17.3.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Ach paní Terezie

Sdílejte článek:

TOMÁŠ TISOVSKÝ

Dovolte mi, paní VIP moderátorko CNN, dát vám za sebe pomyslnou žlutou kartu za to, jak vedete vaše televizní debaty, respektive za vaše iniciativní podsouvání, nepatřičné vložky, stranění jedné straně, no prostě výkon. Nikoliv debaty poslední, ale debaty za posledních X let. Konkrétně jde o pořad PARTIE. Nyní dokonce PARTIE Terezie Tománkové, že? Vím, že jste nejuznávanější slovutná pravdomluvná a nejžádanější VIP moderátorka, přesto si dovolím být kritický. Já mohu, nejsem z Primy a bohudík nejsem novinář.


Pokusím se uvést několik faulů, které předcházely žluté kartě. Ještě doplním, že žlutou katu vystavuji až nyní po vaší poslední debatě, kdy se mi chtělo už hodně zvracet.

1) Vaše vystupování během COVIDU. To je, viďte? Co asi jste popletla, že? No, úplně všechno. Vzpomeňte, jela jste “jejich” hru tvrdě a bez obalu. Vakcína, vakcína, vakcína. Odborníci, které jste si pozvala, či ráda citovala, byli pouze z pro-vakcinační strany. Hostomského nevyjímaje. Ten je taky natečkován. Pokud přišel náhodou někdo z druhé strany, skákala jste do řeči a rovněž jste se nezapomenula tu vymezovat a tu distancovat a hlavně krátit prostor. Po pravdě o skutečně mrtvých na COVID jste se nijak nepídila. Vždy jste se spokojila s údaji ministerstva. Po smlouvě ČR s Pfizerem jste se pídila? Nikoliv. Po účincích vakcín a jejich skutečném testování a (ne)schválení jste se “skutečně” pídila s novinářskou vervou? Nikoliv. Pan Zelenko a jeho protokol vám něco říká? Nikoliv, že. Dostupné léky v té době, které byly ve světě doporučovány a dnes jsou uznávány jako ofiko léčivo na COVID? Nic. A nyní, všimla jste si skokově narůstající úmrtnosti, zdravotních problémů a plodnosti ve všech státech světa, kde se jely vakcinační bomby? Nikoliv, že. Takže asi takto ke COVIDU madam. Bravó.

2) Kampaň Babiš/Pavel. Opět jste jela bomby, evidentní nadržování Pavlovi. Všichni to viděli. Ale dobrá, nebudeme pitvat. Avšak co teď? Všimla jste si, že nový prezident najednou přiznal pravdu, kterou popíral v kampani? Totiž, že byl příslušníkem rozvědky? Popíral to na seznamu v rozhovoru X i jinde. Nyní bez problémů přiznává. Co vy na to? Nic, opět nic. Bravó. Nebo se pletu?

3) Demonstrace 11.3.2023. Všimla jste si, že k incidentu s UA vlajkou došlo po skončení demonstrace? Nikoliv. Asi proto jste podsunovala hostům otázku, zda je strana PRO extremistickou? Tato vaše otázka je vrchol hnusu vyvolávající zvracení a důvod této vaší otázky je zahalen temnými mraky, které budete muset rozehnat pouze vy sama. My diváci nerozumíme. O tom, o co šlo demonstrantům, jste se nezajímala ani na chvíli. Otázky a podmínky svolavatelů, které daly vládě? Nezájem, že. Bravó.

4) Poslední vaše PARTIE. Když našemu lidu ve vaší debatě řekl pan Havlíček, že pokud jde 28 miliard na UA, tak proč není 19 miliard na důchodce, řekla jste “pardon pardon, tomu nějak nerozumím, té souvislosti”. No tak asi nechápete, že když z nějaké hromádky vezmete 28 miliard a dáte je do žumpy, potom v hromádce vznikne ďoura 28 miliard a žumpa je o 28 miliard nadutější. Opravdu to nechápete? Pokud to nehrajete, tak tohle už není na “zvracení”, ale na “vrácení” všech dokladů o vašem vzdělání. Jedna plus jedna jsou dvě, ano?

Jistě uznáte že si tu žlutou kartu zasloužíte. Červenou vám vystaví někdo jiný, nikoliv jeden poblitý občan.

Ať se vám daří a věřím, že začnete dělat žurnalistiku a nebudete mi připomínat novináře z knih Udo Ulfkotta. Doporučuji vám si jeho knihy přečíst. Nijak vás nechci urazit, protože jste žena a ty je třeba mít v úctě. I proto bych si vás chtěl vážit a ne vám vystavovat žlutou kartu, bohužel pokud vám někdo neřekne pravdu, asi vám to nedojde.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (43 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)