17.4.2023
Kategorie: Společnost

Děti jako nástroj politické manipulace

Sdílejte článek:

NIKOLA BORNOVÁ

V moderní západní politice jsou děti používány jako nástroj manipulace velmi často. Přestože je naše civilizace už v pokročilé fázi rozkladu a zdravý rodinný život je považovaný za cosi blízkého terorismu, tak pořád ještě mají dospělí lidé určité rodičovské instinkty. Takže když je někdo přesvědčí, že jsou někde ohroženy děti, vypne jim ten zchátralý zbyteček logického myšlení a začnou hystericky podporovat cokoli, co jim šikovný manipulátor předloží v rámci „ochrany dětí“.

Operaci zneužívající vyfabrikované zkazky o trpících dětech jsme v posledních dvou dekádách viděli už několikrát. Ať už šlo o miminka, které prý padouši na Blízkém Východě vytahovali z postýlek a roztloukali jim hlavičky (celé vymyšleno) nebo o děti, které prý zabíjel a mrzačil naprosto nesmyslný chemický útok od zlého diktátora (celé vymyšleno). Fascinující na tom je i to, že podobné psychologické operace vznikají na příkaz monster, která jsou zaražena až po krk hluboko v pedofilních kruzích, které obchodují s dětmi (a lidskými orgány) po celém světě…ale to je na jiný článek.

Nedávný absurdní zatykač na prezidenta Putina byl vydán v podstatě za to, že Rusové prý “po tisících unášejí ukrajinské děti do Ruska, kde je násilně převychovávají na zlé RuSSáky a Putin je tedy doslova HITLER, REEEEEEEEEE!“.

Celé je to samozřejmě jen další psychologická operace a úplný nesmysl. Vlastně se dá se říct, že realita je přesný opak obvinění. Ve videu níže se můžete podívat na ty “trpící ukrajinské děti co jsou doslova v ruských nacistických koncentrácích“. Ve skutečnosti Rusko prostě jen dalo peníze na to, aby ty děti mohly na čas odjet z oblasti stále ještě bombardovaného Donbasu a pokračovat ve studiu hudby v bezpečí. To je celé. Odvézt děti se souhlasem rodičů z válečné zóny je teď tedy válečný zločin? Co je to za absurdnost?

Co ale čekat od civilizačního bloku, kde je přání “chci mír” považováno za projev válečného extremismu, kde je referendum považováno za ohrožení demokracie (sic!), kde krádeže v řádech miliard korun jsou beztrestné zatímco krádež několika housek bezdomovcem je těžký zločin, kde máme podle potřeby i „hodné“ hákové kříže a znaky SS či láskyplné humanitární bombardování a kde ta nejhorší amorální, pedofilní, psychopatická a někdy i dementní svoloč nejzuřivěji káže o morálce a demokracii.

Donbasské děti navíc tyhle “tábory” mají rády, protože jim umožňují dočasně žít v klidu a bezpečí a studovat to, co milují – třeba hudbu. Odjíždět z Donbasu ale opravdu musely napůl potají, to je fakt. Jenže ono to nebylo kvůli tomu, že by je po tiscích unášeli „zlí ruSSácký padouši“, ale kvůli tomu, že nacistický režim na Ukrajině považuje odjezd na dětské tábory v Rusku za nebezpečnou kolaboraci s nepřítelem a rodinám těch dětí za to tedy potenciálně hrozí i zabití.

Jsme součástí civilizačního okruhu, kde se už naprosto rutinně lže, manipuluje, lže, překrucuje, lže a pak navrch ještě trochu lže. Krom malých ostrůvků rozumu a skutečné laskavosti je tu všechno odporné a prohnilé. Nevím jak vám, ale mně už to vadit nebude, až se ten náš slavný “Západ” zhroutí do výkalů, které si sám pod sebe za poslední dekády nasr…nastlal. Skoro vše je tu teď totiž ovládáno super-bohatými pedofily, psychopaty, genocidními zrůdami, pohrobky skutečných nácků, šílenými nenažranci a retardovanými loutkami. Plány těchto démonů pro obyčejné lidi jsou jen temné a ještě temnější. Tohle si nezaslouží přežít. Musí to chcípnout, abychom mohli začít znovu a lépe.

bornova.pub

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x