17.7.2023
Kategorie: Společnost

Už mám toho lhaní plné zuby

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Pustit si televizi, otevřít Seznam a jeho podplátky, vzít do rukou noviny a časopis, to vše znamená ponořit se do bahna lží a výmyslů. Nekonečná snaha majitelů médií a s nimi spolčenými politiky vytvořila z této sféry bažinatou oblast, která ovlivňuje mysl mnohých lidí podléhajících tlaku na to, jak mají uvažovat, je zjevná. Je neskutečné, jak snadné je ovlivnit masy lidí a přesvědčit je o své uměle vykonstruované pravdě. Idiocie velké části národů se poté projevuje mnohem výrazněji, než by normálně uvažující člověk předpokládal.

Jaká témata rezonují poslední dobou v médiích. Ještě nedávno nesmírně nebezpečný a smrtící vir se změnil zpět ve chřipku a jaksi se přehlíží následky, které svým způsobem kosí ty, kteří podlehnuli nátlaku a prošli vakcinací. Je s podivem, že všichni ti 3x očkovaní už vynechali další dávky, když ty předešlé jim údajně měly zachraňovat život. Covid zaniknul stejně rychle jako vzniknul, jen dojezd pro očkované odpovídá tomu, jak dlouho byla pandemie připravována. Už jen při uvědomění si toho, jakou komedii média a politici spustili, musí inteligentnímu člověku naznačit, čeho jsou schopní. Bohužel zmanipulovaným je příjemnější na to zapomenout a tvrdit, že se nic neděje a udělali to nejlepší.

Covid je pryč, přesto poskytl mnoho podkladů a nápadů pro Gatesem ovládanou WHO a ukázal cestu, jak snadné je lidi ovládnout. Budou následovat další kroky, ostatně pracují na tom usilovně a na pozadí světového dění připravují mnoho dalších svobodu omezujících opatření. Nyní však nastupuje klimatohysterie. Se stejným úsilím jako kolem covidu, nás zasypávají informacemi o prudkém oteplování planety. Přestože se opět řada předních vědců k tématu vyjadřuje záporně, ostatně to bylo i u covidu a lékařských špiček, média tepou na plný výkon. Letošek je teplotně podprůměrný a teplé dny k létu patří a byly vždy. Na to máte zapomenout.

Nyní jsme svědky toho, jak se straší dopředu, přestože tzv. tropické třicítky nebyly ničím výjimečným ani před mnoha lety a vyšší teploty jsme zažívali také. Vše se odvíjí od aktivity Slunce, nikoliv lidstva. A ta samozřejmě po celou existenci Sluneční soustavy kolísá a mění se. I proto jsou doby ledové i ty teplejší. Člověk by si měl dát záležet na tom, aby dělal na planetě co nejmenší nepořádek typu plastů v moři, ale jinak počasí neovlivní, tedy pokud nebude do ovzduší vypouštět chemii, která má sluneční svit omezit. Planeta si i tak udělá co chce, o čemž svědčí vybuchující sopky, zemětřesení a uragány či zátopy. Nic z toho nevzniká vlivem člověka a tvrzení médií a přeplácených šílenců politiků jsou pouze lží a manipulací. Důsledky známe. Green Deal, hmyz v geneticky upravených potravinách, vybíjení chovů, omezování dopravy a vysoké ceny čehokoliv. Vše si necháváme líbit a pitomci se přilepují k silnicím.

Dalším tématem je gender. Je nepochopitelné, kam nás zase tlačí. Muž a žena jsou základem zachování lidstva a příroda to tak prostě vyřešila. Vše další je jen zasahování do jejích zákonů. Proč se to děje? Degeneruje lidstvo a blíží se ke svému konci? Nebo se jen současná generace nudí a padá do sebedestrukčního stavu znamenajícího úpadek lidstva a předzvěst návratu o pár tisíc let zpět a jisté obnovy normálního uvažování? Nebylo by to poprvé, už před tisíci let tu byli vyspělé generace, které mnohé uměly, aby později zanikly. Všechna ta uměle vzniklá pohlaví, pokusy vychovávat děti tak, aby si to své vybraly, to vše je jen projevem zvrhlosti elit a jejich snahy ovládnout i přírodní zákony.

Platební karty versus hotovost je pokusem, jak lidi zbavit další části svobody. Zde je vše postaveno na jedné jediné a velmi rozšířené lidské vlastnosti. Tou je lenost. Karta skutečně umožňuje uživatelům pohodlněji nakupovat. Nejdříve ve spojení s internetem, později i v obchodech. Je záměrně zvýhodňována, protože její užívání přináší bankám obrovské zisky, zároveň umožňuje velmi snadné odcizení peněz zmrazením účtu nepohodlných a odpůrců jakéhokoliv režimu. Spočítejte si, kolik Vás stojí poplatky za použití karty, přidejte cenu pronájmu terminálů obchodníkům a srážky z Vámi uskutečněných plateb zasahujících do zisku prodávajícího, dále možnost využít platbu kdesi v místě, kam nedorazila elektřina a signál, a teprve poté si dejte dohromady, jak drahá a praktická je Vaše kreditka. Masové používání karet je projevem hlouposti lidí a ukázkou vychytralosti těch, kteří transakce přes tyto minizloděje ovládají. A věřte, že jim zajišťujete solidní životní úroveň a zároveň jim dáváte obrovskou moc nad Vámi. A to vše jen díky své lenosti a pohodlnosti.

Posledními tématy jsou válka a obchod s dětmi. O válce se hovoří jen, když v ní jsou aktivními Rusové, a její příčiny, průběh a výsledky jsou záměrně zkreslovány. O obchodu s dětmi se nehovoří oficiálně vůbec, o jeho rozsahu se mlčí a důsledky úspěšného boje s ním poznáte jen dle náhle zestárnuvších tváří dosud zázračně mladistvých uměleckých hvězd a politických elit či špičkových byznysmenů. Kšeft s dětmi daleko svou odporností přebíjí ten s drogami a je neuvěřitelné, kam až lidstvo poklesnulo. Paradoxem je, že válka na Ukrajině odhalila jedno z ústředí tohoto obchodu a zasáhla ho. Přesto existují další místa, paradoxně jsou tam aktivní různé ,,charitativní“ mezinárodní a ,,uznávané“ organizace, které se na tomto obchodu podílí. Je to zvěrstvo, o kterém paradoxně média mlčí. Rusové jsou zmiňováni jako nepřítel, ovšem o jejich zásluhách není politicky korektní mediální scéna ochotna otevřeně hovořit ani tehdy, kdy jde o ta nejnevinnější stvoření, tedy děti postižené úchylností movitých dospělých.

Žijeme v tragické době a mlčíme, podřizujeme se a jsme ostudou v historii lidstva. Jen nejsme ochotni si to pro svou zbabělost připustit. A ovce spokojeně bučí a ty nejvýraznější z nich agresivně napadají každého, kdo na současný stav reaguje s rozumem a odporem.

Jindřich Kulhavý

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
51 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x