21.11.2023
Kategorie: Společnost

Čau Praho! Prezident Pavel bere 341 000 Kč měsíčně. Češi se podle něj prý nemají tak špatně …

Sdílejte článek:

ONDŘEJ PROKOP

Prezident Pavel bere 341 000 Kč měsíčně. Češi se podle něj prý nemají tak špatně. Asi neví, že milion Čechů žije pod hranicí chudoby a další dva miliony se do ní rychle propadají. Česko je jediná země v EU, které se nedaří dostat z ekonomických problémů. Reálné mzdy klesají a ceny letí vzhůru.

Ani Německo si nemyslí, že by se Češi měli lépe. Německý magazín Die Welt napsal “Česko je nemocný muž Evropy” a dávají nás za odstrašující příklad. Našich ekonomických problémů si všímají ve světě všichni kromě prezidenta Pavla a premiéra Fialy. 

Češi podle statistik zchudli nejvíce z vyspělých zemí OECD. Reálné mzdy klesly natolik, že nás to vrátilo o pět let dozadu. Služby a zboží přitom zdražilo několikanásobně.

Nákupy zbraní za stovky milionů a miliardy ale pokračují. Ministryně Černochová (ODS) nakoupí rakety za 762 milionů Kč. Na některé věci prostě Fialova vláda očividně peníze má. Hádejte, na co se tyto zbraně asi použijí?

Ministr Jurečka chce vidět do vašeho bankovního účtu. Právě teď si nechává schválit zákon, který mu to umožní, pokud kdokoliv z vašich blízkých požádá o sociální podporu. Podle Úřadu pro ochranu osobních údajů ale Jurečkův zákon poškodí vaše právo na ochranu soukromí a dojde k prolomení bankovního tajemství.

Piráti se zase ukázali. Pochybnou o 2 miliardy Kč předraženou zakázku na nové metro D pod Pirátským vedením nikdo nechápe. Protikorupční organizace i my jako opozice jsme žádali, aby Praha celou věc prošetřila. Piráti ani ODS ale naši žádost nepodpořili a tak se zase nic prošetřovat nebude. Dozimetr v Praze nejspíš pokračuje.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 58. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

 

 

Pusťte si nový díl Čau Praho!

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x