američané likvidují potraviny už prakticky od 50. let minulého století, kdy se rozšířili v USA kuchyňské drtiče odpadu, které bez problému rozdrtí i hovězí kosti.

Potraviny splachované do kanalizací vedly v Soulu k akutnímu nárůstu potkanů a krys v kanalizačních soustavách v Soulu a v dalších velkých městech mezi lety 2013 až 2017, když potraviny v pytlech na odpad začaly být zpoplatňovány. Na amerických televizích běží neustále naučné pořady, jak splachování rozdrcených potravin, které dříve končily v pytlích na odpad, se nyní stávají živným materiálem pro hlodavce v kanalizacích. Prostě Fialova vláda je bandou agentů Světového ekonomického fóra a všechno, co dělají proti občanům ČR, je zavedení Total Control společnosti, o které jsem v předstihu psal v mé knize před 3 lety.

Česká republika se mění pod Fialovou juntou v totalitní stát č. 1 na světě! Ani v KLDR režim nekontroluje občanům odpadky!

Ministerstvo školství chce vytvořit kádrové registry pro české děti již od mateřské školky až po univerzity [3], ministerstvo životního prostředí zvažuje prohrabování odpadků českých občanů a jejich pokutování, Fialova vláda v 8 okresech bývalých Sudet zavedla němčinu jako úřední jazyk [4], Fialova vláda provedla skandální důchodovou reformu, která posílá lidí do důchodu až v 67 letech a odpírá odchodu do důchodu těžce pracujícím lidem [5].

Fialova vláda začala zavírat pobočky České pošty, zatímco ukrajinská pošta pobočky v ČR otevírá, Fialova vláda okradla české důchodce o valorizace, zatímco ta samé vláda shání po celém světě dělostřelecké granáty pro ukrowehrmacht. Prostě znovu se potvrzuje, že delegáti krizového řízení, kteří si říkají česká vláda, likvidují český národ a svobody a práva občanů jako na běžícím páse.

Drtičemi odpadu jsou vybaveny téměř všechny domácnosti v USA a v posledních letech i v Jižní Koreji

Proč potřebuje někdo kontrolovat lidem, co vyhazují? Není sice správné vyhazovat potraviny, ale pokud již nemají jakost, jakou člověk očekává, komu sakra je co do toho, co si vyhodím do odpadu? A tady se dostáváme k jádru věci. Potraviny v kontejnerech jsou totiž zdrojem obživy pro bezdomovce!

Každý sociální pracovník vám řekne, že právě vyhazování lehce prošlých potravin do kontejnerů je hlavním zdrojem obživy bezdomovců, kteří jsou mimo systém. Režim je prostě nemá pod kontrolou. Jsou sice bez domova, ale jsou vlastně úplně svobodní. Ale proč tak moc globalisté chtějí tyto potraviny před koncem spotřeby? S těmito potravinami jsou totiž velké plány.

Za vším hledej globalisty a jejich utopické plány na totálně ovládanou společnost

Ten plán zazněl několikrát na WEF konferencích a Klaus Schwab o tom hovořil mnohokrát, že potraviny, které se vyhodí v řetězcích i v domácnostech, by nakrmily “nezaměstnané” po celém světě. Dobře si na ten výrok pamatuji. Prostě globalisté mají plán na nepodmíněný příjem pro lidi, především pro ty, kteří vlivem 4. průmyslové revoluce přijdou o práci, kterou převezmou roboti a zejména umělá inteligence.

Problém je v tom, že nepodmíněný příjem je myšlenka z dob SSSR, kdy vizionáři bolševismu předpovídali, že v rozvinutém komunismu v SSSR budou veškerou práci zajišťovat stroje a roboti, takže lidé budou mít čas na své zájmy a jejich potřeby zajistí společnost již bez lidské práce. Tato vize byla vždy považována za utopii, ale globalisté se jí ani po rozpadu SSSR nevzdali.

Klaus Schwab

Ta vize totiž nabízí nevídané možnosti moci a totálního ovládáni (Total Control) obyvatelstva. Aby lidé dostali vše zadarmo, udělají pro režim, který to poskytne, úplně všechno. Představte si dnes, co by se stalo, kdyby dnes rodinám někdo nabídl bydlení a živobytí a peníze či prostředky, které poskytne stát? Čeho by se občan a rodina byla ochotna vzdát za takovou utopii? Vlastního soukromí? Ano. Vlastní svobody? Ano. Vlastního zdraví? Ano. Vlastní svobody pohybu? Ano. A svobody rozhodování o jídle? No… tak tady je první zádrhel. Globalisté vědí, že lidé si jen těžko nechají sáhnout na své požitky.

Nepodmíněný příjem jako nástroj, kterým globalisté přivedou národy k absolutní poslušnosti

Ty jsou totiž úzce spjaty s emocemi a chtíčem, a pokud jde o chtíč, s tím se nedá smlouvat. Globalisté sice mohou nabídnout nepodmíněný příjem, ale ten bude fungovat jen s hmyzem a červy. Nic finančně náročnějšího nebude totiž ufinancovatelné. A proto přišli globalisté s plánem na přerozdělování.

Potraviny neprodané v komerčním prodeji se prostě přerozdělí a vytvoří se mohutná banka zlevněných potravin, tradičních potravin, se kterými bude možné realizovat nepodmíněný příjem. Především je třeba říct, že zavedení nepodmíněného příjmu nebude nárazová operace, ale několik prvních dekád, očekává se od roku 2030, bude nepodmíněný příjem poskytován dlouhodobě nezaměstnaným.

Nejvyšší sovět Eurosojuzu – Sídlo Evropské komise

A později, zřejmě od roku 2040, také navíc důchodcům v celé EU v náhradě za zrušené a předtím zkolabované a neufinancovatelné starobní důchody. A očekává se, že tento nepodmíněný příjem bude již vyplácen v digitálním Euru. Systém bude nastaven tak, že s těmito digitálními Eury si koupíte jako osoba na nepodmíněném příjmu se slevou právě tyto zlevněné potraviny, které už nebudou v regálech supermarketů na slevě pro každého, ale pouze je nakoupíte digitálně.

Systém nepodmíněného příjmu a digitálního Eura vytvoří specifickou ekonomiku, jakýsi de facto Tuzex nového světového řádu. Pouze uživatelé digitálního Eura budou moci nakupovat tyto cenově zvýhodněné potraviny, nikdo jiný. Globalisté tím vytvoří ekonomický impuls pro adopci digitálního Eura v celé EU, přičemž půjde de facto o offsetovou ekonomiku.

Globalisté potřebují vytvořit offsetovou ekonomiku s potravinami a nepodmíněným příjmem

Offsetová ekonomika je specifický pojem pro takovou ekonomiku, kdy korporace výměnou za to, aby si snížily daně, poskytují zdarma státu část své produkce, tzv. offset z daňové zátěže. Tohle už fungovalo ve středověku. Kdo si chtěl snížit desátky, poskytl část své produkce v naturáliích. Ovšem tehdy ne chudým, ale vrchnosti. U potravinových korporací a řetězců budou offsetem potraviny v poslední třetině trvanlivosti. Globalisté tak pomocí offsetů a digitálního Eura zavedou úplně novou ekonomiku. A toto je počátek.

Nejprve je nutné zajistit, aby v obchodech zůstalo a neprodalo se více potravin než dnes, které se potom použijí a odeberou od řetězců na vytvoření paralelního trhu pro digitální Euro a nepodmíněný příjem. A to je celé! Nejde o ekologii, nejde o ochranu přírody, nejde o péči o vaše plýtvání potravinami, jde zkrátka o plošné zvýšení offsetů potravin v EU do roku 2030!

Jak má fungovat digitální Euro. Všimněte si sekce Blacklist Database, kde bude seznam entit, kterým nebude umožněno poslat peníze, nebude jim možné zaplatit, ani obráceně od těchto entit dostat peníze

Je to jedna z projekcí Evropy, která může nastat v našem časoprostorovém kontinuu po realizaci tohoto plánu. Jedná se o agendu tandemového řízení. V tandemu se pokouší globální prediktor o introdukci potravin z hmyzu a červů, ale současně v tandemu se zkouší offsetizace tradičních potravin v poslední třetině trvanlivosti.

Globalisté nikdy žádný projekt netestují jen s jednou variantou, vždy zkouší v tandemu více variant na dosažení téhož cíle, tedy nepodmíněné příjmové společnosti. A když to moc dobře nejde s cvrčky a s červy jako náhradami potravin, tak to prostě zkouší s plánem B a s redistribucí potravin blížících se expiraci. A jak lidi donutit nekupovat tolik potravin? Prostě se jim pohrozí pokutami a šacováním jejich odpadkových pytlů!

-VK-

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)