3.11.2017
Kategorie: Společnost

Nekonečný příběh senátora-nesenátora Hlavatého

Sdílejte článek:

RED HOOK

Miliardář Hlavatý byl senátor. V nedávných volbách do Poslanecké sněmovny kandidoval za ANO. I intelektuálně zastydlý troglodyt ví, že kandidující může být zvolen třeba z posledního místa kandidátky díky zakroužkování.

Pana senátora miliardáře Hlavatého zakroužkovalo cca 4850 voličů. Díky tomu se stal poslancem a automaticky přišel o post senátora. Přesně podle Ústavy, na kterou tento polyhistor přísahal. V momentě, kdy to zjistil, se několik dní mlčky kýval. Pak proklel všechny kroužkující. Nachcání na hroby jejich předků se zdržel pouze díky tomu, že v mládí absolvoval tehdejší teambuilding – Kurz tance a společenské výchovy ROH. Pořádaný zemědělským družstvem Lajka.

Na jím uvolněné místo senátora jsou vypsány doplňkové volby. Současný poslanec Hlavatý do nich jde, jelikož je to jediná možnost, jak obnovit rovnováhu Všehomíra a být opět senátorem.

Doplňkové volby budou něco stát. Miliardář Hlavatý soudí, že pokud by to měl někdo platit, tak těch 4850 kriminálníků, co ho zakroužkovalo. On nic nezpůsobil. To oni.

On poslancem být nechtěl. Na kandidátce do Poslanecké sněmovny byl, to ano, ale s tím, že chtěl prohrát. Že chtěl být poslední. Protože být poslední je mantra, kterou se v životě řídí a nikdy na tom neprodělal.

No, co dodat. 

Vzhledem k tomu, že o tom píšu tuším potřetí, už asi nic. Snad pouze jedna věc: Vydělat miliardy dokáže opravdu málokdo. Základní předpoklad k tomu takto neuvěřitelně zbohatnout je ten, že nejste mainstream. Musíte být vyjímeční. Extrémně vyjímeční. Musíte být buď v horní, nebo spodní úvrati. Musíte být buď génius, nebo naprostý idiot. Což myslím sedí.

Paulo Coelho kdysi řekl, že pokud osel začne hýkat, většinou nespí. Pan Hájek, který nepochází z opice ale z gekona k tomu dodal, že pokud osel hýká, většinou nespí nejen on, ale i ostatní kolem. Já bych to doplnil topografickou poznámkou, že pokud slyšíte hýkat osla, nebude pan miliardář Hlavatý daleko a bude vzhůru.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, kdy že budou Vánoce. Docela mne tou otázkou vyděsili. Doteď přemýšlím jak jim sdělit, že Vánoce letos přeskočíme.

Dnes bylo šedivo stejně jako včera. A jako bude zítra.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x