4.6.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Čau Praho! Evropské volby jsou tady

Sdílejte článek:

ONDŘEJ PROKOP

Evropské volby jsou tady. Máme opravdu poslední příležitost zabránit nesmyslům, které protlačují vládní strany a Brusel. Změnit a reformovat Evropskou unii dokážeme pouze tehdy, když to nenecháte svému osudu a půjdeme volit. Každý hlas se počítá a každý z nás může ovlivnit výsledek.

Již tento pátek a sobotu se otevřou volební místnosti. Prosím, využijte této šance a nenechte zvítězit ty, kteří chtějí zavést euro, zrušit právo veta, nevadí jim konec spalovacích motorů a plynových kotlů a naopak chtějí dál prosazovat Green Deal ničící náš průmysl.

Je velmi důležité přemýšlet nad tím, aby váš hlas nepropadl. Malé strany se v těchto volbách snaží zviditelnit, ale reálně se do Evropského parlamentu nedostanou. Jejich hlasy tak ke změně nepovedou.

Danuše Nerudová (za STAN) řekla: “Věřím, že Česko v dohledné době zahájí přijetí eura,” a nezapomněla ani hájit migrační pakt. Ve stejnou dobu vyšlo v médiích najevo, jak to s přijetím migračního paktu vlastně bylo. Více už ve videu.

Lídr Pirátů do EU chce dodržet Green Deal a hájí jeho současnou podobu. Stejně tak chce zrušit právo veta. Opačné názory označuje za populistické. Jak jinak.

Pan Vondra (ODS) očividně nemá jiný program než Antibabiš. V každém rozhovoru a pro každé médium opakuje pouze jedno jediné. “Musíme porazit ANO.” Bohužel nic dalšího asi nedokáže nabídnout.

Pražští Piráti uspořádali nejtvrdší předvolební tiskovku. Navezli kvůli Novým Holešovicím do kauzy i Danuši Nerudovou, což je absurdní – celý projekt připravoval a zpackal Pirát Zdeněk Hřib.

V Praze je tragický nedostatek míst na školách. Každý rok jsme s hnutím ANO navrhovali, jak to řešit – například vykoupením budov. Vše bylo už připraveno, stačí jen finální krok, ale ten koalice doposud neudělala.

TV Nova informovala o více než 100 miliardách, které pasivně leží na účtech Prahy. Je to přesně tak a za opozici neustále navrhujeme, aby město začalo konečně investovat do odstranění palčivých problémů – nedostatku škol, tragické dopravy, nedokončeného okruhu, radiál, silnic a tak dále. Pětikoalice vše ignoruje a peníze mezitím požírá inflace.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 86. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Pusťte si nový díl Čau Praho!

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)