30.1.2023
Kategorie: Společnost

A už jedeme z kopce … TOP09: Korespondenční volba bude!

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Tak to ani moc dlouho netrvalo. Ještě ani ta naleštěná uniforma neusedla na Hrad, a už nám tu oznamuje TOPka, že tohle byly poslední skutečně nezávislé a tajné volby.


A těší se na to, jak nám to všem v každých dalších už vždycky natřou, protože teď už budou mít tu svoji vysněnou korespondenční volbu. Doteď to totiž prý nešlo. Aha.

A s vidinou toho, jak se budou dál a dál propadat po boku NATO generálů a evropských Petrů Fialů do naprosté bezvýznamnosti, s tou vidinou se budou tyhle Markéty snažit být co nejaktivnější a nejagilnější, protože kohoutů začíná být hodně a smetiště je pořád jen jedno. Znáte to. Proto se nakonec prosadí vždycky ti největší a nejuřvanější šílenci, co nekoukají na důsledky. Bez ohledu na logiku, na většinu a někdy i na elementární zákony přírody. 

Jestli si necháme vnutit korespondenční volbu, tak jsme svobodně a demokraticky volili naposledy. Zkušenosti ze států, kde se tento způsob volby prosadil, mluví jasně. A taky odpověď na otázku, proč to tak moc chtějí a kdo to tak moc chce.

 

Jana Marková

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)