13.11.2018
Kategorie: Společnost

Hoď kámen do smrduté bažiny …

Sdílejte článek:

MIROSLAV SLÁDEK

Přesně tak, hoď kámen do smrduté bažiny a uvidíš co se stane. Ozve se tiché plesknutí, vyvalí se odporný zápach, a vzápětí se rozhostí opět stejně mrtvolné ticho, jako by se vůbec nic nestalo. Nejinak se chová všechno a všichni v české kotlině, která se od bažiny již takřka nedá rozeznat.


Komunistický udavač Bureš vládne již od roku 2013, kdy sice nebyl předsedou vlády, ale pod bezbarvým Sobotkou si mohl dělat co chtěl. Nyní dokazuje každý den, že je diktátorem, který už díky voličům a sterilní opozici může úplně všechno. Postupně zlikvidoval policisty a státní zástupce, kteří měli tu nehoráznou drzost zabývat se špičkou ledovce nazývaného dotační podvody. Čapí hnízdo se táhne již tak dlouho, že se ně ni už zapomíná.

Policie šetří pomalu, státní zástupce chce další a další prošetřování, nyní dokonce hovoří o tom, že by se kauza měla rozdělit. Jistě, tak jako tomu již bylo mnohokrát v minulosti. Obětní beránek se vybere, kauza se v jeho případě rychle došetří, podá se návrh na obžalobu a než se chudák naděje, tak se dívá na nebe přes mříže. Ti, ostatní, vlivní se budou v samostatné části stíhání šetřit a šetřit a šetřit, až se úplně zapomene a vše se ve vší tichosti odloží.

Policie nemohla léta najít a vyslechnout Andreje mladšího, přestože byl celou dobu na evropském kontinentu. On je totiž pro policii velký rozdíl, jezdit někam do tramtárie na Krym a posléze do Švýcarska, když můžete jet na výlet za Krejčířem na Seychelly. Tento zájezd si za naše peníze s radostí dopřáli!

Ale nejde jenom o průběh kauzy, případně nějaké potrestání. Na Čapím hnízdě se v plné nahotě ukazuje pravý charakter Bureše, jinak vydatně zamlžený tak zvanými „image makery“. Najednou vidíme Bureše takovým, jakým ve skutečnosti je a ne takovým, jak nám jej prezentují jeho mediální zaměstnanci.

Bezcitný. Bez slitování opustil svoje děti, aby je o mnoho let později stejně bezcitně zatáhl do podvodu. Do doby, než je jmenoval při svém hlupákům srdcervoucím projevu ve sněmovně, nikdo ani nevěděl, že existují.

Zbabělý. Místo toho, aby přiznal, že vše vymyslel a zorganizoval a ostatní použil jenom jako zástěrku, včetně rodinných příslušníků, tak se za nimi ukrývá.

Odporně nenažraný. Když chtěl svého syna z prvního manželství uklidit, poslal jej na Krym. Co si budeme povídat, bída, žádná zábava, počasí nic moc, nebezpečí teroristického útoku vysoké. Proč ho neposlal třeba na nějaký karibský ostrov s bílými plážemi, živým turistickým ruchem a hojnou zábavou? Evidentně se mu příčí vydat pár peněz za pohodlí vlastní krve.

Špinavec. Když se mu to hodilo, tak označil vlastní děti za duševně nemocné, blázny. Udělal by něco takového normální člověk?!

Duševně chorý. Mnohé duševní choroby jsou dědičné. Pokud tedy Bureš prohlašuje, že jeho děti jsou duševně nemocné, s největší pravděpodobností je duševně nemocný i on sám. Stačí se zaposlouchat do jeho projevů.

Na obrázku může být: 1 osoba, směje se, stojí, venku a textLhář a podvodník. Před parlamentními volbami sliboval po celé republice všechno všem. Sedmnáct hal pro zimní sporty, nemocnice, miliardy na opravy silnic druhé a třetí třídy. Dnes o naprosté většině slibů mlčí a na těch několik zbývajících nejsou peníze. Přitom prohlašoval den co den, tam jsme našli miliardy, tam jich sedmnáct …

Mafián. I když zde se musím nejprve omluvit především všem italským mafiánům – ve srovnání s Burešem jsou to čestní, věrní a naprosto spolehliví muži s noblesou. V případě Bureše jde jenom přenesený výraz pro organizovanou skupinu zločinců, sprostých, podlých a společnosti mnohonásobně nebezpečnějších. Jejich jednání podkopává samotné principy morálky a práva, bez nichž lidská společnost odumírá.

Bureš je gauner, a proto od něho nic jiného nelze čekat. K němu do hnutí se táhnou jenom jemu podobní, chováním, mluvou i skutky, opět nic neočekávaného, ale jací jsou lidé, kteří ho již dvakrát volili, ani za pět let neprohlédli, a ve svém bludu setrvávají a pohřbívají budoucnost nás všech? A jak zbabělé a neschopné poslance si zvolili ti ostatní? Skandální je už vůbec to, že je Bureš předsedou vlády. V zemi, ke jsou lidé hrdí a mají alespoň trochu selského rozumu, by se nestal ani poslancem. V normální zemi by si totiž vůbec neškrtnul. Zkuste někdo z Vás udělat takovou kariéru na Slovensku, a to jak na politické, tak podnikatelské úrovni.

Skandální je také jednání policie a jejího vedení. Dobře si ve videu, které nyní „otřásá“ politickou scéno všimněte momentu, kdy syn popisuje, jak kontaktoval českou policii. Ti dole se mi ozvali ( idealisté, kteří ještě věří, že slouží zákonu a že zákony zde platí pro všechny ), jakmile se případ dostal v policejní hierarchii nahoru, hrobové ticho. Proč asi?!

Autor: Miroslav Sládek, fb

 
Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 3,70 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x