8.10.2023
Kategorie: Politika

EU platí vrahy

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Izrael je ve válce. Ve válce s Palestinci, které Evropa roky platila a podporovala. Ve válce s radikály, které si sem humanitárně zveme a platíme.


8,5 miliardy EUR. Přesně tolik jsme jako Evropská unie přispěli od roku 1993 na palestinské teroristy. Já i vy. Samozřejmě pod rouškou nereálných utopií a vznosných sloganů pro hloupé a naivní Evropany. EU prý těmito obřími částkami financuje Palestinu „s nadějí na ukončení blízkovýchodního konfliktu prostřednictvím většího vzdělání, více příležitostí k prosperitě, větší politické kultury a méně zbraní, útoků a nenávistných hesel proti Izraeli“.

No tak teď to máme. Proč pořád nechápeme, že prostě ne všechny kultury na této planetě myslí a jednají stejně jako my? Proč si sem vozíme lidi, kteří veškerou naši pomoc považují za naši slabost? Proč posíláme těmto lidem peníze na jejich války a konflikty, zatímco u nás začínají mít statisíce existenční problémy? Proč si pořád nechceme připustit, že oni o naši demokratickou pomoc nestojí a pokud, tak tu finanční využijí jen a jen podle svého, jako to dělají tisíce let a to klidně proti nám?

Takže gratuluji Evropě k podpoře teroristů, kteří si podle jejich vlastních záběrů nezadají s hrdlořezy z ISIS. Stejně jako oni mají radost ze zabíjení nevěřících a stejně jako oni jednají jen v souladu s jejich dávnými zákony. Tisíciletá nenávist, ubití zajatci, zohavená těla a radující se běžní vesničané. A Evropa? Ta se prý bojí jednoznačný postoj razantně prezentovat, protože už tu má těch muslimských menšin příliš mnoho.

Tohle tady chceme? Tohle má být součást té Evropy, kterou máme i ze svých kapes podporovat? Tohle za nás Vítek Rakušan podepsal? Už tu visí všude izraelské vlajky? Ne? Nebo najednou neví naše kavárna na jakou stranu se postavit? Já to vím. Na stranu všech těch, kteří tu tohle zlo nechtějí.

Je mi upřímně jedno, co si tito lidé dělají, a jak si vládnou u sebe doma. Respektuji jejich právo na to tak činit a nemám touhu tam vyvážet naši „demokracii“. Ale tady to nechci. Nechci tu islám a nechci tu žádné nekompatibilní kultury, jejichž cílem není nic jiného, než zaujmout naše místo v zemi, kterou pro nás vybojovali naši předci.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
195 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x