18.5.2022
Kategorie: Ze světa

Multykulturni socani zruinovali dalši zem

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

Regulace, přikazy, zakazy, cenzura, teror… to su zakladni atrybuty všech socializmu, ať už to byl socializmus internacionalni, nasledovany tym nacionalnim a fčil to možeme pozorovat na socializmu multykulturnim.

Někeři ho nazyvaju globalizmus, jini gryndyl, na nazvu nezaleži. Duležite je všimnut si, jak ten novy socializmus funguje, ať možeme identyfikovat jeho postupy, kere už su dobře viditelne aji u nas.

Zeberme jako přiklad ostrov Cejlon, ještě před paru rokama oblibeny cil mnoha našich turystu (pomiňme fčil tamilsko-sinhalsky problem, kery je klasickym problemem dvuch kmenu ne jednom uzemi a pomiňme katastrofy typu teroryzmus nebo cunami, kere su sice hrozne, ale nic s tym nenarobite).

Nikde na světě sem neviděl usměvavějši a pohodovějši lidi, než pravě na Cejloně. To je pryč, bo smich ty lidi přešel a pokud nebudeme cosik robit, brzy nas přejde tež. Na Cejloně došly pohonne hmoty, všecko přišerně zdrahlo a stat nema prachy na nic…

Jak k temu došlo?

Ide o klasicku salamovu metodu, kdy socan hned pote, co vam zakaže, zdani nebo zdraži jednu věc, okamžitě se pusti do pustošeni dalši oblasti To už je u socanu taky zvyk.

– začněme alkoholem. Už před deseti rokama se nedal kupit v každem obchodě a každe hospodě. Socani vymysleli system licenci. Postupně se teho chytla mafia, kera licence skupuje a prodava je draze dal. Každe socanske opatřeni je vždycky nasledovane korupci a uplatkama.

– cigara byla před deseti rokama běžně dostupna, pak se však socani inspirovali a rozhodli, že kuřeni je špatne. Prodej a kuřeni bylo zakazane. Kromě teho, že socani zase předvedli, že budu vykonavat dobro, aji kdyby volič měl scypnut, znamenalo to zasadni zasek do statni kasy, bo daně z cigaret nenahradiš…

– plyn dnes neni, lidi vaři na ohňu nebo na benzinuBenzin ale už tež neni. U pump se na něj čeka několik hodin a stejně nemate jistotu, že bude, aji přes přišerne zdraženi. Benzin sice dodaval Iran, ale kvuli blbe platebni moralce dodavat přestal. Pak se socani s ajatolahama domluvili, že budu směňovat bartrem, čaj za benzin, to bylo v lednu. Dluho jim to nevydželo, bo zjistili, že tolik čaja nemaju. A chybějici daň z benzina je dalši zasek sekyru…

– zemědělstvi a zeleny gryndyl, to je dobra ukazka teho, kam směřujem. Multykulturni socani se rozhodli, že lid bude žrat enem biopotraviny a zakazali uměla hnojiva. Vysledkem bylo sniženi urody kličovych produktu o 25%. Pokud se vam to nezda moc, představte si, že devadesat dnu v roce nebudete mět co žrat. Fajne, ni?

– turystycky ruch a korona, to byl posledni hřebik. Cejlon se poslušně uzavřel dle doporučeni WHO všem turystum. Ještě před měsicem, když ste přijeli bez očkovani, ste museli na tyden do karanteny. Tuž, kdo by tam pak jezdil, že? Dusledky su opět katastrofalni. Přitom denni počty nahlašenych zemřelych v nejhoršich obdobich byly tam aji u nas stejne, okolo 200 osob denně. Jak se tam ta korona dostala, když byl ostrov uzavřeny, je mi zahadu. Přiznejme jim, že maju dva razy vic obyvatel jak my. Ale takym zpusobem zdevastovat kličovy prumysl v zemi (na rozdil třeba od Dominykany), to je na popravu vladnucich činitelu.

– jak už socani zjisti, že všecko ide do hajzlu, rozhodnu se obvykle rychle dokrast, co se da. Vladnuci klan tři Radžapaksu měl pod kontrolu až 70% statniho rozpočtu a z teho si převaďal prachy do ciziny. Fčil už neni z čeho krast.

Problemem socanu na celem světě je, že jim dřive nebo později dojdou penize, kere jim lidi formou dani posilaju. Ale voliči su furt stejni. S vladama slovenskeho imigranta a dnešni bruselske pětky jdeme stejnym směrem. Regulace, přikazy, zakazy, cenzura, buzerace, teror… skončime tajak Cejlon?

Mimochodem, nazev režimu na ostrově Cejlon je Šrilanska demogratycka socanska republika.

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty fčil, Colombo

Fotky z Cejlona před socanskym řaděnim najdete tady.

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x