3.7.2023
Kategorie: Společnost

Kde se berou?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Rozhlédnete li se kolem sebe či vezmete li v potaz obsah sdílených příspěvků na sociálních sítích, velmi často na Vás vyskočí fotky či videa, na nichž jsou námětem krásná auta, lodě, atraktivní dívky či třeba luxusně vypadající nemovitosti. Je vcelku evidentní, že se většina lidí nemíní zabývat totálními výmysly typu ekošílenství, gender, klimatohysterie a dalšími idiotismy, které do nás pod tlakem valí politici a média, A přesto lze konstatovat, že nás v poměru k počtu normálně uvažujících běžně toužících lidí relativně malá parta vyšinutých ideologů tlačí do kouta.

Je vcelku přirozené, že lidé mají rádi krásu v mnoha podobách. Estetické vnímání má každý rozdílné, ale ať už jste příznivcem čehokoliv, neznamená to, že nedokážete pochválit či obdivovat i zajímavosti z jiných sfér. Navíc se dá sladit více zájmů. Můžete milovat krásnou přírodu, rychlá auta, magičnost ženy, dobré jídlo, ladné tvary námořní jachty, a ještě jít na koncert vážné hudby. Bohužel existuje pár hlupáků, kterým budete vždy trnem v oku a budou Vám chtít vzít něco z toho, co Vy považujete za příjemné koření svého života.

Milovníci atraktivních aut, ale i běžní uživatelé motorových vozidel, mohou nechat většinou oči na vrcholných modelech velké většiny populárních automobilek. Dá se říct, že značky Ferrari, Porsche, Lamborghini, Bugatti, Pagani, McLaren a pár dalších vyrábí skvosty na kolech, o kterých každý normální kluk sní a pro dívky je jejich vlastnictví impulsem k seznámení se s jejich majitelem. To proto, že mít doma v garáží některý s těchto kousků znamená nejen určitou míru umění vydělat peníze, ale zároveň schopnost jít za svými sny. Takoví lidé jsou často hybnou silou lidstva nebo její součástí. Nemusí však vlastnit jen nejluxusnější auta, Mercedes, BMW či obyčejná škodovka mohou být snem stejně, jako mít hypersport, záleží na vztahu k autům a možnostem. V Africe je vrcholem zájmu solidní pick-up, lásku k motorismu ve většině částí Indie projevíte vlastnictvím motocyklu. Pořád máte o čem snít. A v daných oblastech, máte li něco takového, jste pro místní středem obdivu. Pořád patříte do skupiny, které chtějí různé Gréty a jí podobní sebrat to, co může být za jistých okolností středobodem Vašeho zájmu. Ať jste mladší, staří, láska k motorům je prostě tak silná, že se jí nikdo normální vzdát nechce. A ani k tomu není opodstatněný důvod.

Vztah mezi mužem a ženou je dalším a zásadním motorem lidstva. A základem k jeho udržení. Můžete milovat auta, letadla a lodě, ale největším zázrakem světa je zrození. Příchod dítěte, mláděte na svět je fascinujícím okamžikem a jeho další vývoj ukázkou síly přírody. Genderové šílenství je protikladem této přirozené nádhery a snaha vytvořit prostředí, v němž by se muž a žena žijící v rovnováze dané historií lidstva necítili přirozeně, je zločinem. Vzpomeňme na konec Římské říše, která doplatila na úchylnost provázející konec její éry. Homosexualita a další projevy nudící se tehdejší společnosti vedly nejen k válkám, ale v mocenských centrech i k devastaci vztahů mezi muži a ženami.

Ve velkém k destrukci Říma přispěly mimo homosexuality i obžerství hraničící s bezuzdnou konzumací jídla za každou cenu včetně nechutného zbavování se dosud snězeného za účelem možnosti dalšího setrvání u plného stolu, prostituce nabourávající rodinné vztahy, mrhání lidskými životy v arénách a další průvodní jevy. I nyní jsou na vzestupu především v nejvyšších společenských sférách podobné jevy. Pedofilie, genderové úchylnosti, satanismus, snaha nestárnout i za cenu lidských-dětských obětí, nesmyslné shromažďování neutratitelných majetků (Gates, Bezos, Sörös…), glorifikace umělců, sportovců a některých politiků. Blížíme se do bodu, kdy moc a majetek vítězí nad logikou, fyzikou a matematikou, přírodou a lidstvím. Tedy tam, kde začal konec mnoha kdysi vyspělých říší a civilizací.

Aby toho nebylo dost, ,,odborníci“ se snaží změnit i náš jídelníček. Maso není správné, živočišné produkty škodlivé s výjimkou hmyzu, byť právě u něj je stravitelnost lidmi víceméně mizerná. Navíc riziko požití parazitů obrovské. Rostlinná výroba je zase ovlivněna používáním produktů měnících genetiku. Což je stejně škodlivé, jako vstřebávat do těla parazitické organismy. Na stejné úrovni lze vnímat činnost Big Pharmy, jejímž cílem není vitální zdravý člověk, ale spíše závislák na produktech této sféry s možností ohraničit délku a kvalitu jeho života. Farmaceutické a potravinářské koncerny často úzce spolupracují a v podstatě určují to, jak je lidstvo zdravotně zdevastované. Ne kvalita ovzduší, ale jejich destruktivní přístup k zákazníkům je určujícím faktorem další existence naší dominance na planetě a schopnosti přežít.

Podíváte li se na výše uvedené, musíte se ptát, kde se berou ti, pro které jsme nepřáteli. A to včetně toho, co máme rádi, považujeme za radost a základní potřeby. Proč se nám stále snaží někdo hovořit do způsobu našeho života a do všeho, co máme mít rádi, co je a není správné. Tito ideologové se dělí na dvě skupiny. Jedni hovadiny vymýšlí a mají se sami skvěle a nadstandardně. A pak jsou tu dělníci devastace lidstva. Všichni ti aktivisté, mediální pracovníci, naivní hlupáci lepící se k silnicím a ničitelé jsou pouhými nástroji moci koncentrované v rukách nejbohatších a mocných. Patří k nim i politici toužící po přestupu mezi šlechtu. Ve skutečnosti jde pouze o otroky neuvědomující si, jak nicotnými loutkami se stali. Bohužel bez nich by ti nahoře škodit a měnit svět dle svých potřeb nemohli. Tím se vysvětluje rčení, že vše smrdí od hlavy. Ale bojovat a nevzdávat se musíme ve všech jejich vrstvách. Přilepený pitomec je stejně nebezpečný jako ten, kdo ho mediálně či politicky podporuje. Je třeba chápat širší souvislosti a nepoddávat se. Používání aut se spalovacími motory není méně ekologické než elektronesmysly, topení v krbu neroztočí planetu do protisměru a likvidací dobytku nezpůsobíme šíření ledovců i do Afriky. Homosexualitou lidstvo neočistíme od hříchů a nenarozené děti rozhodně nezmění rovnováhu CO2 na planetě. Nepodléhejme uměle vytvořeným klamům a braňme normální svět.

Jindřich Kulhavý

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x