1.6.2023
Kategorie: Ze světa

Útok začne v době summitu NATO v Litvě

Sdílejte článek:

LARRY JOHNSON 

Žijeme v bizarní době. Ukrajinští a američtí představitelé nadále veřejně varují před hrozící ukrajinskou ofenzívou, jejímž cílem je vytlačit Rusko z jeho nedávno získaných území v Donbasu, Záporoží a Chersonu. Nepamatuji si na jedinou historickou událost, kdy by byla nějaká vojenská síla soustavně zatlačována a decimována a vůdci a podporovatelé této armády by veřejně oznámili, co se chystají udělat.

USA údajně už měsíce spolupracují s Kyjevem na protiofenzivě

Pokud jste nečetli poslední příspěvek od Simplicia, udělejte si radost a klikněte na tento odkaz. Není za platební branou a je to další vynikající článek. V souvislosti s nadcházející ukrajinskou ofenzívou si Simplicius všímá šílenství tajemnice pro politické záležitosti USA Victorie Nulandové.

Závěrečný článek, který nás plně přivádí k ukrajinské ofenzivě, představuje sérii titulků poháněných nedávnými prohlášeními čarodějnice z Majdanu Victorie Nulandové, že „USA už měsíce spolupracují s Ukrajinou na protiofenzivě.“

Nejenže uvádí výše uvedené tvrzení, ale i další nesmysly: “I když plánujete protiofenzívu, na které s vámi pracujeme už asi 4 – 5 měsíců, už začínáme diskutovat s ukrajinskou vládou a s přáteli v Kyjevě – jak na civilní, tak na vojenské straně – o dlouhodobé budoucnosti Ukrajiny,” řekla Nulandová na Kyjevském bezpečnostním fóru prostřednictvím videolinky z ministerstva zahraničních věcí.

Nulandová: Útok začne v době summitu NATO v Litvě

Vypustila však následující malou zajímavost: Dodala, že “útok pravděpodobně začne a bude probíhat souběžně s akcemi, jako je summit NATO v Litvě, který je naplánován na 11. července.”

Což potvrzuje mé předchozí teorie o tom, že velká ukrajinská ofenzíva se možná bude časově shodovat s obrovským cvičením vzdušných sil NATO – označovaným za “největší v historii” -, které začne 12. června a bude se časově prolínat s červencovým summitem NATO.

Přestože zprávy od Zelenského a Nulandové a jim podobných jsou čistá šaškárna, realita toho, o co se Ukrajina může pokusit, je děsivá, vzhledem k počtu ukrajinských vojáků, kteří jsou posíláni do víru zabíjení. Jedná se o lidské oběti jen proto, aby uspokojili západní sponzory.

Spojování ukrajinské ofenzívy s nadcházejícím červnovým cvičením NATO naznačuje, že Spojené státy a NATO doufají v zopakování loňského cvičení NATO, které bylo použito jako záminka pro umístění výbušnin na plynovod Nord Stream. Je to čiré zoufalství. Těžko uvěřit tomu, že by se Rusko nechalo ukolébat do stavu sebeuspokojení, nebo že by ho pohltila předčasná oslava jistého vítězství. Pokračující nápor ruských leteckých bomb a raketových úderů na Ukrajině vyvrací tvrzení, že Rusko oplývá nadměrným sebevědomím.

To myslí vážně?  

Západní lídři nechápou skutečnost, že Ukrajina navzdory početní převaze nedokázala převzít kontrolu nad Donbasem během osmi let trvající občanské války, která začala v roce 2014. Rusko do tohoto konfliktu nasadilo své jednotky, tanky a dělostřelectvo až po spuštění speciální vojenské operace (SVO) v únoru 2022.

Pokud Ukrajina nedokázala porazit domobranu Doněcké a Luhanské oblasti během posledních devíti let, jak má dosáhnout vítězství na bojišti, když většina nejlepších ukrajinských vojáků byla během ruské operace zabita a zraněna?

Zdroj

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,55 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x