23.3.2024
Kategorie: Ze světa

Americká ambasáda v Moskvě varovala na svém webu před teroristickým útokem na koncertech a na velkých shromážděních ve městě s předstihem 15 dní

Sdílejte článek:

VK

Americká ambasáda v Moskvě varovala na svém webu před teroristickým útokem na koncertech a na velkých shromážděních ve městě s předstihem 15 dní a k útoku se přihlásil Islámský stát, jenže Moskva a Kreml tomu nevěří! Před centrem zůstala dodávka na ukrajinských značkách! Po útoku zůstalo nejméně 60 mrtvých, 145 zraněných a útočníci uprchli v únikovém voze!

V pátek večer došlo v Moskvě k teroristickému útoku, kdy ozbrojení útočníci postříleli na severozápadě Moskvy v nákupním a společenském centru Crocus City Hall nejméně 60 lidí a dalších 145 jich zranili [1]. Svědci natočili řadu videí a níže vám přinášíme v kompilaci několik videí v sestřihu do jednoho záznamu. Upozorňuji, že video není pro slabší povahy. K útoku se přihlásil Islámský stát, ale ruská média mlčí a podle informací od ruských novinářů Kreml disponuje informacemi od rozvědky SVR, že za útokem stojí Ukrajina a západní sponzoři.

To prý potvrzuje i fakt, že americká ambasáda v Moskvě uveřejnila 7. března na svém webu varování [2] pro americké občany, aby se vyhýbali místům s velkou koncentrací lidí, jako jsou např. koncerty. A právě na koncert, který se měl v Crocus City Hall konat, byl útok ozbrojenců směřován. Na místě činu byla objevena dodávka na ukrajinských značkách [3], ve které prý teroristé přijeli před centrum, ale z místa činu odjeli v únikovém autě, v bílém Renaultu. Podle informací Vladimira Solovjova byla dodávka naplněna výbušninami, zápalnými bombami a některé z nich skutečně teroristé použili a zapálili střechu obchodního centra, resp. se zdá, že šlo o požár nejvyššího patra poté, co se tam ozvaly exploze a začalo hořet.

Solovjov uvolnil informace, že za útokem stojí Ukrajina, útočnici mluvili suržykem, zápalné výbušniny ukrajinské konstrukce, útočníci zanechali za sebou dodávku na ukrajinských značkách

Podle Solovjova jde o práci ukrajinských tajných služeb a Islámský stát je nedůvěryhodná organizace, protože byla založena americkou CIA v roce 2013, na jejím vzniku se podílel John McCain a 3. oddělení zvláštních operací americké CIA. Přihlášení se Islámského státu k útoku je podle Solovjova přihlášení se CIA k útoku. V tom prý není rozdíl. Proto žádné ruské médium ani o půlnoci z pátku na sobotu dosud nepotvrdilo, že by za útokem stál Islámský stát, tedy teroristická organizace založená v Sýrii v roce 2013 a vzniklá z původní Free Syrian Army.

Dmitrij Medveděv

Zástupce předsedy Bezpečnostní rady Ruské federace a bývalý prezident Dmitrij Medveděv už prohlásil, že teroristé a představitelé státu, kteří teroristy vyzbrojili, vytrénovali či financovali, musí být rovněž zničeni. Medveděv na Telegramu [4] doslova uvedl toto:

Rodinám obětí teroristického útoku vyjadřuji upřímnou soustrast a všem blízkým obětí ze srdce přeji hodně síly.

Teroristé rozumí pouze odvetnému teroru. Žádné soudy a vyšetřování nepomohou, pokud se proti síle nepostaví síla a proti totálním popravám teroristů a represím vůči jejich rodinám se nepostaví smrt. Zkušenosti ze světa.

Je-li zjištěno, že jde o teroristy kyjevského režimu, nelze s nimi a jejich ideovými inspirátory naložit jinak. Všichni musí být nalezeni a jako teroristé nemilosrdně zničeni. Včetně představitelů státu, který se takového zvěrstva dopustil.

Smrt za smrt.

Medveděv dal jasně najevo, že Kreml půjde i po vůdcích států, kteří za tímto stáli a opravdu se modleme, aby stopy nevedly nějakou podivnou shodou náhod nejen do Kyjeva, ale třeba i k někomu do Prahy. Protože jestli se v té dodávce na ukrajinských značkách najde něco z Česka, třeba i jenom papírové kapesníčky, tak Rusové půjdou i po české stopě.

Americká ambasáda v Moskvě varovala před teroristickým útokem “na koncertu” již 7. března

Agentura TASS přinesla tiskovou zprávu [5] a citovala informaci americké stanice CNN, že americké orgány prý varovaly Rusko před chystaným útokem Islámského státu, ovšem Kreml zatím odmítá oficiálně ukázat na Islámský stát, a to hlavně kvůli informacím svědků. Útočníci totiž prý na sebe pořvávali “suržykem” a je velmi nepravděpodobné, že by Islámský stát měl ve svých řadách rodilé Ukrajince.

Navíc dodávka před centrem na ukrajinských značkách také nenasvědčuje islamistům, kteří by k útoku v Moskvě použili auta na značkách zakavkazských republik. Bidenův poradce John Kirby uvedl, že americké tajné služby měly na počátku měsíce obavy z teroristického útoku v Moskvě, a proto na webu ambasády v Moskvě bylo 7. března vyvěšeno to upozornění pro americké občany.

Varování Američanům ze 7. března 2024 na webu americké ambasády v Moskvě

Je naprosto neuvěřitelné, s jakou přesností ambasáda hrozby popsala, protože přímo ve varování americkým občanům je uvedeno, že se mají vyhnout velkým shromážděním, jako jsou třeba koncerty. A přesně na účastníky koncertu, tedy kromě jiného, zahájili v pátek večer ozbrojenci palbu uvnitř Crocus City Hall komplexu. Není divu, že tohle smrdí prací americké CIA a jejich vazalů na výplatních páskách. Vlastně je úplně jedno, jestli to byli islamisté na výplatní listině Langley, anebo Ukrajinci a Budanova GUR na výplatní pásce Langley. Prostě Rusům to bude teď jasné a červená linie byla opět překročena a má hodnotu 40 mrtvých přímo v Moskvě a dalších 145 zraněných.

Přihlášení se Islámského státu k útoku by bylo přihlášením CIA, ale Moskva tomu nevěří

Přihlášení se Islámského státu k útoku je vysoce nebezpečný krok, protože Islámský stát v Sýrii byl podporován mezi lety 2013 až 2017 přímo americkou CIA, a to jak materiálně, tak i finančně. Podle Jakova Kedmiho, bývalého šéfa izraelské tajné služby Nativ, byl Islámský stát vytvořen v reakci na neúspěchy Free Syrian Army, která nedokázala svrhnout Bašára Asada z pozice syrského prezidenta.

Situaci tehdy řešil přímo John McCain, který se v roce 2013 sešel s předáky Free Syrian Army, aby s nimi projednal transformaci FSA do Islámského státu, tedy úplně stejný model postupu CIA, jako v roce 1988, když CIA vytvořila a financovala vznik Hamásu v Gaze jako protiváhu proti hnutí Fattáh pod vedením Jásira Arafata.

Setkání Johna McCaina s vůdci Islámského státu v roce 2013 v čele s jeho vůdcem Abú Bakr al-Baghdádím

A úplně stejně, jako když v roce 1983 založila CIA organizaci Al-Kajda s cílem boje islamistů proti Sovětům v Afghánistánu. Proto přihlášení Islámského státu k útoku v Moskvě je to nejnebezpečnější chucpe, které Rusové vezmou jako nepřímé přiznání USA k útoku. Protože, když na společenské centrum v Moskvě zaútočí organizace, kterou v roce 2013 zakládala přímo CIA v Sýrii, tak je jasné, že Rusům docvakne, kdo útok organizoval. O klíčové schůzce zakladatelů Islámského státu (ISIL) s Johnem McCainem v Sýrii jsme psali zde.

Pokud se skutečně potvrdí, že útočníci mezi sebou komunikovali ukrajinským suržykem, tak se dá očekávat likvidace ukrajinské vlády. Kreml vydá pokyn k odstranění Zelenského vnitřními prostředky, tedy vysláním pokynu k aktivaci rezidentního likvidátora, tedy rezidentního agenta, který bude pověřen likvidací Zelenského. Bude to někdo z jeho blízkosti. Pokud by totiž útočili islamisté, už by toho byla plná ruská média. Není samozřejmě vyloučeno, že se to ještě nezmění, ale informace které v pátek večer unikají na povrch ukazují, že útočili Ukrajinci. Otázkou teď je, co tím Američané sledují.

Komu prospěje ruská odveta za teroristický útok? Jak se zbavit Ňuchačenka a nezamazat si ruce od krve?

Věděli o útoku předem. Útok proběhl, ale Rusové mají ukrajinskou stopu. Vědí snad Američané dopředu, že Rusové příběhu o Islámském státu neuvěří a půjdou odstranit v odvetě Zelenského? A co když přesně tohle Američané chtějí, aby si sami nemuseli špinit ruce s “odchodem” Zelenského, se kterým už mají Američané jenom problémy? Docela by to dávalo smysl. Rusové sundají Zelenského, bude za to moci ta zlá Moskva, která se rozhodla pomstít a Američané budou z obliga a čistí jako lilie. Zelenský zmizí a Američané budou moci ukončit válku, která se jim nepovedla a udělají to tak, aby tu válku ukončil sám nový prezident Ukrajiny, ne Američané.

Hořící centrum Crocus City Hall v Moskvě

Ti jen řeknou spojencům v Evropě, že sorry, nový ukrajinský prezident již nechce dál válčit a uzavře s Rusy dohodu o rozdělení Ukrajiny. Přesně podle té francouzské mapy [6] o rozdělení Ukrajiny podél Dněpru. Jestli někdo z tohoto terorismu může profitovat, tak jsou to Američané, kteří se zbaví Ňuchačenka, který selhal a nevybojoval loňskou ofenzívu. A víme, jak se Američané chovají k těm, kteří nesplní jejich noty a instrukce. Zelenský skončí jako Saddám Husajn. Někdo ho oběsí a Američané mu nepomohou. Vůbec bych se nedivil, že tento teroristický útok bude konceptuálně využit oběma stranami konfliktu na Ukrajině, jak Rusy, tak i Američany. A zaplatí za to Ukrajina. Takže si počkáme na další informace.

-VK-

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)