30.10.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Ze světa

Ruský čaj už vystydl, ale ten čínský je stále vařící

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Neustálým posíláním dalších a dalších zbraní na Ukrajinu vyčerpávali Američané produkci svých vojenských výrobců. A pak už nebylo z čeho brát, nové zbraně tak rychle nepřibývaly, tak brali z národních zásob, které byly na jejich vlastní obranu. To došlo tak daleko, že tam, kde Rusko má dnes 12 000 raket, Čína jich má 14 000, Amerika má pouhých 300. Tři sta!

Kromě raket má US také nedostatek nábojů, včetně protitankových Javelinů, které byly všecky velkomyslně darovány Ukrajině a teď není dost pro vlastní potřebu. To se stane, když amatéři, fanatikové a zaprodanci vládnou.

Také americká armáda je v politováníhodném stavu. Jejich připravenost k boji je ubohá, vojáci nejsou motivovaní a narůstá neuvěřitelné množství sebevražed mezi vojenským personálem. Své si též přidali „woke“ probuzení leftisté, kteří nenávidí Spojené státy, i když se tam narodili a vyrostli a namísto toho obdivují diktátorský systém v Číně.

Hodně z tohoto úpadku zavinil sám President Biden, ale značná část je pozůstatek z minulých režimů, Clintonova, Bushova, Obamova a i Trumpova. Proč dovolil Trump řádění BLM a Antify a nezakročil proti nim? To byla slabost z jeho strany, která hodně lidí znechutila. Ještě dnes není tato situace vyřešena a mnohá města jsou stále dál okupována těmito zchátralci.

Že by to byl záměr?

Někteří znalci a odborníci podezřívají, že tato situace byla způsobena záměrně. Podle nich, Čína stále dál plánuje zabrat Spojené státy, vylidnit je a zaplnit svoji vlastní populací. Hlavně se jim jedná o zemědělskou půdu, protože v Číně nemají dost místa, aby vyprodukovali potravu pro své vlastní a ještě chtějí za každou cenu vyvážet.

Už to, jak mohutně bylo propagováno tak zvané „očkování“ pro celou americkou armádu, byla součást tohoto plánu. Asi jedna třetina vojska radši opustila vojenskou službu, než by se nechali očkovat. Ti, co zbyli, jsou neustále nemocní a často umírají. Podle pravidelného průzkumu, současná americká armáda není schopna bojovat a vyhrát ani jeden jediný vojenský konflikt. To všecko je, samozřejmě, před lidmi tajeno.

Číňané už mají desetitisíce svých vojáků v Kanadě, o čemž už bylo psáno v jednom z dávných článků. Z Kanady mají do Ameriky snadný přístup skrze stát Minnesotu (město Minneapolis se vyznamenalo úmrtím George Floyda a následujícími útoky BLM a Antify), což není snadno ohlídatelná hranice a komunisticky orientované vedení státu různým nekalým činnostem napomáhá. To místo se jen hemží čínskými pašeráky a jejich kontrabandem.

Je uvažováno, že Číňané vyřadí z provozu celou americkou armádu tím, že jim zruší funkci GPS zařízení a protisatelitního obranného zařízení. Možná k tomu účelu použijí EMP zbraň, což uvrhne celou zemi do příšerného chaosu, protože zároveň dojde ke zničení veškeré elektroniky, dodávek energie a zboží, kdy všecko, co dnes bereme za samozřejmé, přestane fungovat. Už teď zaznamenávají v Texasu problémy s GPS navigačním zařízením na letištích a musí kvůli tomu přesměrovávat letadla jinam. Vojenské zdroje vyjevily, že tyto problémy způsobují Číňané.

Čína má svůj vlastní navigační systém, zvaný „Bejdú,“ který není citlivý na EMF vlny, stejně jako ruský systém zvaný Glonass. Oba dva systémy je možno používat na navigování přesně zaměřovaných raket, včetně hypersonických střel.

Nejen Obama, ale i jiní

Bývalý President Obama zorganizoval nejen dodávky uranu do Iránu, aby se s nimi pak mohla Amerika do nekonečna dohadovat ohledně jaderné energie. Také tam poslal plné letadlo čerstvě propraných peněz, desítky miliard dolarů v hotovosti. A pak umožnil Iráncům, aby zachytili americký drón a okopírovali ho. Údajně ten stejný drón je dnes vyráběn i v Rusku, je to tak zvaný kamikazi drón.

Obama též zničil americkou armádu tím, že vyházel vlastenecky smýšlející a konzervativní vojáky a nechal nechvalné charaktery, včetně LGBT+. Stále dál vraždí americké vojáky kde může, na všech bojištích světa skrze svého slouhu Bidena, o kterém se veřejně říká, že reprezentuje Obamovo 3. volební období. I on už připravoval zemi na invazi z Číny.

Je uvažováno, že Čína napadne Ameriku ze západní strany země, kdy bude odstřelovat z lodí západní pobřeží a soustředí se hlavně na vojenské základny a Národní gardu. Pak se jejich vojáci vylodí a obsadí přístavy.

Kalifornský Guvernér Newsom je prý do jejich plánu zasvěcen a pomáhá Číňanům v přípravě. S největší pravděpodobností přikáže vojenským jednotkám ve státě neútočit, až se Číňané vylodí. Dostal za to miliardy správně propraných dolarů, které prošly Čínou jako platba za chirurgické roušky, na jejichž prodeji si i mnoho jiných politických osobností dnešního světa podstatně finančně pomohlo. To byl ten pravý důvod, proč jsme je museli nosit.

Také američtí velitelé, touto dobou buď podplacení, anebo zkompromitovaní, budou mít za úkol přikázat námořnictvu neútočit, takže čínské lodi se dostanou do amerických přístavů bez nejmenší újmy. Hlavní osoby ve vedení země v Bílém domě jsou již léta na čínské výplatní listině, takže ti budou rovněž spolupracovat.

Je očekáváno, že pak celá země upadne do partyzánské války, kdy budou Američané bojovat o své přežití. Čína bude Ameriku stále dál zaplavovat miliony svých vojáků, proti kterým se Američané nejsou schopni ubránit.

Guvernér Newsom již předtím postavil mimo zákon kvalitní a účinné AR-15s pušky, takže Kaliforňané nebudou mít čím se útočícím tlupám bránit. Tyto byly nahrazeny podřadnými zbraněmi, jejichž použití bylo rozšířeno do všech přímořských států na západním pobřeží, aby se Američané nemohli bránit přílivu nepřátelských vojsk.

Biden se rovněž postaral o vyvezení zásob americké ropy do Číny, takže nezbylo vůbec nic pro nouzové případy. V současné době je plánováno povinně „očkovat“ všecka novorozeňata mRNA injekcemi, což je spolehlivý ortel smrti. Zrovna nedávno byl tento zločin odsouhlasen.

Všichni ti, kteří něčemu takovému napomáhají jsou samozřejmě nesmírně bláhoví a krátkozrací, protože po získání země s nimi čínští komunisté udělají krátký proces – jako vždycky. Nikdo nepotřebuje zrádce a nepohodlné svědky.

Financují vlastní zkázu

Pentagon má značné potíže vyvinout své vlastní hypersonické rakety. Rusko je má a za chvíli je bude mít celý svět, ale Amerika ne. Už několikátý test byl neúspěšný, pořád něco nefunguje jak by mělo. Zato Číňané mají na tomto poli daleko lepší výsledky a úspěchy. To proto, že nakupují specializované technologie v Americe.

Americké firmy, které jsou často podporovány vládními organizacemi a Pentagonem, mají zákonem zakázáno vyvážet novou vojenskou technologii ze země, ale přesto svůj výzkum prodávají do Číny, což je na úrovni vlastizrady. Jen proto, aby jim ani jeden jediný dolar neunikl, napomáhají zkáze svého národa. Jak zjistily významné americké noviny, „The Washington Post,“ mnohé firmy prodávají cennou technologii, nebo počítačové programy Číňanům skrze zprostředkovatele, takže není hned zjevné, komu je zboží určeno a tím obcházejí zákon.

Číňané nejsou vynálezci a se systémem takového útlaku, jaký mají v zemi, ani vynálezci být nemohou. Tyto tradičně ušlápnuté a ponižované národy nejsou zvyklé přemýšlet volně, což je pro vynalézání nových věcí naprosto nutné. Proto spoléhají na okopírovaní a napodobování druhých, na nákup potřebných produktů, anebo na krádež.

Čínští vědci, kteří pracují na novém vojenském vývoji přiznávají, že na příklad vysoce specializované americké aeronautické počítačové programy jsou pro ně naprosto nezbytné a zaplňují kritické nedostatky v jejich vlastním výzkumu.

Bylo zjištěno, že od r. 2019 došlo k asi 300 prodejům důležité vojenské technologie do Číny a že se jednalo právě o části, nutné pro hypersonický, nebo raketový výzkum. Čínští vědci sami říkají, že mají nelimitovaný přístup k americkým vynálezům. Tak moc se nevyplácí multikulturní přístup ke světovému zřízení, neboli míchání národů. Když ve státě žijí vedle sebe nejrůznější národnostní skupiny, člověk si nemůže být loajalitou žádné z nich jistý.

Číňané kradou a kupují americkou technologii již od dob, kdy Bill Clinton zanešvařoval Bílý dům svou zvráceností. I on spáchal zradu na americkém národě, když Číňanům levně prodal vojenský přístav v Kalifornii a kdoví co jiného.

Jeden z hlavních představitelů komunistické strany Číny, Či-Haotian, hovořil v proslovu k jiným čínským vedoucím o důležitosti vojenské výchovy mládeže pro postupné převzetí celého světa. Přiznal, že dnes ještě není Čína připravena odtrhnout se od Západu. Ještě mnoho věcí je nutno okopírovat, napodobit a naučit se od nich. Ale až to všecko bude podchyceno, pak mají v úmyslu přepadnout zbytek světa, počínaje Amerikou a ovládnout ho. Překlad jeho proslovu bude vystaven ve formě dalšího článku. Velmi poučné.

Čínské policejní stanice v Kanadě

V současné době otevírá Čína specializované policejní stanice na kanadské půdě, hned v sousedství Ameriky a tři z nich už jsou plně funkční. Někteří mají za to, že takto zkouší dohlížet na své vlastní občany za mořem, ale je možné, že tyto úřady mohou mít ještě jiné použití. Podle jiných jde o prodloužené rámě čínské policie, která takto umožňuje nedobrovolný návrat bývalým čínským občanům a už 230 000 jich dostali zpátky.

Stanice jsou zaváděny pod přímým dohledem čínské vlády a ředitel jedné z nich si liboval, jak dobře se vláda o své občany stará, že jim pomáhá pociťovat „teplo domoviny“ i v zahraničí.

Už ten nápad, policejní stanice jiného státu na svém území, tam je něco hodně v nepořádku. Policie je součástí státu, stejně jako armáda a pošty. Privatizovat tyto instituce (jako to třeba udělali v Německu), nebo je zavádět na území jiného státu je naprosto nepřípustné.

Kanada je ale pouze jedna ze zemí, kde jsou tyto policejní stanice otevírány. Další jsou v irském Dublinu, jsou i v Americe a celkem se nacházejí ve 25 městech, ve 21 zemích světa. Je to při nejmenším podivná tendence a vlády hostitelských států by toto neměly podporovat!

Dobře známé cíle komunismu

Zde nesmíme zapomínat, že komunismus měl vždycky ten stejný cíl: převzít celý svět. Když se to nepovedlo Sovětskému svazu, zvolili jinou taktiku. Pak přišlo na řadu Nové světové zřízení (NWO), které nebylo přijato s dostatečným nadšením. Po něm se objevil Great Reset a ani ten nikoho nechytil za srdce. A tak tajní komunisté vybudovali Čínu, vyzbrojili ji, zfanatizovali její obyvatelstvo a s jejich pomocí budou zkoušet převzít celý svět násilím.

Ta strategie je zjevná, vyberou si národ, proti kterému je ve světě odpor a ten zaberou jako první. Každý si řekne, že jim to patří, za to, jací jsou a nikdo se jich nezastane. Amerika je skvělý kandidát, protože není v současné době oblíbena. Příliš mnoho lidí si uvědomuje, že Američané rádi rozpoutávají války a napadají cizí země. Takže jim každý bude přát, aby zanikli, aby už konečně byl na světě pokoj.

Tato technika už byla vyzkoušena mnohokrát a vždycky fungovala. Už za Hitlera, napřed vzali do koncentračních táborů chudé Židy, zatím co těm bohatým pomohli vycestovat ze země a převedli i jejich majetek. Spolu s Židy šli do táborů i cikáni a nikdo nerepetal, protože to byli okrajoví lidé, ne každý jim byl nakloněn. Po nich měli přijít na řadu všichni Slované a zase by nikdo nereptal, Angláni by si řekli, „dobře, že se jich zbavíme, aspoň nám nebudou překážet.“

Před r. 1945 si Židé zvolili Palestinu za svůj budoucí stát ze stejného důvodu. Kdyby zabrali Anglii a postupně vytlačovali původní obyvatelstvo někam do pustiny a do hor, to by vyvolalo velký rozruch po světě. Jenže Palestinci, o ty nemá nikdo zájem, nikdo se za ně nebude zasazovat. Okolní arabské kmeny je považují za místní cikány a budou rádi, když se jich zbaví. Další okrajoví lidé, stejná taktika, stejné výsledky.

Dnes je Amerika ta okrajová země, která podle mnohých aspoň přestane dělat neplechu po světě, takže kdyby ji Čína opravdu přepadla a zabrala, nikdo by se jich nezastal. Jenže postupně přijdou na řadu i ostatní a nakonec i my sami a pak nebude nikdo, kdo by se nás zastal.

Great Reset už funguje v Číně

OSN teprve v současné době přiznalo, co už celý svět považuje za samozřejmost, že v Číně existuje otrokářský řád a tento systém je využíván již celá léta na výrobu levného zboží na vývoz. V západní části země, kde sídlí tak zvaní Ujgurové, což jsou Číňané muslimského vyznání, se to pracovními tábory jen hemží.

Čína se obhajuje tvrzením, že pracovní tábory byly založeny na potírání radikalismu a jako boj proti terorismu. Něco takového je naprostý nesmysl. Za celá staletí ponižování a utlačování jsou Číňané tak poslušní, jako žádný jiný národ na světě. Tam radikalismus nepřipadá v úvahu.

Komunistické vedení země se rovněž ohání řečmi, že obyvatelé pracovních táborů jsou za práci placeni, což se rozhovorem s některými z nich a podle zpráv, které se vynesly ven, ukázala být nepravda.

Ujgurci, kteří jsou (opět) považováni za okrajové lidi, na které se všecka lidská práva nemusí vztahovat, jsou v těchto táborech „přeškolování“ na komunistické myšlenky, neboli jsou jim vymývány mozky komunistickou propagandou a jsou využíváni na otrockou práci. Je rovněž známo, že ti, kteří tyto tábory vedou se nezastaví ani před násilnostmi, jako je mučení, fyzické a psychické ohrožování a vydírání. Miliony těch, kteří se v táborech nacházejí, jsou odděleni od svých rodin a využíváni jako levná pracovní síla a mnohdy i na orgány.

Je uvažováno, že Číňané takto praktikují etnické čistky, jako na příklad proti nábožensky založeným Tibeťanům, které napadli a obsadili v r, 1949. Komunistický systém nesnáší náboženské přesvědčení, protože podle nich je nesourodé s komunistickým kolektivismem. Jestliže skupina lidí věří ve vyšší moc, než je vláda, pak podle nich nejsou snadno ovládatelní, protože věří v něco vyššího než jsou sami, což je důležitější než jejich přežití.

Obchod s lidskými orgány z Číny je také velice rozšířen a přináší obrovské zisky. „Americký žurnál transplantů“ právě publikoval analyzu textů 2 838 článků v Čínštině, které byly vydány v jejich akademických časopisech v letech 1980-2015 a zjistili, že Číňané opravdu odstraňují důležité lidské orgány i těch „dárců,“ kteří ještě nejsou mrtví. A mnozí „dárci“ jsou k darování orgánů donuceni.

Podle získaných informací jsou tyto zákroky nejčastěji prováděny na Ujgurech a na jiných etnických, nebo náboženských menšinových skupinách. Informace z různých čínských nemocnic dokazují, že tyto operace byly prováděny mnohem častěji, než je technicky možné, aby lidé umírali přirozenou smrtí, nebo i vlivem nemocí. Krátká videa jsou na stránce.

Kdepak, to není žádný komunismus

Se všemi prapory, hesly, sjezdy komunistické strany Číny a kdoví čeho by si jeden opravdu mohl myslet, že jde o skutečný komunismus. Jenže komunismus, tak jak ho všichni quasi myslitelé, Marx, Engels, Lenin propagovali, byl diktatura proletariátu. Takže proletariát měl vládnout.

V Číně nevládne žádný proletariát. Tam vládnou milionáři a miliardáři. Existuje tam obrovská spousta velmi bohatých lidí, kteří si nahrabali právě na všech těch krásných komunistických heslech o rovnoprávnosti a spravedlnosti.

Dokonce nedávno uzákonili, že cizí firmy, které mají v Číně pobočky, nebo hlavní závody, musí mít ve vedení patřičný počet čínských komunistů. Důvod je zřejmý, jednak aby všecko hlídali a pak, aby se mohli finančně podílet i na tom, co patří někomu jinému.

Takže žádný komunismus, ale Great Reset! Ano, v Číně mají celý Great Reset se vším všudy, i s omezováním populace, okrádáním spodních vrstev, se vší propagandou a mytím mozků. Tito lidé nevlastní nic, ale jsou šťastni, protože nic jiného neznají. Namísto peněz mají digitální společenské kredity a kdyby si koupili láhev vína, tak to na konec týdne olitují.

Čína je první země, je to zkušební místo, kde byl jako první Great Reset zaveden. Po Číně bude následovat zbytek světa. Zatím nás ještě pořád před tím chrání Amerika, i přes svoji zrádnost a zkoruptovanost. Ale kdyby tato země padla, zbytek světa by následoval rychle. Jen se podívejte jak snadné bylo nanutit na EU nesmyslné, sebevražedné sankce, prý proti Rusku! Poslechli jako dobře vycvičený pes a vůbec ani nezaprotestovali.

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 2,21 out of 5)
Loading...
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x