Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes
PayPal, poslat
Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo
příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX),
QR platbyPokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym. Pokud máte zájem o vydání potvrzení o poskytnutí daru (např. pro daňové účely), napište nám na redakční mail
[email protected] Příspěvky za měsíc ČERVEN 2026:
*****************************************
RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, František Šmíd 1000,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Jaroslav Jedlička 200,- Kč, Pavel Komínek 300,- Kč, Dana Lufinková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Anonym 300,- Kč, Karel Vávra 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 100,- Kč, Miroslav Andreska 300,- Kč, David Bezděk 50,- Kč, Anonym 50,- Kč, RNDr. Václav Vohánka 1000,- Kč, Lubomír Štěpán 250,- Kč, Martin Vacek 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, ing. Jaromír Válek 500,- Kč, Anonym 70,- Kč, ing. Jan Lipský 100,- Kč, František Burda 50,- Kč, Radomír Šimek 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janicko 500,- Kč, Jiří Kobližka 400,- Kč, Dr. Věra Hýlová 250,- Kč, František Škoda 500,- Kč, Ivo Pimper 500,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Zdeněk Frič 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Antonín Glacner 500,- Kč, Anonym 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Petr Franc 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč
Celkem za měsíc: ... 13 770,00 Kč
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku.
Jak na to? Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím
pravidla diskuze.Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). )
Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu?
Návod ZDE.Náhledové fotografie k článkům jsou většinou ilustrační. Ne všechny články musí explicitně vyjadřovat názor redakce.
Všimli jste si, že Rakušan teď do TV za Dozimetry posílá samý ženský? Zpráva má být jasná: mafie je přece mužská záležitost (už jste viděli mafii vedenou ženama?) a my tedy nejsme mafie.
Tzv. „střet zájmů“ vymysleli bruselští udavači Piráti jako zákon šitý na Babiše. Je to stejně účelové jako Čapí hnízdo. Lidem evidentně Babišovo podnikání nevadí. Ale co je správné, budou rozhodovat Piráti, kteří ještě nikdy nic nedokázali, nebo komunistickej rozvědčík…
debilní názor…..žádný člen vlády by neměl od státu čerpat miliardové dotace do svého biznisu…at si podniká, ale za své…
ruský robot – proč by nemohl? Dotace nepřiděluje vláda, víme?
Ať udělá Babiě a vládní koalice cokoliv, bude to pro novinářskou žumpu špatně: vyřešit střet zájmů – špatně, upozormit na dozimetr/kampeličku – špatně, zkitizovat rozpočet – mlčte, atd. Tak to pánové otočte, vyzývejte k vymlčení dozimetru, bitkoinů a všech dalších prasáren Faly i Rakušana a možná, že mainstrýmoví novináři a ČT budou mít konečně důvod konat a začít o tom psát. Schválně!
Degenerovaná opozice. Místo toho, aby dokázala něco pro lidi, raději nečistě válčí s „těmi druhými“ pomocí vymyšlených obvinění a soudů. Do politiky se pak hrnou jen mentální magoři, kteří se chtějí jen obohatit a nejsou schopní něco rozumného udělat.
„žádný člen vlády by neměl od státu čerpat miliardové dotace do svého biznisu“………..potom by měl střet zájmů vysvětlit především Fialenskij a jeho rodina.
Všichni, kdo volili současnou VÍTĚZNOU koalici, mají tak zvaný střet zájmů u … Brusele.
Ano, vítěznou, podělejte se libtardi! No a proto, že je vítěz, měl by se Babiš zachovat podle toho:
1) Střet zájmů vyřeším v zákonné lhůtě po ustanovení. Nazdar!
2) Jmenuješ Pávku někoho jiného? Havlíčka? No tak fajn, on to odmítne.
3) A druhý pokus? Úřednická vláda? Nedostane důvěru.
4) další je na tahu Okamura…
Tohle by „pravdu a lásku“ rozložilo.
Ano, bolelo by to. Lumpové by škodili ještě tak 3 měsíce. Ale následná porážka by byla dokonalá.
umožnit burešovi, aby vysával rozpočet z premierského křesla, jenom proto, že nemám rád fialu, je ztráta soudnosti. voliči v našem státě se dělí na debili a kretény…….
Jako občance tohoto státu je mi úplně jedno, zda je Babiš ve střetu zájmů. A je v něm vůbec?
Sice jsem Babiše nevolila, vadí mi jeho covid teror, ale teď mu držím palce, aby vytrval.
A co Petr Pavel? Není ve „střetu svědomí“? Otočka od komunistického rozvědčíka k funcionáří NATO ho zcela diskredituje pro funkci, do které ho propaganda a PR protlačila. Ten nemá vůbec co po Babišovi požadovat. Ústava hovoří jasně. Petr Pavel má jmenovat premiérem člověka, který má šanci složit vládu, bez zbytečných průtahů. A Babiš volby vyhrál.
ruský robote…
Nauč se česky, píšeš jako Mongol. Třeba bisnisu….podle vzoru hnusu 😂. Ty máš IQ levobočka, toho lampasáka na Hradě.
L.Vylíčil 17.11.2025 10:28:45
Vylíčile, že už se na ty své přiblblé prognózy nevyssereš?!
Zatím ti všechny ty tvé bolševické představy nevyšly, jako třeba to, že ta SVO bede trvat tři dny. Válka, kterou rozpoutal stejný skřet, jako jsi ty, diktátor Putin, trvá už déle než tři roky …
Nazdar!
SVO ( Holínek Kocourkovitý)
ty trotlíku, Vylíčil nikdy netvrdil že SVO „bede“trvat tři dny.
Trolle z chudobince, tys stejný kremelský poskok, jako další trollové na tomto webu (příkladně L.N., maximus, včetně Vylíčila), kteří pod vším, co míří na Putinovu komoru, vidí toho vašeho Holíneka.
Motivovali jste mě k tomu, abych si vyhledal jeho profil na Facebooku, kde jsem si přečetl jeho statusy k 17. listopadu.
Jeho texty mě oslovily natolik, že jsem mu napsal na Messenger, kde jsem mu uvedl své těl. číslo s žádostí o rozhovor.
Ještě uvádím, že v některých jeho postech položil na lopatky mnohem větší rudé eso, než je PP-liliputin Vylíčil, a to Hájka z Protiproudu.
Moje tel. číslo už bylo kontaktováno …
Večer si s B.H. povíme více.
SVO
a napíšeš nám, co jste si povídali?
Blbec s debilem, to bude rozhovor.
Te seš takové šulin, te to tade vždecky voživíš, Hahahahaha
SVO
a napíšeš nám, co jste si povídali?
Blbec s debilem, to bude rozhovor.
Te seš takové šuullin, te to tade vždecky voživíš, Hahahahaha
koukám mRNA kongitivita buzíků „stoupá“ 🤣
Pořád ty samé „meme“…
SVO bude trvat 3 dny …. zdroj ?
Babiš a covid teror …. zdroj ?
Členové vlády nemají čerpat dotace….zdroj ?
Za mně o třech dnech začali jako první mluvit novináři ze západu (bez zdroje). Covid teror byl v celém světě … všichni politici byli posraní strachy a dělali co se jim řeklo (kromě toho tekli prachy jistým směrem úplným proudem), Babiš plaval s proudem – dokáže si někdo představit že by se tehdy vzepřel farmatické „lobby“ ? Nechce se mi někoho soudit když si nezkusím jeho boty….
Členové vlády a dotace….ten seznam se sem ani nevejde. Ale aspoň příklad – Fiala a Barmské (Myanmar) ženy – a co náš mrtvý kníže a jeho těžba písku z rybníků ? Duo Kalousek a kníže, tam teklo peněz….
MR, pokud zbylo ve Vylíčilivi zblo cti (pakliže ji vůbec kdy měl), tak vám sám sdělí, co psal na PP v únoru 2022 slovy, že za tři dny bude Zelenskyj na lopatkách …
P. Vylíčil rád vás čtu, pište dál. Už jen kvůli tomu jak vytáčíte zdejší trollí vykuurwenou kurwu. Ten z vás má osypky a praskají mu cévky na čůůůůrááááku. 👍👍👍👍
Jo, ještě vám musím čůůůůrááááku Vylíčile sdělit, že tentokrát vám to píšu jako Kocourek (Pavl K), jinak tu exhybuju většinou jako Správce chudobince Postřelmov, nebo třeba jako Jiří, kterýho jsem z PP už vyštval (já těch nicků mám mrdu).
Já se přidávám!
Babišův „střet zájmů“ mi tedy opravdu nevadí.
Ale rozvědčík na Hradě mi tedy vadí, a to velmi!!!
Výborně SVO, takže mi určitě najdete ověřený zdroj kdy o těch třech dnech mluvil sám Putin že ? Když všechno víte a znáte….
MR, na Putina serru, já psal o bludech, které na PP průběžně šíří rusofil Vylíčil.
…“Sice její šéf Rakušan prozatím nebyl u soudu, ale rozhodně by měl být, musel o všem vědět“…
Ne, že musel vědět!
On byl nejen přímým účastníkem této mafie. S největší pravděpodobností byl podle vlastnictví šifrovaného telefonu, jedním ze společných vůdců a organizátorů téhle vládní mafie.
Jsem zvědav, jestli na ně příští rok důrazně „zaklekne“ Policie.
SVO
a nechceš ty šuuline jít na Seznam a tam psát o jejich bludech? Třeba jak psali, že Rusové zabili civilisty s bílou vlajkou a se psem a přitom je mrda videí kteří potvrzují, že to byli banderovci. To ti nevadí šččurráčku nacistickej?
Kocourku, já si budu svobodně psát kde chci já, a ne tam, kde mě pošle notorik Pavel K z chudobince se stovkou nicků. Seznam nesleduju.
A neotravuj, trolle!
Jsi vykurvenec vykurvenej a měli tě při tvém vyprdnutí zašlapat do hnoje. A táhni v prdel Černej mraku.
Pavlíku, ty si zase přiskočil a vystříkl jako Minimus při pohledu na kurwu lejdy N. 🤣
Ten můj blbec Holínek tady zase pod několika nicky řádí, vemeno z vola. Je línej a nic v pastoušce pro důchodce v Postřelmově U Lípy nedělá, jen čumí na internet a dělá si do archivu záznamy. Mám pocit, že mu jebne!
Tak toto ➡️ Tlustá Helena Holínková od toho blbce 17.11.2025 19:57:32, se ti maxipavlíku opravdu nepovedlo. Tobě už dozajista jeblo. Chááááá
SVO
klidně piš, ale tady seš za totálního debila, to ti dělá dobře?
Čuuráčku holínkovitý, na tebe a další idioty jako je Kocourek, Tomáš, iro, Konopásek a mrda dalších tvých nicků se vždy těším. Troubo, spokojen?
„Správce“ Kocourku, je od tebe odvážné psát, že je někdo TOTÁLNÍ DEBIL, když o tobě to vědí nejen lidé z tvého okolí, a to od té doby, co ses uchlastal malém k smrti. Život ti zachránili, avšak debilita i invalidita ti trvale zůstala.
Aby se o tom mohl každý, kdo má zájem, přesvědčit, tak zítra na PP k tvému jménu Pavel Kocourek, přidám adresou tvého bydliště a telefonní číslo.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
a páááák že sem ta swyně nechodí. Touchééééééééééé.
Ahoj
a na tebe jsem zapomněl. Ty idiote vymaštěnej do seznamu patříš taky.
Hlupáčku, ty malej hloupej nácíčku.
Ahoj.
„a páááák že sem ta swyně nechodí. Touchééééééééééé.“
Ale to každý ví, že sem chodíš, invalido Kocourku, ovšem pokaždé pod jiným nickem, což totální debil tak povětšinou dělá.
Vyssserrr si voko špíno!!
Pavlíku
vo čí voko jde? Kocórku musíš to upřesnit.
já se připojuji. Nevadí mi uměle vyvolaný střet zájmu. to fakt né.