Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes
PayPal, poslat
Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo
příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX),
QR platbyPokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym. Pokud máte zájem o vydání potvrzení o poskytnutí daru (např. pro daňové účely), napište nám na redakční mail
[email protected] Příspěvky za měsíc ČERVEN 2026:
*****************************************
RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, František Šmíd 1000,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Jaroslav Jedlička 200,- Kč, Pavel Komínek 300,- Kč, Dana Lufinková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Anonym 300,- Kč, Karel Vávra 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 100,- Kč, Miroslav Andreska 300,- Kč, David Bezděk 50,- Kč, Anonym 50,- Kč, RNDr. Václav Vohánka 1000,- Kč, Lubomír Štěpán 250,- Kč, Martin Vacek 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, ing. Jaromír Válek 500,- Kč, Anonym 70,- Kč, ing. Jan Lipský 100,- Kč, František Burda 50,- Kč, Radomír Šimek 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janicko 500,- Kč, Jiří Kobližka 400,- Kč, Dr. Věra Hýlová 250,- Kč, František Škoda 500,- Kč, Ivo Pimper 500,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Zdeněk Frič 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Antonín Glacner 500,- Kč, Anonym 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Petr Franc 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Marek Polášek 500,- Kč, V. Trulley 500,- Kč, Hynek Řihák 140,- Kč, Bohdanka Hoťová 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Jaroslav Sypecký 1000,- Kč
Celkem za měsíc: ... 16 360,00 Kč
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku.
Jak na to? Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím
pravidla diskuze.Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). )
Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu?
Návod ZDE.Náhledové fotografie k článkům jsou většinou ilustrační. Ne všechny články musí explicitně vyjadřovat názor redakce.
Trump rozbil globalizaci.
Zaplať Pánbůh! Konečně! Začíná nové období – období lokalizace a (maximálně možné) soběstačnosti.
Evropská unie do globalizace investovala vše, a tak neví ,kudy kam. Jako když slepice vysedí kachňata a nešťastně běhá po břehu rybníka….
My v ČR jsme v tom zanořeni natolik, že NIC, NIC už tu neslouží našim zájmům. Vše pracuje na zbohatnutí cizích a vzdálených pánů a na uspokojování jejich potřeb. Díky Fialo.
Kéž to krachne brzy. A na troskách začneme znovu. Snad to dopadne lépe. Dík za šanci, Donalde. A přitlač!
Je to pravdu šílené, také nechápu co se stále řeší, proč neplatí zákony po celé dekády, přece zákon pokud je dobrý a je tedy přínosem, nemusí být stále dokola každých pár měsícu znovu projednávaný a mít samé novely, jak je zvykem v naší pomatené sněmovně, která má pocit, že musí neustále pracovat a tak funkční zákony uspěšně měni na nefunkční paskvily.Proč například v Anglii jsou v platnosti některé zákony z ještě předválečné doby a jsou dobré, tak je nikdo nepredělává jenom aby jako pracoval, bylo by mnohdy lepší aby ti pitomci nedělali raději nic, než svojí aktivitou likvidovali vše co doposud dobře sloužilo.
Minuly tyden nam firma ubrala hodiny, coz mi snizilo vyplatu o 10 %. Mimo jine neprijemne veci to znamena, ze mene utratim. Za to mista, kde nakupuji (kde take treba budou setrit na lidech), sve ceny dolu nepozenou.*
Tento tyden jsem potkala davneho kolegu z jedne me byvale prace a ten mi rekl, ze mu take ubrali pracovni hodiny a ze firma, pro krerou pracuje jeho firma, je temer prazdna (ubylo zamestnancu; btw. zid. vlastnena velkovyroba …. coz jsou temer vsechny). Nuti je kontrolovat, ze zhasinaji svetla apod.
Hned na to zminuje, jak Trump uklada cla. Ze je to jeho vina.
*Zadny majitel firmy nechce zchudnout a radeji vyhodi zamestnance nez aby sel po svem platu (zisku celkove).
Vyhazuji ale ty, co je zivy svym nakupem. Az budou mit misto 100 zamestramcu 30 a pojedou jen na castecny provoz… tak budeme jen krucek od krachu.
Jedeny zpusob jak se toho vyvarovat je rysknout snizeni zisku na ukor zvyseni nakladu (zvyseni platu tem, co je
zivy svym nakupem). Bezni lide, jak je jejich zvykem (a ne zcela
za to uplne mohou), je rozprasi zpet firmam (zisk firme), pro ktere makaji a ekonomika se muze nastartovat a hojit. Musel by ale musel existovat konsenzus – vsichni majitele se tak musi
chovat. Stejne tak, jako dnes, ale delaji pravy opak!!!!!
Tacitus:
‚Čím horší je stát, tím více má zákonů.‘
‚V nejzkaženějším světě je nejvíce zákonů.‘
Minuly tyden nam firma ubrala hodiny, coz mi snizilo vyplatu o 10 %. Mimo jine neprijemne veci to znamena, ze mene utratim. Za to mista, kde nakupuji (kde take treba budou setrit na lidech), sve ceny dolu nepozenou.*
Tento tyden jsem potkala davneho kolegu z jedne me byvale prace a ten mi rekl, ze mu take ubrali pracovni hodiny a ze firma, pro krerou pracuje jeho firma, je temer prazdna (ubylo zamestnancu; btw. zid. vlastnena velkovyroba …. coz jsou temer vsechny). Nuti je kontrolovat, ze zhasinaji svetla apod.
Hned na to zminuje, jak Trump uklada cla. Ze je to jeho vina.
*Zadny majitel firmy nechce zchudnout a radeji vyhodi zamestnance nez aby sel po svem platu (zisku celkove).
Vyhazuji ale ty, co je zivy svym nakupem. Az budou mit misto 100 zamestramcu 30 a pojedou jen na castecny provoz… tak budeme jen krucek od krachu.
Jedeny zpusob jak se toho vyvarovat je rysknout snizeni zisku na ukor zvyseni nakladu (zvyseni platu tem, co je
zivy svym nakupem). Bezni lide, jak je jejich zvykem (a ne zcela
za to uplne mohou), je rozprasi zpet firmam (zisk firme), pro ktere makaji a ekonomika se muze nastartovat a hojit. Musel by ale musel existovat konsenzus – vsichni majitele se tak musi
chovat. Stejne tak, jako dnes, ale delaji pravy opak!!!!!
Tacitus:
‚Čím horší je stát, tím více má zákonů.‘
‚V nejzkaženějším světě je nejvíce zákonů.‘
L. Vylíčil 5.4.2025 „“A na troskách začneme znovu.““
jste blázen ? s burešem v čele ? a bude taky opět legie „Das Reich“ ? jo jo, když se semknete tak to určitě dáte 🤣
To že šéf slepence dávných vyvrhelů národů snad celého světa,halasně se prsícího jako kolébka a rozsévačka té pravé demokracie zavádí cla, omezující svobodné a beztrestné kšeftování a handlování brutálně ochuzující státy na tom svinstu zúčastněné a především jeho domorodé obyvatele ,není nenávist.
Ale snad jediná možnost D.Trumpa jako šéfa státu,jak vrátit své zemi,které je kormidelníkem a představitelem pověst.která ji téměř dvě stě let provázela.
Jako zem s v ý ch neomezených možností.
Nyní záleží podle mě na tom jak jeho snahu ocení a podpoří jeho skuteční vyvoliči a zřizovatelé,
Ten klub hrstky masových vrahů miliard,drze ovládadající dění na celé Modré planetě.
Sebranka pod největším hnízdem lobystů ve vesmíru hořekuje že nemůže parazitovat jako východoindická společnost kolonialistů, pokud neznáte dějiny dopadnete jak hubkaři. A budete žvanit bajonetizace brutopýrace.