8.11.2023
Kategorie: Politika

Jakýmkoliv způsobem

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Včera jsem ve článku zveřejnil výzvu, aby se mi ozval někdo, kdo i přes ty nutelly a totální fiasko zahraniční politiky, ještě věří našemu Blyštivému Péťovi… Jeden existuje. Jmenuje se Pavel Holík a napsal mi mail, ve kterém mimo jiné napsal toto: „Já se hrdě hlásím k vládě PF. Nevím, jestli budu volit zrovna jeho, ale některou ze stran, která bude mít potenciál vytvořit protiváhu Babišovi a Okamurovi určitě. Volím zastupitele, kteří mají vizi a mají morální kredit pro výkon veřejné funkce jako p. Fiala, Kupka, Jurečka, Bartoš, Výborný, Válek atd…“

Poprskal jsem monitor…

Takhle si libtardi představují vizi… Tvrdí, že vrátili naší zemi morální kredit v zahraničí a pak našeho Péťu nepřijme ani Nigérie. A co je ještě horší, zamini to ani nevědělo předem, aby tu návštěvu zrušili sami. Péťa není státník světového formátu, ale je ta poslední onuce. Myslím, že se ještě nikdy v našich dějinách nestalo, aby nějaká africká země nepřijala oficiální státní návštěvu z naší země a takhle brutálně nás vyfakovala.

Síkelu zase nepřijali Saúdové ani Kuvajťani…

Mohu se zeptat? To je ta vize, kterou mají? Všimnout si po dvou letech, že tu máme drahé potraviny? Všimnout si po roce a půl, že válka na Ukrajině jaksi není tak úplně vítězná? Všimnout si po roce, že lidi prostě nemají peníze? Kdy přijde Válek s převratným objevem, že fakt není penicilín? Chybí léky a Válek radí, že máme obvolat sto lékáren. Morální kredit pro výkon veřejné funkce…

Už Česko dali dohromady a nebo to ještě budou nějak vylepšovat?

Tahle politika nás všechny jen na inflaci stála víc než dva nové atomové reaktory. Hodnotová politika, vize a morální kredit této vlády nás stály bilion korun, dlouhodobý pokles kupní síly, zrychlující pokles průmyslu, zastavené vysoké pece, jaderný terč nakreslený na Mošnově a celé ostravské aglomeraci, další stamiliardy na nákup zbytečného obrněného šrotu a hlavně… nejvyšší ceny energií na světě. K tomu videa s nutellou, dýchavičné zdravotnictví, rozklad školství.. Bilion korun… možná víc.

Pavlu Holíkovi to za to ale stálo… Měl bych ten mail poslat jeho psychiatrovi, aby mu zarazil sobotní vycházky.

Pamatujete, co jsem říkal na demonstraci? Pět programových bodů:

1.Ceny elektřiny bude dvě koruny za kilowatthodinu. Když se vyrábí za korunu, může se prodávat za dvě. Brání tomu jen nenažranost. Jak toho chci dosáhnout? Jakýmkoliv způsobem.

2. Hytlermarkety budou povinně uvádět nákupní cenu svého zboží. Že máme v zákoně obchodní tajemství? Provize za zprostředkování půjčky se také musejí povinně uvádět a dalo se to udělat. Když to šlo v jednom případě, půjde to i v jiných. Jak toho chci dosáhnout? Jakýmkoliv způsobem.

3. Televizní poplatky budou zrušeny. Když to nepůjde jinak, tak i s Českou televizí. Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. Česká televize je vinna tím, že si Fiala všimnul drahoty až po dvou letech vysoké školy škůdcovství. Jak toho chci dosáhnout? Jakýmkoliv způsobem,.

4. Žádné snižování důchodů. Senioři si na svou budoucnost vydělali tím, že postavili elektrárny, přehrady, silnice i továrny. Nemusejí se o to dělit s mladými. Mladí si mají vydělat na svojí budoucnost a svoje stáří. Že toho nejsou schopní? Celý svět je otevřený a v Mollenbecku či Malmo jsou levné byty.

5. Grýndýl bude zrušen. Bez náhrady, bez pardonu a bez milosti. Investor, který nacpal miliardy do elektroaut, která nikdo nechce, do solárů, které produkují ultradrahou elektřinu, investoval do zavírání továren a věřil Leyenové, že z toho nebude průser, ten si nezaslouží jinou budoucnost, než krach. Taková budoucnost přijde stejně, takže bude lepší, když zkrachují jen ti, kteří nás do toho uvrtali a ne my všichni s nimi. První skončí emisní povolenky. Kdo investoval do zločinu na vlastním národě, ten prostě prodělá. Jak toho chci dosáhnout? Jakýmkoliv způsobem.

Tohle je teď naše nejbližší budoucnost, tohle je to fundamentální, čeho musíme dosáhnout. Politické postupy, prostředky a řešení mohu být voleny různě, ale republiku nezachráníme, pokud nedosáhneme alespoň těchto cílů. Levná elektřina, potraviny za férovou cenu, odstřihnout novináře od peněz zadarmo, neobírat seniory a přestat se tvářit, že se fyzikální zákony dají přehlasovat v Bruseli.

Všem chytrolínům, kteří už teď vědí, že to nejde, vzkazuji obligátní: Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody. Nějaké slzičky, že to bude pro někoho nespravedlivé, že někdo kvůli tomu zkrachuje, protože v dobré víře nakoupil akcie firem, dovážejících z Číny soláry, to mě už nedojímá. Když to takhle půjde dál, tak nakonec zkrachujeme všichni. Nejen ti, co věřili Timmermansovi. Co se mě týče, já se raději smířím s krachem investorů a následnými soudy než s krachem celé společnosti a následným rabováním.

Pět bodů…

 

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x