25.6.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Čau Praho! Konec Pirátů ve vládě?

Sdílejte článek:

ONDŘEJ PROKOP

Konec Pirátů ve vládě? Už o tom (zase) chtějí hlasovat. No hádejte, jak to asi dopadne. Nakonec zvítězí teplá místa, vysoké platy, trafiky a pašalíky. To se vsadím.

Střelba na Filozofické fakultě z minulého roku: Policejní zpráva jasně ukázala pochybení při zásahu. Zajímavé, že to vyšlo až teď – po evropských volbách. To se panu ministru Rakušanovi jistě velmi hodí.

Sněmovna schválila zavedení korespondenční volby. Proč Pětikoalice tak spěchá, aby umožnila Čechům v zahraničí volit, to už je všem jasné. Doma má totiž drtivě nízkou důvěru občanů. Podvod na lidi.

Prezident Pavel chce začít vyvlastňovat byty. Pirátům se tento tvrdě socialistický nápad jistě líbí. Ještě, že na to prezident nemá pravomoci.

Praha se propadá na dalším žebříčku. Čím dál více lidí ohrožuje chudoba. Jak je to možné? Kromě tragických vládních kroků Pětikoalice je za tím i stále neřešená bytová krize. Pronájmy jdou do absurdních výšin a nové byty se nestaví.

Piráti před volbami slibovali postavit v Praze deset tisíc bytů. Nepostavili žádný. Prý to nejde, samé výmluvy. Nesmysl. Na mém domovském Jižňáku jsem zařídil přes 370 obecních bytů předtím, než mě právě Piráti odvolali.

Zatímco nové byty město nestaví, za ty současné si rádo nechá připlatit. Ano, přesně tak – daň z nemovitosti se bude v Praze opět zvyšovat. Jedná se už o několikáté zvýšení v řadě (daň zvýšil stát i některé městské části). Občané si tak připlatí další tisíce korun.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 89. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Pusťte si nový díl Čau Praho!

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)