28.9.2023
Kategorie: Ze světa

Černochová: Pokud Slováci opustí prozápadní směr, budeme první na ráně

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

Jana Černochová nás opět obohatila dalším svým bezduchým výplodem, když pronesla, že “pokud Slováci opustí prozápadní směr, budeme první na ráně”.


Samozřejmě tím myslí výhru Róberta Fica v sobotních volbách.

Moje reakce je zcela jednoduchá. Říkám prosté “Kéž by!”

Slovenská vláda by se totiž namísto prozápadního směru, vydala směrem proslovenským. Tedy namísto slepého plnění rozkazů z Bruselu, Berlína a Washingtonu by konečně začala prosazovat vlastní sebevědomou politiku a už by nebyl ničí loutkou.

Pak by skutečně byla první na ráně naše vláda, neboť naši občané by se velmi rychle chtěli vydat podobnou cestou a opustit vazalský narativ “prozápadního směrování”.

Já nechci směřovat na západ. Západ je v naprostém úpadku. Ekonomickém i morálním. Já hodlám tvrdě hájit politiku silně pročeského orientování a prosazovat navázání úzké spolupráce s Ficem a Orbánem, s nimiž by Česká republika měla vytvořit silný středoevropský blok. Blok, jenž již nebude nikam směřovat a nikomu sloužit, nýbrž zůstane věrný vlastní identitě a bude pracovat na prosperitě, bezpečnosti a svrchovanosti pro své občany.

Kategoricky odmítám to, abychom neustále někam “směřovali”. Pojďme si konečně jasně říct, že ležíme v srdci Evropy a že se k nikomu již lísat nehodláme.

Proto jediný směr, který jsem ochoten podpořit, je ten slovenský, jenž se píše s velkým “S”. Už jen proto, že v zahraniční politice, jakož i ve vztahu k EU, NATO a ukrajinskému konfliktu, se naprosto dokonale shodujeme.

Tudíž tímto prosím všechny občany Slovenské republiky, kteří sledují tyto moje stránky, zvolte pro svoji zem ten správný Smer!

My se k vám snad brzy přidáme a vytvoříme společnou česko-slovenskou hradbu proti bruselské progresivistické sebrance.

Česká a Slovenská republika mají velkou šanci již brzy znovu kráčet ruku v ruce.

Tak prosím udělejte v sobotu první krok a my se pokusíme se k vám co nejdřív připojit.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)