10.4.2023
Kategorie: Politika

Jestli jim nakonec neděláme službu …

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Program demonstrace příští neděli je už odtajněn. Sejdeme se na Václaváku, ale tentokrát obráceně… pódium by mělo být dole na Můstku. Demonstrace by neměla být příliš dlouhá a pak se půjde k úřadu vlády, tedy ke Strakovce. U vchodu budou nakupeny petiční stánky, protože petice, která má deset tisíc podpisů, tu musí projednat petiční výbor ve sněmovně, což jinými slovy znamená, že s námi budou muset chtě nechtě mluvit a budou nás muset nechat něco říct. Zároveň bychom měli udělat lidský řetěz kolem celé Strakovky dokola a budeme rádi za každého, kdo tam s námi vydrží co nejdéle.

Je nám samozřejmě jasné, že musíte v pondělí do práce, protože na demonstrace nejezdí žádné ztracené existence, které už tento režim semlel. Na demonstrace jezdí ti, kteří ještě mají co ztratit a cítí, že jsou pomalu na řadě. Tohle samozřejmě žádný Šafr ani JXD nikdy nepochopí a dál budou hledat prototyp dokonalého dezoláta, ale my víme, že na vaší práci závisí vaše rodiny. Přesto, kdo budete schopni zůstat, nebo kdo budete schopni přijet druhý den a někoho vystřídat… budeme za vás rádi. Chceme u úřadu vlády vydržet co nejdéle, ale hodně to závisí od vaší podpory.

Samozřejmě pořád platí totéž, co píšu pořád. Buď můžete podpořit to, co je a nebo si počkat na nějakého lepšího lídra a lepší dobu. Pokud se jí dočkáte. Za posledních třicet let jsme se lepší doby nikdy nedočkali. Je to jen horší a horší. A jestli znáte někoho, kdo by se lépe bil za českou věc, sem s ním. Okamžitě ho začnu propagovat.

Jindro, jako potud dobrý… ale nemohu se zbavit dojmu, že s hentou Strakovkou děláme chybu… 

Považ, když se to alespoň trochu povede, tak se Fiala nedostane pár dní do práce. Když tam nepůjde on, tak tam nejspíš nepůjdou ani jeho podržtaškové. Dokonce se třeba ani nesejde vláda. Tři, čtyři dni nebudou úřadovat… Naše vláda nás letos oficiálně zadlužuje rychlostí asi 3/4 miliardy denně. Zatím tedy byli šikovnější a zvládali to rychlostí asi dvě miliardy denně. Když Fiala nebude příští týden úřadovat, tak to znamená, že této republice ušetříme deset miliard… Představ si to, slibujeme lidem, že se jejich situace zlepší, až se vlády zbavíme, ale ono by se to mohlo začít zlepšovat hned…

Navíc je dost možné, že když Fiala nebude v práci, tak se to pozitivně projeví i v jiných než ekonomických ukazatelích. Například by mohla rapidně klesnout spotřeba tvrdých drog mezi náměstky. Nebudou mít ze svého šéfa tak těžkou hlavu. Několik dní nebudou muset napravovat blbosti, které Fiala nadělal. Drogoví bossové začnou mít problémy, nebudou mít na úplatky pro policii a Amnesty International nám zvýší protikorupční rating… Od Fialova nástupu do úřadu se v kanálech pod Strakovkou podle mě prohánějí električtí úhoři pohánění kokainem.

A toho ušetřeného chlastu… přestali by psát ožralí na sociální sítě a my bychom najednou neměli na co poukazovat. Navíc, kdyby někteří vystřízlivěli, třeba by přestali být tak bojovní a zjistili by, že Rusko má atomovky a mohlo by je použít, pokud je příliš nasereme… Černochová už jednu světlou chvilku měla… co když je budou mít častěji?

Nedej Bože by se mohlo zjistit, že premiér nikomu nechybí. Že je mnohem lepší, když z domova píše hovadiny na sociální sítě, které jsou tak ujeté, že by je fejsbůk zadarmo snad ani neotiskl. Že úředníci zvládnou celou agendu sami, ono to třeba i začne dávat smysl, protože vydávat za úspěch českého předsednictví zákaz spalovacích motorů a vzápětí vydávat za ještě větší úspěch, že to Švédové zrušili, to dokáže jen Fiala. Na to je třeba mít hodně teflonovou náturu. Co když se ukáže, že je premiér naprosto zbytečná funkce, která by se dala bez problémů nahradit automatem na podpisy?

Co když se zjistí, že nejjednodušší věc, jak vyřešit problémy této země, je zrušení voleb do poslanecké sněmovny?

Navíc, když novináři nenajdou před Strakovkou žádné dezoláty, ale normální táty a mámy od rodin, kteří prostě chtějí, aby tahle vláda konečně skončila, mohlo by se v nich hnout svědomí. Ono není žádný med běhat s kamerou, hledat zlé bijce a místo toho potkávat bodré moraváky, kteří rozdávají domácí koláčky každému, kdo jde kolem. Co když půjdou do sebe a začnou u Šafra dávat výpovědi? V České televizi už skoro nikdo nezbyl, všichni jsou na nemocenské, nebo moc mňoukali a šikanovali… skoro by stačilo, aby se hnulo svědomí ještě u jedné libtardí akční skupiny a zpravodajství se sesype samo.

Vítek Rakušan má sice svoje ministerstvo, ale on je rozdíl vydat nějaký příkaz sám za sebe a být za něj plně odpovědný, nebo kolektivně za celou vládu. Co když se ukáže, že jsou všichni úplně normálně zbabělí (teda až na Černochovou, ta se nebojí ani atomovek) a místo, aby neměli slitování, prostě zalezou?

Co když to uvidí poslanci a začnou přemýšlet, že by možná národu ke spokojenosti stačilo, aby tam nebyl Petřík s Vítkem… Tak je nahradí třeba Pavlem Blažkem a… pardon, u STAN si žádného normálního představit nedovedu… ti přestanou říkat ty největší hovadiny a všichni budou vlastně spokojení?

Prostě by se mohlo ukázat, že se zablokovanou Strakovkou vláda funguje o dost líp. Mohl by se začít zlepšovat stav rozpočtu, poklesla by spotřeba léků na žaludeční vředy, novináři by se museli zabývat něčím jiným, než adorací vládních kroků a ze zoufalství by si třeba mohli přečíst svůj vlastní kodex a udělat nějakou normální reportáž. Mohlo by se jim to třeba i zalíbit…

Jestli vládě neděláme tím lidským řetězem vlastně službu…

 

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,30 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
87 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x