1.1.2023
Kategorie: Společnost

Svět řídí maniaci. Čelíme jednolitému a bezcitnému spiknutí …

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Něco jako 1984 by se vlastně mohlo stát. Tohle je směr, kterým se svět ubírá. V našem světě nebudou žádné emoce kromě strachu, zlosti, triumfu a sebeponížení. Sexuální instinkt bude vymýcen. Nebude žádná věrnost kromě věrnosti straně. Ale vždy bude existovat omámení mocí. Vždy v každé chvíli bude existovat vzrušení z vítězství, pocit z pošlapání nepřítele, který je bezmocný. Pokud chcete obrázek budoucnosti, představte si botu, co navždy dupe na lidský obličej. Ponaučení z této nebezpečné a děsivé situace je prosté:

N E D O V O L T E,  A B Y  S E  T O  S T A L O .  Z Á V I S Í  T O  N A  V Á S . . .

George Orwell a jeho vize budoucnosti, před kterou se snažil varovat v románu 1984. Nebyl sám, kdo viděl náš svět tak nějak jinak než mainstream, bohužel stále z velké části převládá kolektivní slepota a hluchota.
Zkusme to v příštím roce změnit.

Řídí nás maniaci. A já riskuji, že za to co říkám, mě odstaní a označí za šílence.
John Lennon

Na světě čelíme jednolitému a bezcitnému spiknutí, které se primárně spoléhá na skryté prostředky pro rozšiřování své sféry vlivu, na infiltraci namísto invaze, na podvratnou činnost namísto volby, na zastrašování namísto svobodné volby, na gorily během noci namísto armád během dne. Je to systém, který odvedl obrovské lidské a materiální zdroje do vybudování úzce stmelené, vysoce účinné mašinerie, která kombinuje armádní, diplomatické, zpravodajské, ekonomické, vědecké a politické operace. Její operace jsou tajné, ne zveřejněné. Její chyby se pohřbívají, nejsou o ní titulky v novinách. Její odpůrci jsou umlčováni, ne vychvalováni. Žádné výdaje nejsou zpochybněny, o žádné fámě se nepíše, žádné tajemství není odhaleno.
John Fitzgerald Kennedy

Pokud mluvíte o vážně elitních úrovních, jméno hry je vydírání. To je to, co v podstatě řídí celý systém. Chtějí kompromitované lidi, protože je snadné je ovládat.
Isaac Kappy

Hluboký stát jsou ti lidé uvnitř americké vlády, co jsou kariérní zaměstnanci, a nemůžou být vyhozeni lidmi, které my volíme, ani kongresem nebo prezidentem. Jsou tito lidé u moci? Mohou schvalovat zákony? Zatraceně ano! Můžeme tyto lidi vyhodit? Ne. Může je prezident vyhodit? Ne. Je to tak navrženo, aby politické strany a politické zájmy nemohly deep state ovlivnit. Uvědomujete si noční můru naší situace, lidi? Není to žádné tajemství. Je to tak otevřené, jak jen to může být. Hluboký stát ovládá Ameriku. Probuďte se lidi… prosím. Bože. Použijte trochu zatraceného selského rozumu.
John David McAfee

13 citátů George Orwella:

„Mluvit pravdu v čase všeobecného klamu je revoluční čin.“

„To, že je v menšině, a že je možná jediný, z něj ještě nedělá šílence. Je pravda a nepravda, a když se člověk drží pravdy, třeba proti celému světu, není šílený.“

„Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají.“

„Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet.“

„Svoboda znamená svobodně prohlásit, že dvě a dvě jsou čtyři. Jestliže toto je dáno, všechno ostatní z toho vyplyne.“

„Lidé, kteří volí zkorumpované politiky, podvodníky, zloděje a zrádce, nejsou oběti, nýbrž spolupachatelé.“

„Minulost byla vymazána, vymazání bylo zapomenuto, lež se stala pravdou.“

„Žádný růst bohatství, zjemnění mravů, reforma nebo revoluce nepřiblížily ani o milimetr lidskou rovnost. Z hlediska těch dole žádná historická změna nikdy neznamenala o mnoho víc než změnu jména jejich pánů.“

„Žurnalistika znamená otištění toho, co si někdo jiný nepřeje vidět otištěné. Všechno ostatní je public relations.“

„Vrcholem veškerého kacířství je zdravý rozum.“

„Jak uplatní člověk svou moc nad druhým, Winstone? – Tím, že ho přinutí trpět. – (…) Poslušnost nestačí. Pokud netrpí, jak si můžeš být jistý, že podléhá tvé vůli a ne své vlastní. Moc spočívá v tom, že člověk způsobí druhému bolest a ponížení, že se lidské vědomí roztrhá na kusy a zase složí do nových tvarů, podle toho, jak si usmyslíme.“

„Masy se nikdy nebouří z vlastního popudu a nikdy se nebouří jen proto, že jsou utlačované. A pokud nemohou srovnávat, nikdy si dokonce ani neuvědomí, že jsou utlačované.“

„Nelze dost často opakovat – nebo se aspoň dost často neopakuje – že v kolektivismu není nic demokratického, nýbrž že naopak dává tyranské menšině takovou moc, o jaké se ani španělským inkvizitorům nesnilo.“ [zdroj]

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)