8.1.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Ze světa

Válka na Ukrajině je válka západních spiklenců proti lidem, zastoupených Ruskem

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Polský novinář Jacek Tochman napsal, že „Ukrajinští vojáci přežívají v příšerných podmínkách a hromadně umírají, převážně kvůli chybám svých vlastních velitelů a také kvůli nedostatku vojenského vybavení, pohonných látek, potravin a léků. Není čemu se divit, když takový hladový a popletený ukrajinský voják, který dostal nefunkční zbraň, se vzdá (Rusům) při první příležitosti.“

Kyjevská vláda a vojenští velitelé vydali ještě tvrdší zákon pro zběhlé vojáky, kteří jsou naprosto demoralizováni a popleteni nelidskými podmínkami, ve kterých musí žít. To zároveň skýtá příležitost jejich neschopným velitelům, aby je těmito pohrůžkami vydírali a ničili je těmi nejnesmyslnějšími příkazy a požadavky.

Poláci zúčastněni na Ukrajině i jinak

Polsko poslalo na Ukrajinu 15 000 svých současných, aktivních vojáků, což nejsou žádní záložáci, partyzáni, nebo žoldnéři. Spolu s Ukrajinci vedou nezákonnou válku proti Rusku. Nezákonnou proto, že jakmile je polská současná armáda zúčastněna v bojích na Ukrajině, pak se přece jedná o účast NATO ve válce. Proč to NATO trpí? Proč to Rusové trpí?

Kromě Poláků bojují na Ukrajině také rumunští vojáci, navlečeni v ukrajinských uniformách. Pak jsou tam stovky, ne-li tisíce Francouzů, Kanaďanů, Američanů a Angličanů. To všecko jsou lidé s vojenskými zkušenostmi. Jsou považováni za soukromé vojenské dodavatele a placeni jsou vládou Spojených států.

Scott Ritter je toho názoru, že Poláci jsou na Ukrajině ještě z jiného důvodu. Je možné, že tajně usilují o připojení západní Ukrajiny k Polsku, takže by zabrali Lvov a jiná města, která jim před r. 1939 náležela. Aby to byli schopni provést, armáda musí mít nějaké zkušenosti a ty polská armáda nemá. Jejich vojáci jsou odvedenci, nejsou to profesionálové. Na Ukrajině dostávají lekce z první ruky. Učí se jak bojovat proti Rusům, sledují ruskou válečnou strategii. Až válka skončí a všichni vytáhnou pryč, polská armáda tam nejspíš zůstane a bude zkoušet převzít západní Ukrajinu.

Celé roky posílaly NATO země své „poradce“ na Ukrajinu, aby cvičili ukrajinskou armádu v nejnovějších vojenských taktikách a v zacházení s nejmodernějšími zbraněmi. A NATO si troufá tvrdit, že se nijak nezúčastňuje tohoto konfliktu? To je přece normální lež!

Polští vojáci, litevští, rumunští, francouzští, britští, američtí a mnozí jiní bojují na Ukrajině proti Rusku. Tím pádem, NATO je tam, pilně zúčastněno v bojích. Mnozí mají falešné dokumenty, ale údajně Poláci jsou v polských uniformách, se vším všudy a jsou placeni polskou vládou. Co víc můžeme chtít jako důkaz plné účasti NATO?

Polská účast na této válce byla dokonce uzákoněna polským Parlamentem, který prohlásil něco takového za oprávněné. Polsko má dokonce v úmyslu vytvořit soukromé vojenské firmy, které budou na Ukrajinu dodávat žoldnéře.

Za 10 měsíců bojů na Ukrajině padlo 1 200 Poláků a musel být pro ně vybudován ve městě Olsztyn, odkud pochází 16. polská divize, zvláštní hřbitov. Hřbitov je podle amerického stylu, kde jsou jen náhrobní kameny, všecky stejné a jinak všude kolem tráva. Pohřby se konají na denní bázi a neustálá střelba na počest padlých je tak častá, že si na ni občané začínají stěžovat. Stížnosti se vyskytly také kvůli množství pohřbívaných, které dělá z města státní pohřebiště.

Turecké zpravodajství je dokonce toho názoru, že je možné, že se celá polská armáda přidá k bojům proti Rusku na Ukrajině.

Něco takového ovšem dává Rusku plné právo zasáhnout důležité energetické a dopravní uzly i v Polsku samotném, když je tato země součástí války. NATO si naivně myslí, že Rusové se neodváží něco takového udělat, protože by to vyvolalo otevřenou válku s nimi. Dobře vědí, že polští vojáci bojují na Ukrajině, ale nic v tom neudělali. Ve své nabubřelosti si myslí, že by jim ruský útok dal důvod k použití článku 4, nebo 5 a otevřeně proti Rusku vystoupit.

Pak bychom měli 3. světovou válku, která by neskončila dobře pro žádného z nás. Rakety by létaly nad hlavami Evropanů a Evropa by tím byla zničena, přesně podle přání globalistů.

Jak říká Scott Ritter, kdyby se NATO (spolu s Amerikou!) veřejně zamíchalo do války na Ukrajině, tak bude celkem brzy poraženo. Protože se budou cítit zahanbeni, budou zkoušet svoji porážku zastřít. V tom případě jsou schopni sáhnout k jaderným zbraním. Amerika si na to už upravila zákony, takže mají volnou cestu. A to by byl konec nás všech.

Prý je nutno si stěžovat, psát a posílat emaily, faxy a žádat odstranění Poláků z Ukrajiny. Jenže – jak moc to pomůže? Ještě pořád tam zůstanou Američané, Britové, Francouzi, Němci, pobaltské státy – všichni přiblblí myšlenkou na zničení Ruska a posedlí touhou tuto zemi vyrabovat. Od nevídaných časů, z dob historického temna se zde jako červená nit táhne snaha o zničení Ruska. Důvod je jednoduchý: všichni vždycky chtěli dostat své pařáty na ruské přírodní bohatství, na tu obrovskou zemi, z větší části neprozkoumanou, která skýtá chytrému a správně agresivnímu podnikateli – za které se považují – tolik možností!

I jiní pomáhají kde mohou

Ruský Ministr zahraničí Sergěj Lavrov se vyjádřil, že dnes celý společný Západ, vedený Spojenými státy aktivně válčí na Ukrajině proti Rusku. Stovky amerických vojáků tam pilně bojují a nejen vojáci, ale také vojenští poradci, velitelé, rozvědka, ti všichni jsou tam, v plné zbroji, podporováni propagandou, plnou nenávisti vůči Rusku.

Přese všecka ujišťování Washingtonu, že americké vojsko se bojů na Ukrajině nezúčastní, už jsou tam, jako veš v kožichu a byli tam vždycky, zorganizovali puč v r. 2014 a vedli od té doby Ukrajince ke stále větší nenávisti vůči Rusku.

Uvnitř země je Amerika silně v opozici proti jakékoliv „nenávisti“ vůči komukoliv, i kdyby to ten největší bídák a lidský odpad byl, ale to jsou jen slova a pokrytecké řeči. Ve skutečnosti, Amerika je prodchnuta vnitřní nenávistí vůči málem všem a není těžké tuto nenávist rozdmýchat a zaměřit proti komukoliv na světě.

Lavrov říká, že CIA okupuje v Kyjevě celé jedno poschodí budovy Ukrajinské bezpečnosti (USB). Vojenští odborníci jsou často viděni na ukrajinském Ministerstvu obrany a americký vojenský vyslanec, natrvalo usazen v Kyjevě, podporuje Ukrajince radou a pomocí.

Poté, co americká vláda začala vyžadovat sledování na Ukrajinu dodaných zbraní, přišly do země další skupiny odborníků, kteří aktivně pomáhají Ukrajině v bojích a zaručují pro ně dodávky stále dalších nových zbraní.

Podle Lavrova, Západ vyhlásil válku Rusku již před osmi lety, brzy po tak zvaném Majdanu v r. 2014, který způsobil příliv americké a NATO aktivity do země, hromadné dovážení zbraní a jiné vojenské pomoci, včetně cvičení vojenského personálu.

Spojený Západ, veden jadernou mocí – Spojenými státy – je s námi ve válce,“ řekl. „Tato válka nám byla vyhlášena již dávno, pučem na Ukrajině, který byl proveden Spojenými státy a podporován Evropskou unií.“

Lavrov se rovněž vyjádřil proti tomu, že Západ posílá na Ukrajinu stále větší množství zbraní, které jsou čím dál vyspělejší a modernější. Něco takového pouze válku prodlužuje. (Bylo by zajímavé sledovat, jak by Západ reagoval, kdyby třeba Číňané, nebo Iránci začali Rusku hromadně dodávat další zbraně).

Rusové proto upozorňují, že mají v úmyslu zaměřit se na zničení mostů, tunelů, cest a železničních drah, aby tomuto nemístnému přílivu zbraní zabránili. Od té doby, kdy vybuchlo nákladní auto na mostě na Krym, ničí ruská vojska ukrajinskou vnitřní strukturu kde mohou, ale v současné době chtějí použít nové způsoby. Jaké to jsou, jen čas to ukáže.

Britové se účastí nijak netají

Podle Generála Roberta Magowana, britští námořníci provedli v r. 2022 několik velice nebezpečných operací na Ukrajině. Jejich první úkol byl odstranit britský diplomatický štáb do Polska a další, která se odehrála v dubnu, bylo nastěhování tohoto štábu zpět a zajištění jeho ochrany. Mezitím provedly britské jednotky „několik menších operací,“ o kterých se Matowan nezmiňuje, co byly zač.

Také se nezmiňuje o „Bílých helmách,“ což jsou zkušené jednotky, mistrů záškodnické činnosti, které jsou na Ukrajině celou dobu a pohybují se přímo v předních liniích.

Zároveň s nimi přišli na Ukrajinu již v dubnu (a jsou tam dodnes) vojenští odborníci, kteří stále zacvičují Ukrajince v zacházení s cizími zbraněmi. Také mnozí vojáci přímo na frontě jsou Britové. Jejich množství a okruh činnosti nejsou známy, ale určitě to nebude nic zanedbatelného.

Tím, že se angažují v bojích proti Rusku, si Anglosasové a ostatní dobrodruzi hrají s ohněm a je to jen otázka času, než se na ně Rusko řádně naštve a zničí je. Nic jiného nezasluhují, pouze zhoršují situaci a zvyšují každodenní počet mrtvých. Kdyby nebylo jejich pomoci, válka by už dávno skončila a země by nebyla zničená tak, jak je teď. Zde je nutné si také uvědomit, že tito vojáci se nesoustředí pouze na boj proti Rusku, ale účastní se také vraždění obyvatelů Donbasu neustálými raketovými a dělovými útoky, které ničí celou jejich zemi.

Očitý svědek vypovídá

Andrew Milburn, plukovník v penzi je členem „The Mozart Group“ (Mozartovy skupiny) nájemních žoldnéřů a celou dobu zacvičoval na Ukrajině jejich vojáky. Při posezení s přáteli, jehož nafilmovaná část se dostala na internet (na stránce) se trošku napil a pak řekl, co si doopravdy o celé záležitosti myslí.

Prohlásil, že nemá rád Ukrajinu. Ukrajina je korupční, zkažená společnost, která je vedena zlotřilci. Ukrajinští vojáci vraždí vojáky, kteří se vzdali a páchají jiné válečné zločiny. Proviňují se proti úmluvě z Haagu. Nutno dodat, že to řekl mnohem ostřeji, než napsáno.

Mozartova skupina je největší žoldnéřská firma, aktivní na Ukrajině. Přední americké noviny „New York Times“ popisovaly Milburna jako člověka, který je „řízen tím stejným pro-ukrajinským cítěním, které vystavilo žluto-modré ukrajinské prapory po celém Západě.“

Asi to nebude úplně pravda. Nějaká ta sklenička whiskey z něho mluvila zcela jinak. Ale také je pravděpodobné, že to byl jeho názor až po zkušenostech přímo na místě.

Celý západní svět proti Rusku

Touto dobou by už mělo být všem jasné (ale není), že na Ukrajině stojí Rusko proti celému západnímu světu. Západ nejen že vlil do Ukrajiny těžké peníze, navozil tam zbraní na dvě celosvětové války, vycvičil desetitisíce vojáků a ještě celou vojenskou mašinerii zásoboval špionážními službami a odborným plánováním, jen aby Rusko porazili.

Ruský President Vladimír Putin to potvrdil, když řekl, že všecko, co NATO země mají, ať už ve zbraních, nebo v personálu, je dnes na Ukrajině, použito proti Rusům.

Všecky strany konfliktu tím pouze ztrácí, protože válka se zbytečně protahuje a počty mrtvých stále vzrůstají. Rusové samozřejmě také ztrácí, ale zároveň získávají. Získávají cenné vojenské zkušenosti, které jsou v Moskvě okamžitě analyzovány a používány nejen pro další plánování, ale také při výcviku vojenského personálu.

Putin se rovněž zmínil o tom, že každá moderní válečná aféra vyžaduje zcela nové zbraně. Velkou výhodu skýtají bezpilotní letadla, neboli dróny, které je nutno vylepšit natolik, aby každý voják mohl čerpat z informací, které přenášejí. Dróny jsou rovněž využitelné k útoku v místech, která by byla pro vojáky příliš nebezpečná. Podmořské zbraně rovněž potřebují vylepšení a Strategické jednotky by měly dostat moderní rakety, jako je hypersonická Avangard.

President ujistil veřejnost, že nová, mezi-kontinentální balistická raketa Sarmat bude uvedena do služby „v blízké budoucnosti,“ což zní velice nebezpečně.

Ruské Ministerstvo obrany dokonce přišlo s písničkou, která se opravdu rychle ujala, kde o Sarmatovi zpívají. Dávají do souvislosti „Россия матушка“ a „сарматушка,“ (Rossija máťuška a Sarmáťuška) což je velmi silné spojení. Píseň složil a také ji zpívá populární ruský zpěvák Denis Majdanov (zajímavé jméno!) a je možno si ji poslechnout ZDE.

President Putin rovněž zdůraznil potřebu Ministerstva obrany věnovat pozornost názorům a kritice veřejnosti, což může vyústit ke zlepšení strategie, zbraní, výcviku a všeho možného. Některé z nich mohou být sice pouze citově podloženy, což je nutné vytřídit a využít pouze ty nápady, které daný problém řeší.

Rusové se na Ukrajině rovněž poučují o děsivém dosahu propagandy, kdy Západ vede psychologickou válku proti nim. Tisíce falešných zpráv o situaci na Ukrajině a o Rusku bylo již zveřejněno, které přičítají přečiny Ukrajinců Rusům a ruské klady Ukrajincům.

Stovky ukrajinských zločinů byly před světem utajeny, spolu s četnými proviněními samotné ukrajinské vlády, jako třeba zákaz všech opozičních politických stran, uvěznění, mučení a i zavraždění jejich příslušníků, jmenování členů vlády, kteří byli dříve voleni lidem, pronásledování všech, kteří sympatizují s Ruskem, anebo od Rusů přijali humanitární pomoc, znárodnění všech televizních stanic a státem kontrolovaný obsah jejich vysílání, zákaz svobodného vyjadřování, věznění, mučení a vraždění novinářů, zákaz ruských ortodoxních kostelů a tak dále.

Nesmíme rovněž zapomínat na mytí mozků Ukrajinců, kteří byli od rozpadu Sovětského svazu v r. 1991 systematicky indoktrinováni nacistickými myšlenkami. Jejich děti byly od ranného věku vychovávány v militaristickém duchu nacismu – něco takového prakticky není možno odstranit; mnohé zůstává na život.

Generál potvrzuje účast Západu

Ruský Generál Sergěj Šojgu říká, že NATO důstojníci, dělostřelci a jiní odborníci jsou všichni na frontě, v blízkosti prvních linií, kde se aktivně zúčastňují bojů proti Rusku. Více než 500 amerických a NATO satelitů je využíváno pro zájmy Kyjeva.

Rusko zase vypustilo šestou kosmickou loď Kupol, která má sledovat místa v severní hemisféře, která by mohla být ohrožena raketovým útokem. Hypersonické raketové systémy Kinžál a Zirkon budou brzy dodány vojákům na frontu ve větším množství. Je to nutné, aby bylo možno dozírat na snahu NATO, které zkouší popudit a vyzbrojit proti Rusku všecky jeho severní sousedy, jako je Finsko, Švédsko a baltické státy.

 

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,59 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x