2.7.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Fiala kupčí s uprchlíky. Asi touží po francouzském scénáři

Sdílejte článek:

JIŘÍ JURČÁK

Zatímco Orbán s Morawieckim se proti kvótám a výpalném za uprchlíky jasně vymezili a další jednání zablokovali, světový lídr Fiala to označil za nešťastné. Už se těšil, jak shrábne za Ukrajince nějaké to euro na F pětatřicítky.

„České republice, MNĚ se podařilo dostat do těch závěrů přímo zmínky o tom, že je potřeba podporovat finančně země, které hostí velké množství ukrajinských uprchlíků. Ale Polsko a Maďarsko blokují celý ten text. Takže fakticky blokují finanční prostředky pro ukrajinské uprchlíky, které bychom mohli dostat,” pochlubil se náš signalista veřejně zradou zájmů občanů této země. Mimochodem, situace je poněkud pikantní, že se o zásluhy na této zradě hlásí i další skvělý politik vládní Národní fronty, Vítek Rakušan.

Tak snad se nějak dohodnou, aby pak někdy historie jejich zásluhy spravedlivě ohodnotila a odměnila. Pomiňme krátkozrakost v uvažování obou těchto současných velkých kormidelníků naší politické scény a pomiňme neprostou odtrženost od reality ostatních evropských vrcholných politiků, kteří mi více než rozvážné, moudré muže a ženy, připomínají pomatené vizionáře, kteří pod vlivem nějakých návykových látek tančí šílený tanec svatého Víta. Oba tito političtí giganti, při svém vyjednávání asi pozapomněli prozvonit dalšího velikána a experta na státní prachy, Stanjuru a popřemýšlet o tom, jaké to bude když tak nějak ti UA uprchlíci dojdou, nebo když ztratí uprchlický status? To jsme na tom opravdu tak dobře, abychom platili ekonomicky mnohem silnějším „přátelům“ miliardové výpalné za to, že ve své pomýlené hyperkorektní pseudohumanitární potřeštěnosti otevřeli a stále otevírají náruč všem cizím státním příslušníkům, kteří si o to řeknou?

„Uprchlíci vítejte! My to zvládneme“, bylo heslem všech těch “inteligentních a osvícených” politiků, vševědoucích novinářů i vyžírků z neziskovek! Není to tak dávno, co se vysmívali dezolátům ze zemí východní Evropy, nazývali a stále ještě mnozí je nazývají xenofoby, rasisty a extremisty, když se proti takovéto sebezničující politice bouřili a bouří? Ploty byly špatně. Ale jenom některé. Pestrá, multikulturní společnost nás obohatí! Nu, všichni vidíme, jaké jsou všude tam, kde k tomuto obohacení dochází, výsledky. Války gangů, no go zóny, šikana školáků, žen s jiným světonázorem, antisemitismus, útoky „vyšinutých jedinců” které samozřejmě vůbec s ničím nesouvisí a mnoho jiných bonbónků, o které žádný soudný člověk se zdravým rozumem opravdu nestojí. A co na to evropské elity i s evropskými vůdci? Hyperkorektnost, zamlčování, omlouvání jinou kulturou, zvyky, diskriminací atd atp.

A co na to největší Evropan, světový lídr a ukrajinský ambasador Fiala? Je nešťastný! A vyčte Orbánovi s Morawieckim, že ho připravili o jeho slíbených třicet stříbrných.

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x