30.7.2023
Kategorie: Politika

Co nám zbývá?

Sdílejte článek:

ŠTĚPÁN VOSTATEK

Pokud tahle pětidemoliční pakáž kolaborantů vydrží až do konce volebního období, nezbyde nám nic jiného, než v dalších volbách volit hnutí ANO, aby se tahle hrůzovláda neprotáhla ze zbývajících dvou let na šest. Ale žádná výhra to není. S hnutím ANO na tom budeme jistě lépe ekonomicky, ale !!!

Za Babišovy vlády se totiž z Čechů stali nepříčetní rusobijci a američtí lokajové. Odstranil se Koněv, přejmenovaly se ulice a náměstí, přes noc se naprosto brutálně překroutila kauza Vrbětice, řeporyjský psychopat řádil v ruské televizi. Tohle všechno se dělo v režii zkorumpovaných komunálů předchozí opozice – současné vlády, ale za tiché podpory Babišovy vlády. I ona krmila nadnárodní korporace, solární barony, přihlížela proudění stamiliard do zahraničí, prodávala elektřinu na lipskou burzu, neochránila občany před špinavým byznysem energetických firem, před konzumací druhořadých potravin a neudělala nic proti toku miliardových dotací do špinavých neZiskovek, jejichž činnost je v rozporu se zájmy nás všech. Nikoho proto ani moc nepřekvapilo, když v těchto dnech ANO téměř jednomyslně odsouhlasilo nastěhování zločinecké armády USA do naší země.

Přičteme-li k tomu, že v minulosti mělo ANO při sestavování vlády největší zájem o koalici s nejhoršími polistopadovými gaunery ODS a nikterak se netají, že pokud uspějí bude jejich prvořadým zájmem opět spolupráce s ODS, tak nemůžeme nevidět varovný prst a tane nám na mysli rčení: “Vrána k vráně”. A teď babo raď!

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x