30.6.2023
Kategorie: Ekonomika

Česká pošta, její hospodaření a odměny jejich manažerů

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Česká pošta letos počítá podle svého šéfa Miroslava Štěpána se ztrátou okolo 1,5 miliardy Kč proti původním 3,5 miliardy Kč. Loni vykázala ztrátu 1,75 miliardy.

Může mi někdo vysvětlit, jak je tohle možné? Jak je možné, že přes to, že hospodaření tohoto státního podniku vypadá jako díra po granátu, tak si manažeři rozdělují odměny o sto šest? A to základní měsíční hrubá mzda tehdejšího generálního ředitele Romana Knapa byla v roce 2022 ve výši 332 500 korun.

Neměl by se spíš než o pofidérní dezinformace o tuto řízenou likvidaci zajímat Vítek Dozimetr Rakušan, do jehož gesce Pošta patří? Nebo je to součást jeho plánu? Jak jinak si vysvětlit, že se pod jeho vedením chystá rozprodej lukrativního majetku, ruší se pobočky, propouští zaměstnanci a zároveň tu vznikají nové pobočky ukrajinské Nova Pošty? Tak je tohle normální? Pro něj asi ano.

Tahle vláda zničí naprosto všechno. Dokonce i službu, která přežila Hitlera, komunismus i třicet porevolučních let. Fialu a Rakušana už zřejmě funkční nepřežije. A tak to tu začíná být se vším.

 

fb

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x