20.3.2023
Kategorie: Ze světa

Zvrat v případu Trumpa: podle posledních informací nebude v úterý zatčen

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jak již víte, tak Donald Trump měl být v úterý zatčen, což dokonce i on sám potvrdil a vyzval své fanoušky k protestům.

Nicméně nyní se v případu objevil zvrat, neboť jsou zde údajně svědci, kteří dodají důkazy o tom, že celý případ, na jehož základě mělo dojít k zatčení, byl zkonstruovaný.

Bude Trump v úterý zatčen, nebo ne? Věci se zdály být téměř jisté, když bývalý prezident v sobotu zveřejnil příspěvek, ve kterém řekl, že se to stane. V něm také vyzval lidi, aby vyšli do ulic a protestovali proti manhattanskému okresnímu prokurátorovi, který se na něj zaměřil. Z toho vyplývalo, že jeho právníci již byli informováni.

Toho večera Trump zveřejnil další příspěvek napsaný velkými písmeny, který opět potvrdil jeho chatrnou pozici a to, co přijde. Pak, zdánlivě z ničeho nic, přišly zprávy, které značně zakalily vody. Podle zpráv RedState se o obžalobě technicky nehlasovalo.

Kdo je tento svědek? Podle Insideru (web, který původně přinesl zprávu o tom, že obžaloba není konečná) je to Robert Costello, který zastupoval Steva Bannona a Rudyho Giulianiho.

Pondělním překvapivým svědkem velké poroty v newyorském vyšetřování Donalda Trumpa je Giulianiho právník Robert Costello, potvrdil Insideru zdroj obeznámený s vyšetřováním.

Korunní svědek obžaloby Michael Cohen je také k dispozici v pondělí pro případ, že by se ho manhattanští prokurátoři rozhodli předvolat před velkou porotu, aby poskytl vyvracející svědectví, řekl Cohen Insideru.

Zprávy o tom, že až dva svědci – Costello a Cohen – nyní možná budou muset svědčit předtím, než bude moci velká porota hlasovat, poskytují nové stopy pro načasování jakéhokoli obvinění.

Na rozruch kolem možného zatčení Donalda Trumpa zareagoval i Elon Musk, který připomněl, že Hunter Biden spáchal celkem 459 zdokumentovaných zločinů nalezených v jeho notebooku, z toho:

• 140 obchodních trestných činů • 191 sexuálních trestných činů • 128 drogových trestných činů

Přesto nikdy nebyl zatčen. Jeho případem by se měl ovšem zabývat v nejbližší době americký Kongres tak, jak to slíbili již před volbami republikáni.

Každopádně nechuť stíhat Huntera Bidena  hodně vypovídá o americkém soudním systému…

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x