9.10.2023
Kategorie: Společnost

Hovado z Ukrajiny

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Muž ženě v přirození odpálil pyrotechnickou petardu, o její život nyní bojují lékaři. Podle informací přímo z místa zde asi pětatřicetiletý Ukrajinec nejprve zbil ženu z Moldavska a poté jí do přirození zasunul pyrotechnickou petardu, kterou následně také odpálil.

Pro vítače Ukrajinců a nosiče ukrajinské vlajky. Vaše nenávist vůči všem, co odmítají ukrajinské migranty v naší zemi by se měla přehodnotit a vy si konečně přiznejte, že ti, co se k nám dostávají nejsou zrovna výkvět lásky a dobroty. Čekám, kdy konečně pochopíte, že většina obyvatel Ukrajiny nás má za póvl přesně tak, jak to vyjádřil natvrdo ukrajinský ožrala na videu pod článek. Jsme pro něj český zmrdi. Jak se vám to poslouchá?

Nějak se nám to množí. Mrtvý Rom, znásilněná a mučené dívka které to přežila jen náhodou, žena s petardou v děloze a spousta dalším které se nikdy nedozvíme, protože to před námi policie tají. Kdo vládne polici? Rakušan. Takže je chrání náš vlastní ministr vnitra. No paráda. Poslední dobou na ně narážím všude a hlavně v obchodech. Chovají se jako by jim to patřilo a pokud se jim nevyhnete, převálcují vás vozíkem.

Těm, co by mi na to odpověděli, že jsou to v podstatě Rusové bych musela napsat. Ne, nejsou. Rusové-Ukrajinci žijí hlavně na východě a na Západní Ukrajině jsou to hlavně potomci Poláci-Ukrajinci, kterým tato země dříve patřila. Tak nám vyvstala otázka, s kým vlastně Rusko bojuje? Řekla bych že s potomky Poláků. Jejich nenávist vůči Rusku je všem dobře známá a dobře se to ukazuje na dnešní politice Polska. Z historie víme, že i se Polsko spolčila s Německem vůči naší zemi a že nám sebralo kus naší zemi. Jejich krátkozrakost sem jim hodně nevyplatila, protože ze spojence se stal ten nejhorší nepřítel. Polsko mělo na počet obyvatel největší ztráty na lidských životech ze všech zemí. Ano, celý svět se řídí heslem, Perte se a žerte se.

Zdroj: V noci na dnešek po půlnoci došlo na ubytovně v Kožlanech na Plzeňsku k naprosto hrůznému trestnému činu, který se vymyká jakémukoli lidskému chápání. Muž ženě v přirození odpálil pyrotechnickou petardu, o její život nyní bojují lékaři. Podle informací přímo z místa zde asi pětatřicetiletý Ukrajinec nejprve zbil ženu z Moldavska a poté jí do přirození zasunul pyrotechnickou petardu, kterou následně také odpálil.

Při výbuchu petardy žena pochopitelně utrpěla velmi vážná a život ohrožující vnitřní zranění. Muž ale nepřivolal pomoc a sám těžce zraněnou a nevýslovnými bolestmi trpící ženu odvezl do Fakultní nemocnice v Plzni, kde se snažil lékařům namluvit, že ženě zranění způsobila rána do břicha. Lékaři samozřejmě okamžitě poznali, že zranění ženy neodpovídají popisu, i jak k nim zřejmě došlo, a vše oznámili policii. Policisté okamžitě vyjeli do nemocnice, podezřelého cizince zde zadrželi a umístili do policejní cely.

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x