10.7.2023
Kategorie: Společnost

Jak TOP09 a Piráti podporují omezování svobody slova

Sdílejte článek:

FB

Tak tohle si dočtěte až do konce. A hlavně to prosím sdílejte. Je mi špatně z toho, jak TOP09 a Piráti podporují omezování svobody slova. Včera byl Daniel Vávra v Poslanecké sněmovně.


Bojuje dlouhodobě proti omezování svobody slova, za což ho respektuji. Přednesl svoji řeč, ve které upozornil na to, jakých lží se dopouští někteří politici a mainstreamová média. Což je prostě pravda.

Slovo si vzal poslanec Jan Jákob z TOP09. A spustil svůj arogantní monolog. Absolutně nereagoval na argumenty protistrany. Jen mluvil to svoje. A na konec řekl ÚŽASNOU větu.

Budu citovat: ,,Jsem rád, že máme zmocněnce, který bojuje s dezinformacemi. Protože dezinformátoři ohrožují naši národní bezpečnost.” Tleskám. Za tenhle stupidní výrok by se nemuseli stydět ani soudruzi Gottwald, Kopecký nebo Indra.

TOP09 navrhuje, aby STÁT OMEZOVAL přístup k informacím. Aby “nezávislá média” určovala, které informace se mají šířit na internetu, nebo které by se raději měly smazat.

A za tenhle státem direktovaný cirkus bude vybraným médiím platit peníze. To je pecka, co? Tady už to není o diskuzích. Každý svéprávný člověk si má sám rozhodnout o tom, co čte a co nečte. Stát na to NEPOTŘEBUJEME.

Svoboda slova buď je, nebo není. Nic mezi tím. A v tuhle chvíli svoboda slova prostě není. Sice (zatím) za názory nechodíme do vězení, ale to není měřítko.

Cenzura vždy začíná nevinně. V tomhle případě tak, že státem placený ňouma v rádoby nezávislé redakci bude rozhodovat o tom, co je pravda a co není.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x