14.9.2023
Kategorie: Společnost

Do aktivních záloh by mohli vstoupit i Slováci nebo lidé nad 60 let, řekla Černochová

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Inu uchazečů je málo, válka klepe na dveře, na důchody stejně nebudou peníze, tak huš kuš s vámi na frontu. Jako limitní hranici by měla paní Černochová klidně i 65 let, páč prej jsou na tom ti důchodci líp, než leckteří mladí hošani. Což je teda samo o sobě smutný, nicméně bych v tomto asi dala paní ministryni za pravdu. Ono když si z nich cíleně pěstujete fluidní bezpohlavní sněhový vločky s gelíčkovejma nehtíčkama a rtěnčičkou, těžko z nich uděláte přes noc válečníky ochotně se vrhajíc v boj.

To sice budou řvát, že budoucnost je jejich, důchodcům by nejraději sebrali volební právo a sami ho měli ideálně od školky, ale reálně pro tuto zemi zamakat by byl asi oříšek. Natož zemřít, když teda mají celý život před sebou, že. A na frontě není lattéčko, Mekáč a maminka co pere, a vůbec je to tam strašně nepohodlný. Takže se do těch jejich aktivních záloh nikdo moc nehrne, nepomáhají promofotky záložních vůdců a vůdkyň, s odřenýma ušima jsme na 50% požadovaného.

S dobrovolným předurčením je to ještě horší, v srpnu to bylo celých 30 kusů ochotných se nechat případně poslat na smrt. Čekám, kdy po Slovácích začneme o živou sílu žebrat i mezi ostatními zatím stále menšinami zde se ubytovávajícími. Abychom se ale potom nedivili. Ono totiž to, že člověk bojuje vždycky primárně za svou zemi, svou rodinu a svůj národ má své historické, po generace upevňované kořeny. A je většinou jedno, ve které jiné zemi se zrovna fyzicky nachází.

To, že si aktuálně zblbnutý progresivní Evropan myslí něco jiného, je jeho naivita, a zkrátka brát si do své země, natož do své armády kulturně nekompatibilní jedince je pitomost, na kterou by mohl taky dost fest dojet. No a to, že to tu mají zachraňovat důchodci, které drbe tenhle šílenej systém kde se dá, to už snad ani nechci komentovat vůbec.

FB

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
157 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x