3.4.2022
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo – přechod na právo šaría: Zatímco kritici islámu jsou vězněni, muslimové mohou beztrestně vyzývat k vraždění odpadlíků

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Už dlouhodobě upozorňuji na fakt, že se v Evropě pomalu ale jistě přechází na právo šaría. Demografická data ostatně hovoří jasně, v mnoha evropských zemích dřív či později převládnou muslimové a země tak logicky přejdou na právo šaría i oficiálně. Nejen v Německu, ale třeba i ve Francii, Švédsku nebo Rakousku se záměrně tají skutečné počty muslimů v populaci, oproti oficiálním statistikám jsou až několikanásobné.

Před časem se odpůrci islamizace Německa pokusili zjistit, jaký je skutečný počet muslimů v zemi a vyšlo jim, že jde o 20-25% v rámci celé populace. To je ovšem číslo, které jasně ukazuje, že země se již nemá šanci islamizaci vyhnout, neboť porodnost muslimů je vysoká a den co den do země přichází další muslimové. Německo mezitím přizpůsobuje zákony muslimům, stále více islámských teroristů bývá seznáno psychicky nemocnými a odpůrci islámu dostávají stále horší tresty. O posledním rozsudku – 7 měsíců ve vězení natvrdo za upozorňování na to, že islám chce likvidovat odpadlíky a bezvěrce, jste si zde již mohli přečíst.

Kdo je ovšem odsouzený odvážný Němec? Pokud čtete německý portál PI-news, pak vám jej netřeba představovat. Pokud ne, níže se o něm dozvíte víc. K článku jen dodávám, že je především obětí systému, přičemž je jen otázkou krátkého času, než se pronásledování odpůrců islámu dostane do celé EU a vězení jich budou plná….

V Německu může muslim šířit spisy o zabíjení odpadlíků, ale nemuslimský Němec nesmí varovat před islámskými příkazy zabíjet nevěřící.

Michael Stürzenberger je dnes jedním z nejodvážnějších mužů v Evropě. Ale bohužel může být také jedním z nejstíhanějších politických disidentů v Německu 21. století. Stürzenberger byl několikrát postaven před soud za „nenávistné projevy“ v Německu a Rakousku. Nicméně jeho poslední odsouzení za kritiku politického islámu na jednom z jeho týdenních shromáždění by ho mohlo dostat natvrdo do vězení na sedm měsíců, pokud prohraje své odvolání. Ovšem vězení jsou v Německu plná muslimů – členů zločineckých klanů. Co se s ním pak ve vězení stane?

Navzdory tomu, že jeho prezentace na shromážděních byly zcela založeny na faktech, mladý německý soudce v jeho případě se nezajímal o fakta. Řekl, že jeho slova, i když fakticky přesná, „částečně kritizují všechny muslimy a způsobují jim negativní emocionální stres“, a proto jsou trestná podle zákona.  Rozhodnutí v podstatě zavádí právo šaría jako součást německého právního zákoníku. Pokud bude verdikt potvrzen, každý, kdo bude v budoucnu kritizovat  islám, bude čelit přísnému trestu nepodmíněného vězení, což by mohlo znamenat konec jakékoli kritiky „náboženství míru“.

Již více než deset let pořádá Michael Stürzenberger populární prezentace o islámu v centru Mnichova, ale pořádá turné i do dalších německých měst nebo do Rakouska. Je to neúnavný, nebojácný spisovatel, politický aktivista a bojovník proti džihádu, který provokuje jak muslimy, tak levičáky svými dobře informovanými výklady o historii a písmu islámu. Jeho týdenní shromáždění proti právu šaría v centru Mnichova způsobila, že byl napaden muslimy a později Antifou. Michael byl mnohokrát stíhán v Německu a Rakousku za to, že zpochybnil islám a odhalil islámskou historii a ústřední dogma.

V srpnu 2017 byl Stürzenberger usvědčen a odsouzen k šesti měsícům podmínky za zveřejnění fotografie vysoce postaveného nacistického vůdce a velkého muftího Jeruzaléma na své stránce na Facebooku. Tato fotografie nebyla digitálně změněna. Byl to jednoduchý historický artefakt z druhé světové války. Obžaloba obvinila Stürzenbergera z podněcování nenávisti vůči islámu a očerňování islámu zveřejněním této faktické, zcela neupravené dobové fotografie.

 

O dění u soudu, který ho již  posílá „natvrdo“ do vězení, jste si mohli přečíst již zdeMichael Stürzenberger má nadále zakázáno byť jen jediným slovem zkritizovat islám. Jeho rozsudek „natvrdo“ je precedentem nejen v Německu, ale i ve zbytku EU. Uvědomte si, že byl odsouzen na základě zákona o předsudečné nenávisti, který u nás platí od roku 2018, kdy jej do našich zákonů implementovala Babišova vláda.

Na základě tohoto zákona už bylo u nás odsouzeno kolem 100 lidí k podmínce a pokutě. Zatím. Jenže jak dlouho potrvá, než bude za pravdu o islámu trest natvrdo?

Zdá se, že emoce německých žen postižených 700 skupinovými znásilněními ročně, neúměrně vysoká kriminalita muslimů, stále častější vraždy ze cti a nenávistná kázání, šířená německými mešitami, zjevně soudy nezajímají. Jde přece o multikulturní obohacení.

Mimochodem, Afghánci jsou 20krát častěji zastoupeni ve statistikách skupinových znásilnění ve vztahu k jejich podílu ve společnosti. Není divu, vždyť v Afghánistánu, zemi s 99% podporou šaríe a většinovou podporou trestu kamenováním jsou nemuslimky považovány za lovnou zvěř. Vždyť i jejich lžiprorok Mohamed si bral nemuslimské otrokyně.

Syřané a Iráčané jsou také statisticky neúměrně zastoupeni v tomto zločinu skupinového znásilnění. Ale samozřejmě, z pohledu německého soudce, nic z toho nesouvisí s ideologií islámu, který utlačuje ženy a pohrdá lidmi jiných vyznání.

Spoře oděné ženy (čímž je myšleno nezahalené alespoň v hidžábu) jsou Yussufem al-Qaradawim, šéfem Evropské rady pro fatvu a výzkum, obviňovány z toho, že si samy mohou za znásilnění a měly by být trestány ony a ne násilníci, kteří jednají podle práva šaría. Totéž tvrdí nejvyšší muftí v Austrálii. Ani jeden není za své názory souzen. Jde přece o projev svébytnosti a kultury.

A v několika zásadně islámských zemích končí ženy, které byly znásilněny, ve vězení, protože právo šaría tvrdí, že pokud je žena znásilněna, může za to ona a ne násilník. Věří, že je vinna podněcováním a také cizoložstvím za to, že měla sex mimo manželství. Dokonce i němečtí představitelé a imámové  obviňovali ženy ze skupinových znásilnění na Silvestra v roce 2015/16.

Soudce chce ignorovat, že islám způsobil jen v letech 2015 až 2019 v Evropě čtyřicet teroristických útoků, při nichž zahynulo 393 lidí a 1216 jich bylo zraněno – což je zjevně méně významné než „vyvolávání emocí“ proti přívržencům politického islámu.

Možná by to vyostřilo úsudek tohoto soudce, kdyby se 23 velkým teroristickým útokům ve jménu islámu v Německu v letech 2000 až 2020 nezabránilo, ale došlo k nim tak, jak je muslimové naplánovali a chystali zrealizovat. Dvacet tisíc útoků nožem ročně – většina rukou muslimů – jen v samotném Německu, pravděpodobně nestačí.

V Německu může muslim šířit spisy o zabíjení odpadlíků. Přesto nemuslimskému Němci není dovoleno varovat před příkazy k zabíjení lidí jiných vyznání prostřednictvím politické islámské ideologie. Tato  země očividně nebyla terorem politického islámu otřesena dostatečně. Musí se toho stát mnohem víc, než se probudí levicově zelení mentálně zablokovaní lidé, kteří bohužel stále dominují politice, médiím a soudnictví.

A to samozřejmě nejen v Německu, stejná situace je ve většině evropských zemí. A s přibývajícím počtem muslimů to bude ještě horší. Vždyť i oni jsou voliči a politici si je musí předcházet. Třeba i zaváděním zákonů jako podle práva šaría…

 

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x