19.5.2022
Kategorie: Politika

Bumerang

Sdílejte článek:

KATEŘINA DOSTÁLOVÁ

Jako bumerang se dnes ODS vrací fatální chyba a tou byla předvolební koalice. Politika je poker. A karty jsou rozdány až po volbách. Namíchá je volič a povinnost politika je hrát ( hledat krvavé kompromisy a spojence ) nebo padnout a odejít do opozice.

ODS 8 let hnila a zvolila si to nejjednodušší řešení. Koalici, která je úplně stejná jako ten nenáviděný Babiš. Nemá ideu.

Kamarád mi ráno napsal, že po bitvě je každý generál. Nemá pravdu. Bylo nás dost kdo kritizoval tu účelovost. Mluvit však o koalici s ANO, bylo tehdy stejné jako dnes říci, že nejsme ve válce. V prvním případě jste byli zloději jako Babiš a v tom druhém, ruský troll co podporuje Putina. Říkal Vám to otevřeně nejen Klaus, ale i Zeman. Dnes je chcete zabít jen pro tu pravdu, kterou si nepřejete, aby občanovi došla. Nevím jak dlouho Vám vydrží ta propaganda spřízněných médií, ale pokud ano, pád bude tvrdší a naše země o to víc rozvrácená. Ekonomicky, společensky, lidsky.

Dnes v plné nahotě vidíme, že těch pět hlav si neví rady. Trváte na dogmatech stvrzených při svém vzniku a ukazuje se, že neumíte reagovat na situaci, která v osnovách nebyla. To zpoždění se nedá dohnat a ty příkopy co jste chtěli zahlazovat se staly propastmi.

Úplně nejhorší však je, že jste nás svým vtažením do války ( není naše ) zesměšnili a to celosvětově. Udělali jste z nás největší bojovníky s Ruskem. Celý den na něho střílíte a v noci se přikradete do jeho plné lednice, abychom neumřeli hlady. Geopolitická mapa se tvoří někde úplně jinde a Evropa to není.

A co říct na závěr ODS? Přilepili jste na sebe parazity a dnes vidíte, že volič není hloupej a vidí, že to nikam nevede. Vy jste se totiž s kartami v ruce mohli dohodnout i na jménu prezidenta.

Ilustrační foto? Vlajková loď koalice Spolu, MPA si změnila profli na svém twitterovém účtu. Včera zmizelo logo Spolu.

 

Kateřina Dostálová

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
27 komentářů